24
  • asysoft
    #24
    Na igen, márkanévvel sok szart el lehet adni jó drágán.
  • Pheel
    #22
    Hát nem tudom, de én inkább fizetek többet, de ne kelljen szopnom a billentyűzettel...

    Tényleg van benne BT? Király :)
  • Csudri #21
    Te fröcsögsz itt bazd meg, hogy ne fikázzuk a Nokiát? Te mit csinálsz, itt fikázod a Siemens-t! Én kifejezetten szeretem a S55-met! Tény, hogy kissé nehézkes a bill, de akkor is kenterbe veri a hasonló árkategóriás Nokiákat! És ha valami nem tetszik, akkor nem kötelező hozzáugatni!
  • Csudri #18
    Van benne! Úgyhogy nem nyertél!
  • Reggel
    #12
    Nem hiszem, hogy a Nokia valóban jobb lenne.Inkább azért van ez a dolog, hogy a Nokiaból több fogy mert az eladók szinte csak Nokiat tesznek a vasarlók elé.És szerintetek az a nagymama vagy az a szülő aki az unokájának, gyerekének mobilt vesz melyiket fogja megvenni? 100-ból 99-szer azt amit kitesznek elé, és az biztos Nokia.Egyébként nekem meg a Siemens menürendszere tetszik jobban.De ez ízlések és pofonok, nyílván aki a Nokiat szokta meg annak az tetszik.Zárógondolat: azonos vagy nagyobb tudás mellet szinte mindig a NEM NOKIA kerül kevesebbe.

    Bye.Peace and make love not war.
  • Pheel
    #10
    Bluetooth tuti nincs benne, de biztosan találhatnék más különbséget is még :)
  • Zoldalma
    #9
    Hat igen....es arra valo amire kell...telefonalni. Azt pedig nagyon lehet vele. :o)
  • Taranov
    #8
    igaz
  • Csudri #7
    A 6310i tényleg egy jó konstrukció, majdnem vettem is egyet a múlt hónapban, de aztán mégis a Siemens S55 mellett döntöttem. !Mindent! tud, amit a 6310i +szines a kijelző, és SOKKAL kisebb!

    Amúgy undorító amit a Pannon csinál! (még jó, hogy Westel-es vagyok) 19900-ért szinte utánaddobja az S55-öst és azt hangoztatja, hogy küldj MMS mag minden. Csak azt nem teszi hozzá, hogy a kamerával együtt már 70000-be kerül. LOL!
  • Zoldalma
    #5
    Miert lenne nevetseges? Lehet h nem szines, lehet hogy nem tud MMSt, viszont a beszelgetesi es keszenleti ideje klasszisokkal nagyobb :o)
  • Sanguinius
    #4
    Nokia.

    Már csak dacból is Alcatel Ot 715.
  • Pheel
    #3
    Szerintem nem azért veszik meg a készüléket, mert rá van írva, hogy Nokia, hanem azért, mert tudják, hogy ha Nokiát vesznek, akkor mire számíthatnak. Senki sem szeret zsákbamacskát venni.
  • Pheel
    #2
    Elég nevetséges a 6310i-t - ami több, mint egy éves telefon - hasonlítani a mostani MMS-képes, színes kijelzős, kamerás termékekhez és emiatt leszólni...

    A mobiltechnológiában egy év annyi, mint az autóiparban tíz. Csoda, hogy egy mai Renault vagy Citroen, esetleg Fiat jobb, mint egy tíz évvel ezelőtti Mercedes?