22902
Battlefield Vietnam
  • hun1990ricsi
    #19925
    HAli mindenkinek!!!!!!!!
    Nem tudja valaki a BFV-ban lévő zenék előadóit?????????? Esetleg a számok címeit?? THX


    Tiszteletttel: FRiicsii
  • Landor
    #19924
    szombatig még van időd bőven :D
    vagy ha gondolod adok az imagekra linket.. ;]
  • DummyBoy
    #19923
    Hmmm ... alakulnak a dolgok? Jóóóó lesz ez ... vennem kell egy Vietnamot ...
  • Landor
    #19922
    Nah srácok, akció van!
    A múlt hétvégén már megismerhetett német GES klán kihívta a BFV.HU communityt egy barátságos mérközésre!
    Ezúton várunk minden jelentkezőt!
    A war eddigi részletei:
    - Időpont július 22(szombat) este 20:00. (gyülekező 18:00tól a ts-en. Megkérek mindekit hogy 19:30ra lehetőleg essen be)
    - 2 map: Operation Hastings és Saigon68
    - 2 kör mapponként (ticketszámban még nem egyztünk meg)
    - 6 vs 6, valszleg mivel mi többen leszünk mint 6 fő, így váltogatjuk az embereket körönként. Ezért is várom mindenkinek a jelentkezését a FÓRUMBA, hogy milyen posztot szeretne betölteni, esetleg a kedvenc járművét az adott pályán. Többnyire ez alapján dől majd el a beosztás. Szóval aki 20:05-perckor esik be a TS-re és elkezd rinyálni hogy ő akarja vinni a MI-8at akkor, valószinűsíthető hogy ő gyalog fog jönni... sniperral.. :Ð
    - Mikrofon jó ha van, ugyanis így fogunk kommunikálni a TeamSpeaken játék közbe. Aki nem tudja befogni az arcát és minden bekapott találat után benyög valamit a TSre(nem akarok ujjal mutogatni, khm-khm syscoHUN.. :)) az már előre tegye gombosra a TS-ét!! Ugyanis itt a publikozással ellentétben fontos infók hangzanak el TSen!
    - Mivel ez egy war lesz, megkérlek benneteket hogy egségesítsük a BFV beli nickjeinket "BFV.HU nick" formába, természetesen a klánelőtag maradhat a nick előtt! Az sem gond ha marad waron kívül is, használjátok egészséggel, csak ne legyetek méltatlanok a névhez a játékban. :)
    Most egyenlőre ennyi! Mégegyszer várunk mindekit szeretettel, szerintem jó kis hepaj lesz!
  • Yan
    #19921
    Najó, nem bánom.
    Majd csináltatunk vietes egyenruhát is. ;)


    (a néni megtalálta, amit tegnap odalöttem?)
  • Landor
    #19920
    A weboldalra szándékoztam kitenni szavazás keretein belül, de végülis majd ide a bannerba is tudunk tenni egy szavazófelületet... :)
  • Bercy #19919
    Inkabb rakják ide be őket és akkor mindenki láthatja.
  • Landor
    #19918
    Oké srácok, akkor privibe várom a jobb színösszeállításokat!
    Bárki küldhet, az elvárás csak annyi, hogy harmonizáljon az anyaoldallal(bfv.hu), illetve a játék(gy.k: bfv) színvilágával. Háttér megengedett, most itt nincs beállítva, de az sg motorja erre is lehetőséget ad. A már kész grafikát egy másik sg fórumon felvázolva, jpg-be is el lehet küldeni az emailcímemre előzetes egyeztetés után.
    Üdvözlettel
    Landor
  • uHs Gerzson
    #19917
    nem jó ez az új külső
  • Landor
    #19916
    Ezt mondtad akkor is, amikor megláttad a BFV nyitőmenüjét?

  • 3TOMI3
    #19915
    :D
  • Yan
    #19914
    Mit csináltál a topikkal?


    igy csak a traktorosok ruhájához passzol.
  • syscoHUN
    #19913
    Tenyleg jo volt,de legkozelebb kene egy nagyobb szerver+addig ra kene jojjek,hogy mapvaltaskor miert dob ki deskre.
  • uHs Gerzson
    #19912
    pofád lapos putáná :D
  • Landor
    #19911
    mi köszönjük a részvételt, remélem élvezted!
  • syscoHUN
    #19910
    Sorry ez nem kiova,hanem littlebird.Na itt az ido egy kis alvasra.Koszi a gamet.
  • Nauron
    #19909
    ma=me
  • Nauron
    #19908
    sokat haltál me:P
  • syscoHUN
    #19907
    Erdekes,Kiova-n oldalgeppuska?
  • uHs Gerzson
    #19906



  • Zs0lt1
    #19905
    azt már rádbízom ;)
  • uHs Gerzson
    #19904
    Van ott több kép is, azt se hagyd ki ;)
  • Zs0lt1
    #19903
    Az EoD háza táján készül valami.
  • syscoHUN
    #19902
    Bocs,tenyleg igazad van,lehet az utolso korso sor nem kelett volna mar.Mind1 mindketto nagyot durran az arcodba es ez a lenyeg.Egyebkent meg ha kell akkor atheggesztem neked az sa-7-et amcsi stringer-re. 8)
  • Zs0lt1
    #19901
    látom képben vagy öreg.
    bfv-ben nemigazán találsz sztingert, max sa-7-et, de mire előkapod, már látod is a spawn screent ,)
  • syscoHUN
    #19900
    Elnezzuk neked,ha azzal jossz.Jutalmazzuk majd egy stringer-el.
  • Zs0lt1
    #19899
    akkor a mi8-amat nem hozhatom? :(
  • syscoHUN
    #19898
    Roger,roger.Akkor este 20.30 gyulekezo a tengerparton,szorfdeszkak es Huey-k keszenletbe.
  • Landor
    #19897
    legyen ma 20:30, TS adott!
  • uHs Gerzson
    #19896
    Na ma este én is frag legyek vagy csak kurvának leszek jó? :D
  • Landor
    #19895
    Általában ez úgy szokott ez történni, hogy körbeszólok úgy egy tucat vietnamosnak, általában ekkor összegyűlünk vagy 5-en, felmegyünk a ts.bfv.hu:1968(jelszó:bfvhu)-ra majd a magyar szerverre, ill ha olyan kedve van a társaságnak, akkor együtt egy külföldire. A te msn-ed megvan CéZé ha jól emlékszem, szóval majd szólok a legközelebbi ilyen összeröffenéskor!
  • CéZé
    #19894
    Ts-en hol szoktatok lenni?
  • Landor
    #19893
    majd akkor egyeztessünk ma este!
  • Pepti
    #19892
    ehh, en toltam egy kicsit.
  • Landor
    #19891
    #kabbe :D
    rusid is nyaral, gerzsi is valahol vidéken tartózkodik ... nyazsgem midennki :S
  • Zs0lt1
    #19890
    nnah émma (sem) jövök, megyek piálni meg csajozni jól :-)
  • Nauron
    #19889
    mikor és hol lovunk?:)
  • Landor
    #19888
    ja és gl&hf xD
  • Landor
    #19887
    Ja, van vmi ilyen szarság... Azt hiszem minden windows restartnál menni fog egy indítás erejéig.. :D
  • Pepti
    #19886
    na, kesz. Elindult. Persze ugye PB-t elfelejtettem bekapcsolni. Kibaszott a szerver. Na jo, PB bekapcsol, game ujraindit. Kibasz, mert a nevet is elfelejtettem atirni. Atir, ment, kilep, ASE-bol indit. Persze azota meg baszik a game elindulni, de hogy miert, azt nem tudom...