22902
Battlefield Vietnam
  • James Bond
    #1026
    Thx! Honnan tudom szedni? (DC-n egyelőre felejtő)
  • guardian hero
    #1025
    Honnan töltögeted? Én a HDC-ről akartam, de nem működik a pass amit küldtek...
  • Damned One
    #1024
    Hy!
    Nem tudom érdekel e valakit, de azért szólok már jo a wco-n az 1. cd 39es file-ja....
  • Punker
    #1023
    292 új üzenet, mi volt itt?
  • DePreSsZYo
    #1022
    Milyen gép kel nekije?
  • Petko
    #1021
    elég lesz
  • James Bond
    #1020
    Másik kérdésem, ha szerintetek érdemes letölteni erre a configra, hogy honnan töltsem? Fizetek SMS-t, de honnan jön le gyorsan és garantáltan?
  • ricsi1
    #1019
    most töltögetem a gamet!
    mennyire jó játék
    elmegy Geforce 4 mx-en?
    előre is kösz
  • James Bond
    #1018
    1.7XP, 512 DDR, R8500 64MB elég lesz szerintetek?
  • Davidus
    #1017
    ebböl árad a feeling:)
  • LoCk
    #1016
    :) megitta a sorom:):)
  • Petko
    #1015
    nee, kérlek álj le a sok képpel... nem tudják csomóan betölteni, meg ugyis a játékba mindenki megláthatja maga
  • LoCk
    #1014


    a ez is nagy fizess elo valami jobb NET-re..
  • Al Bundy23
    #1013
    a gyözelmét a Napalmmal dicsérd a napot cimü műalkotással nyerte el. Gratulálok
    a nyereményét (1 doboz borsodi) éppen most fogyasztom :)
  • LoCk
    #1012
    Sorry, hogy kuldtem egy par kepet...pff Az optimalizalasrol, meg annyit, hogy én szép képeket és nem optimalisan kicsi képeket akartam küldeni..:P
  • LoCk
    #1011
    Én vagyok!! Kérem a Sörömet!:):)
  • LoCk
    #1010
    :)
  • Petko
    #1009
    JW 2 (http://jw.unisoftnet.hu)|615ms|212.92.18.38:15567

    pass:bfvhu
  • Davidus
    #1008
    Ezek exkluzív képek :P
  • Hamed
    #1007
    Megvan az első ezer győztese:DD
  • Alexease
    #1006
    Teljesen feleslegesek a kepek:( Foleg, hogy meg optimalizalni sem tud, fel mega per darab:(( Raadasul, akit erdekel a jatek, az mar tobb milliot latott hasonlot.
  • LoCk
    #1005
    Nekik is gyarthatok képeket anyazas nélkul is..:P Amennyiben igénylik.
  • antijedi
    #1004
    modemes minek nézné? azt nem érdekli bfv mert modemel jáchatatlan ugyis... :DDD
  • Davidus
    #1003
    AKinek van warezcenteres ismerőse az szóljon már rá hogy szar a CD1 39. file! thx
  • Al Bundy23
    #1002
    esetleg modemes is nézi a topicot?? mert az most keményen anyázhat :)
  • Hamed
    #1001
    Basszus most nézem, miért kellett ennyire lebutítani a rádióparancsokat?

    Nem lehet jelezni semmit, csak annyit, hogy "Enemy". Ez lehet aztán gyalogos, tank, repülő, hajó, akármi, nem tudod közölni. Az ilyen Taunt/Thx/Sorry helyett aminek értelme nincs inkább berakhattak volna normális parancsokat.
  • LoCk
    #1000

    A tavoli robbanasok nem az agyu muve, hanem egy repulo tamadas utani napalm tuzecske..
  • LoCk
    #999

  • LoCk
    #998
  • LoCk
    #997
    Ja meg valam! Eddig kinszenvedes volt vezetni a helikoptert, most nem igazan jelentett nagy gondot..
  • Cobra.
    #996
    Ez a járműzene nem nagy szám, DC-ben már a 0.5 óta benne van, igaz, csak a személyautókban.
  • LoCk
    #995
    Ott állok mellette és , nyomja a lemezlovas ezerrel!! :):)
  • Serpa
    #994
    hogy ?
  • LoCk
    #993
    Befosok!!!! Szól a hangszoróból a rádió!!!!!!

    Isten!!
  • [NST]Cifu
    #992
    Sajnos ez több játékban is visszaköszön mostanság, megoldás nem nagyon van azon kívűl, hogy a programon belül állítod be - ahol persze csak engedi...
  • Beers
    #991
    Warezcenter konec!
  • LoCk
    #990

  • Serpa
    #989
    de a Battlefield igazából multiban az igazi.
  • Davidus
    #988
    Van single ami olyan mint a multi csak botok ellen.
  • Hamed
    #987
    Nah, kipróbáltam én is azon a külföldi szerveren 200-as pinggel, laggal, fasza volt :D

    Egyébként nem tudjátok miért nem szereti a játék, ha manuálisan állítom be az AA-t, és az AF-et? Az alábbi kép fogadott 6x-os AA és 16x-os AF mellett:



    Miután átállítottam, hogy az alkalmazás kezelje ezeket egyből helyrejött. Legújabb bf-barát catalyst van fent, gőzöm sincs mi lehet a baja.