22902
Battlefield Vietnam
  • GCR
    #18992
    B14 powa
  • Landor
    #18991
    Sajnos úgy néz ki hogy túlóráznom kell vasárnap, így csak olyan 21-21:30ra tudok beesni..
    Addig a TSen Rusid kolléga lesz a földi helytartóm!
  • uHs Gerzson
    #18990
    ÖÖÖÖÖö....na ja :D
  • Landor
    #18989
    Nja..
  • uHs Gerzson
    #18988
    "Talán a mai alkohol-partin majd meggyözzük"


    Képeket, képeket akkarunk majd :DDDD
  • vsly
    #18987
    Már csak nektek kellene kezelésbe vennetek Gerot .
  • Landor
    #18986
    LÁÁÁL
  • vsly
    #18985
    Fosol,mi???(foshatsz is)
  • Hatt
    #18984
  • Landor
    #18983
    Sok sikert!
    De azért a multkori BF tali állapotára ne vigyétek le!
  • vsly
    #18982
    Én tudom,hogy csak ideiglenes állapot nála.Volt már ilyen szünet 2hónapja,akkor is szent meggyőződése volt,hogy hülyeség WoWozni...
    Akkor kb 1hétig bírta nélküle.Ez a mostani komolyabb elhatározásnak tünik nála(már publicozik is BF2vel),de annak ilyet már nehezen hiszek el,aki valaha is wow-függő volt.
    Talán a mai alkohol-partin majd meggyözzük( ---> ),hogy jobb,ha fel sem telepíti többet,különben:--->>>



  • Hatt
    #18981
    Muszály volt, napi 5-6 ora játék kicsit sok:D
    Már kezdett ránőni a kezemre az egér...
  • Landor
    #18980
    Igazán megtisztelsz!
    Azért most hogy már tudom hogy lejöttél a wow-ról, nagyot nőttél a szememben..
  • Landor
    #18979
    Nyugodtan valld be hogy már szűr téged a PB BFV alatt!
    Egyébként szívesen segítenék neked, GCRnek is jelenkezett a probléma hogy csak első indításra indul el a Vietnam! Valszleg a fájlokkal lesz a probléma. Ha csinálsz róluk egy svf fájlt, akkor szívesen összehasonlítom az én bfv fájljaimmal!
  • Csacsy
    #18978
    thx...de nekem nem volt túl véres a kezem sosem a mi8 kempek miatt..csak néha és csak külföldin
  • Landor
    #18977
    Hívtalak :P
    A tel.számod töröltem, azért mégse legyen itt publikba, még a végén valaki elégtételt vesz rajtad a mi8 kempjeid miatt..
  • Hatt
    #18976
    Nekem a személyeddel is gondom van de ez van
  • Hatt
    #18975
    Nem az egész nevében, nem tudom a többieket érdeli e.
    Nekem nincs időm ezzel is foglalkozni.
    Amúgy nem wowozok de azért kössz.
  • Landor
    #18974
    Hogy a jó öreg Lenin bátyót idézzem: olvasni, olvasni, olvasni!
    Azt semmiféleképpen nem szeretném hogy kiszálljatok a szervezéből. Remélem nem a személyemmel van a bajod, ez nagyon úgy jött le a hsz-edből.. Én speciel komállak és azt hiszem hogy jól össze tudnánk dolgozni! Este 10kor tudlak sak hívni, az gáz?
  • Csacsy
    #18973
    wazze tényleg ott van lenn :P
  • Csacsy
    #18972
    akár hívhatsz most is
    :P
  • Landor
    #18970
    De azért remélem nem az egész 7th nevében nyilatkoztál..
    köcsög wowos
  • Csacsy
    #18969
    nem olvastam
    esküsz
    akkor ha te szervezed akkor én abbahagyom
    ja és én mindenképpen mennék
    este 5-6 fele leszek
    cs
  • Landor
    #18968
    Csacsy most ezt ugye nem gondoltad komolyan?!
    Egy hete kezdtem el szervezni a Magyar BFV egyesülést. Mondcsak nem olvasod a fórumot? Az összes BF-es topikba benyomtam a BFV fórum linkjét. (Aminek a moderátori státuszát is intéztem.)
    Erre most benyomsz ide egy ilyet hogy ti ezt milyen faszán kitaláltátok. Mióta feldobtam a témát legalább egy tucat emberrel egyeztettem. Azóta van kizárólag(!) a Magyar Battlefield Vietnamosoknak TS szerver. A weboldalnak 100Mbites korlátlan tárhely áll a rendelkezésre, a domain cím regisztráció alatt, megkezdődtek a weboldal designjának a kialakítása. Továbbá egyeztetések folynak egy publikus BFV szerver bérléséről.
    Erre jössz te a nagy ötlettel...
    Félreértés ne essék örülök neki hogy ebben ti is láttok még fantáziát, csak szerintem nem volt így fair ebben a formában előadni.
    Na most egy kicsit lenyugszok, este ha hazaértem a melóból, akkor mindenképeen felveszem veled a kapcsolatot, mert azt hiszem hogy igencsak hasonlóak az elképzeléseink. Ha tudsz adj létszi egy mobilszámot, az a biztos.

