26
  • Drizzthsz
    #26
    A PIV-et is várták, mint a messiást! Mert az Athlon igencsak elhúzott akkoriban az Inteltől!
  • mireez
    #23
    magamra gondolok-e? szoktam maganra gondoni, de te ha "olyan hülyék tudnak lenni egyesek..."-re gondolsz, hogy akkor gondoltam e magamra, akkor azt nem rád gondoltam, mert te hülyébb vagy az átlagnál is, de az eredet sem magamra gondoltam gyk.
  • Vik1984
    #16
    magadra gondolsz?
  • mireez
    #15
    http://www.terminal.hu/newsread.php?id=25201306033908

    ... ehh
  • mireez
    #14
    na igen.. mert már az Intel nem fog procit gyártani és fejleszteni.. megálltak a 3,2es 800as FSBs CPUnál és kész... nekik ez az utolsó termék... HÁT NEM!

    olyan hülyék tudnak lenni egyesek...
  • Zro
    #13
    Nem látott véletlenül valaki valahol egy x86-64 vs IA64 tesztet ? Igaz a Xeon ellenfeléül szánták , de azért kíváncsi lennék ebben a kategóriában is hogy szerepel.
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    én inkább magát a procit várom mert itt még nem is lehet kapni!
  • Pheel
    #8
    Leírni? Én? Ugyan már! Egyszerűen csak meg fogja találni a saját kis helyét - piaci szegmensét - és kész. Viszont a beharangozott áttörésből nem lesz(lett) semmi.
  • Csudri #5
    Ezért kapsz egy pirospontot! Ugyan ezt akartam mondani!!!
  • Pheel
    #4
    Remek, hogy idiótának tartasz. Én inkább nem írom le, hogy én minek téged...

    Hogy indult a P4? Szarul. Várták, mint a messiást? NEM!
    Hogy indul az Opteron? Szarul. Várták, mint a messiást? IGEN!
  • Pheel
    #2
    Hát ha szépen lassan fogja meghódítani, akkor nem fogja meghódítani. Ezt a procit úgy harangozták be, hogy forradalmi és áttörő. Ehhez képest nem történt eddig szinte semmi. Kíváncsian várjuk a jövőt!