1172
  • Mighty
    #48
    Nezegetve ezeket a videokat, nekem ugy tunik, a katonak visszamehetnenek a loveszetre, mert kb 100 lovesbol egy se talalja el az ellenfelet.... Csak a 203-astol doglik az opfor???
  • Nyers
    #47
    Sztem ez részben a készítők hibája, mert semmi hírt, képeket nem nyomatnak. Hál' Istennek most itt vannak legalább ezek a videók.
  • Nyers
    #46
    Kösz, nagyon faja, kár, hogy a jobb minűségűek fizetősek.
  • Corey
    #45
    waa de pang ez a topic pedig itt vmi eszméletlen jó készül.. remélem az is lesz
  • traXion
    #44
    5 új videó!
  • traXion
    #43
    Jaja, semmi hírezés nincs sajnos, de remélem gizda kis multyplayere lesz, mert akkor lehet ám
  • Nyers
    #42
    Ja, és csak a BOX-os verzió minűségét tükrözik - és az is már egy éves. Remélhetőleg PC-re még szebb lesz. A fejlesztőcsapat meg nem nagyon reklámozza a gamet, sztem legalábbis semmi visszhangja nincs.
  • traXion
    #41
    Gecijó ez a trailer!
  • Nyers
    #40
    Tudom csak, hogy feldobjam, mert írtam új cikket, de azt senki sem kommentálta, így hátha vki észreveszi. Egyébként meg új kép nemigen van.
  • traXion
    #39
    Ezer éves kép...
  • Nyers
    #38
  • Nyers
    #37
    Hunters, bocs.
  • Nyers
    #36
    FSW cikk a Huntes-en!!!
  • Mighty
    #35
    LAS-be
  • [Rush]
    #34
    ON
  • Gfreiter
    #33
    off
  • Gfreiter
    #32
    Up!
  • Mighty
    #31
    CoD-ozik mostanaban...
  • Árnyvadász
    #30
    Következő Gamestarban már leírás lesz róla, tehát jövő hónapban ez is kint lesz. Ez jó hír! Nektek legalábbis.
  • Gfreiter
    #29
    Azta, múvi nagyon rulZ!!!
  • [HUN]Crassus
    #28
    Meier! MI van veled??Mar nocse AAO??
  • grebber
    #27
    Megnéztem a videót tényleg nagyon kira lesz a game csak el ne rontsák!!!
  • Nyers
    #26
    A videóból sem és remélhetőleg azóta csiszoltak rajta a fiúk egy kicsit. Hatalmas feelingje van a videónak és sokat segíthet az AA játékosok taktikai érzékének a fejlesztésében is!

  • zaki
    #25
    képekből ítélve nem elképzelhetetlen
  • Nyers
    #24
    Sztem hatalmasat fog ütni!
  • zaki
    #23
    szeptemberben jön pc-re. elvileg
  • grebber
    #22
    Ellehet majd vele ütni az idöt!
  • Caponee
    #21
    Jol tudod.De azert kinyomjak pc-re is gondolom pár hónapos késéssel.
  • Gfreiter
    #20
    ez nem az a játék, amit eredetileg xboxra terveztek?
  • Örm
    #19
    Mikor jelenik meg a játék?
  • Slow
    #18
    Full Spectrum Warrior INGÉM múvi
    aki még nem nézte meg az mindenképpen szedje, mert sztem nagyon rendben van. Jó lenne egy ilyen map aao-ban....
    movie
  • Audiogenius
    #17
    en nem ugy latom, hoyg lenne benne fps. csak utasitasokat osztogatunk a csapatoknak. habar nagyon kiralynak nez ki igy is.
  • skristof
    #16
    én csak példát mondtam, nem azt, h csak a swat-ben ilyen a játékmenet... de mind1
  • Inquisitor
    #15
    Hát azért a Ghost recon-ban vagy a Raven Shield-ben is ilyesmi a játékmenet.
  • skristof
    #14
    halee!
    en ugy toom, hogy nem full fps leszz... olyan taktikai fps, mint a swat pl, mert mi leszünk a góré, és mi irányítjuk majd az alpha meg a bravo csapatot... én legalábbis igy toom
    mondjuk ez nem jelenti azt, h mi egyet sem fogunk lőni :))
    mindenesetre sztem naon nagy gém lessz, a video is kurvajoo
  • Jano
    #13
    Lődözések, izgalmas akciók, vér, izgalmas akciók, lődözések! Meg minden!

  • radical
    #11
    Lesz ennek multija?
  • radical
    #10
    Jó lesz ez. Én tuti kipróbálom.
  • Mighty_
    #9
    Tudom, hogy a video vegen ott van a PC CD-ROM felirat is.
    En arra a szóhasználatra utaltam (...mind x-boxos verzió de gondolom hasonló lesz (ha lesz) PC-n is) amiből arra következtettem, hogy esetleg Meier hallott valamit amiért nem lesz talán PC-s verzió.
  • Inquisitor
    #7
    Megnézte tán a videot??? :)
    Ott van a video végén, hogy 2004-ben X-BOX-re ÉS PC-re.
    Egyébként a hadseregnek fejlesztett, a katonák szórakoztatására (???) készített program lite verziója a hüle civileknek ...