    Landor
  • Hatt
    #18967
    Köszi a lehetőséget, én kihagyom.
  • Csacsy
    #18966
    Sziasztok!

    Arra gondoltunk Domával, hogy mindannyiunk olybá szeretett játékát, a BFV-t újra elő kellene venni.
    Ezt vehetjük nosztalgia játszogatásnak is, de ennél sokkal bővebb a lehetőségek tárháza.
    Az ötlet a következő: adott 5 klán, akik majdnem 2 évig ugyan azt a játékot játszották. eX(7Th), TRS, VéNY, MNZ, és TLD.
    Álljunk, össze mindannyian (már akinek kendve van újra vietezni) és induljunk el a ladderen együtt (Hungarian Nostalgia Team - BFV),
    vagy valami hasonló néven. Ezeket a warokat persze nem vesszük már annyira komolyan mint régebben, de azért mindenkiben benne van a győzni akarás,
    én úgy gondolom. Havi 1-2 wart letolunk illetve annyit, amennyire igény van illetve ez a létszám a kerettől is függene.
    Sztem még servert is tudnék szerezni a warokra, illetve egy kis gyakorlásokra, egymás elleni gyakásokra.

    Ötleteiteket, illetve jelentkezéseiteket várom, írnám össze a névsort.
    Jelentkezni a TLD honlapon, http://tldklan.uw.hu a "Hungarian Nostalgia Team - BFV jelentkezés" topicba írjátok be saját neveteket a jelenlegi klán prefixel együtt.
    A Hungarian Nostalgia Team - BFV ötletek topicba pedig ötleteket várok a közös együttműködésre vonatkozóan.

    Üdv: Csacsy (msn:[email protected] //már ha működik)
  • Zs0lt1
    #18965
    áá, te sztem inkább ne
    btw, sztem nincsenek már tört szerverek.
    anno itt lehetett tört szervereket találni, de már nincs bfv szekció.
  • Zs0lt1
    #18964
    Jhövök én is asszem :D
  • Jancsik
    #18963
    akkor lehet hogy letöltöm a játékot,azt megpróbálom :)
  • Landor
    #18962
    Passz. Sztem vegyes. Bár amennyi vérlámával találkozok a szervereken, inkább azt tudnám elképzelni, hogy ezeknek nincs meg az eredeti.
  • Jancsik
    #18961
    ereeti játékkal lehet elmenni a szerverekre?
  • uHs Gerzson
    #18960
    JA és amit utána kaptam kommentet az mindent megért :D
  • Landor
    #18959
    Na itt a pénteki termés;



    Azért tisztán látszik, hogy Gerzsi is csak akkor tudott leszedni, ha épp screenshotot csináltam..
  • uHs Gerzson
    #18958
    Ha már ugyis ittvagyok akkor fel is rakom hiányzik az A-7 :D
  • GCR
    #18957
    Bocs , de 20.00-kor CB-s meccsünk lesz . Meg amúgy is
  • Landor
    #18956
    GCR rád is számítok!
  • Landor
    #18955
  • uHs Gerzson
    #18954
    Gyüvök!!!!!
  • Landor
    #18953
    [nagy][courier]Vasárnap este 20:00tól BFV összeröffenés!
    Akinek van kedve az jöjjön, gyülekező a TS-en![courier][nagy]

  • 3TOMI3
    #18952