22902
Battlefield Vietnam
  • Davidus
    #1267
    4.2+4.3 ATI driverrel is szar volt.
  • Davidus
    #1266
    Bazze beraktam a gef3-am és müxik a game. EA+NV
    Csak aztnem tudom hogy ha másnak jo ATIval nekem miért nem
    Nem vagyok hajlandó gef3al nyomni 20 fps-el bazze.
  • grebber
    #1265
    Na nekem is lejött már csak el kell mennem edzőmeccsre de majd délután megyek azt megsunázom a gamet!!!
  • Valen
    #1264
    fent
  • Valen
    #1263
    nekem nem sikerült csatlakozni, kiirja hogy Failed to Connect, pedig a crackfix fetn van (vagy ez a baj ?)
  • soldier
    #1262
    leszedtem megnéztem kibaszott jo.Kira ez a game én aszondom.De üresek a szerverek
  • Lacc
    #1261
    Na lejött nekem is. Az első benyomásom nekem az, hogy ez valami arcade DC szinten van, Vietnam körítésben :) Szóval elég hangulatos az egész, vannak zenék, viszonylag jó grafix (nekem teljesen simán fut), tele van hülyeségekkel az egész. De nem egy igazán hárdkór taktikai csapat-alapú fps, az hót ziher. Egyszóval én is azon az állásponton vagyok, hogy el lehet vele marhulni, nem rossz game, de majd biztos lesznek hozzá normálisabb modok is (hiszen már most ott van hozzá az SDK, map editor, stb.).

    De most úgysincs semmi más, el lehetünk vele egy darabig. Vagy ki tudja, lehet hogy akkora hangulata van élesben multiban (még ezt nem tudtam kipróbálni), hogy az év multis hentes gameje lesz belőle. De ez majd eldől néhány hét alatt innentől kezdve :)

    Tényleg sikerült valakinek felszednie tankot vagy dzsipet az amcsik egyik helijének a kötelével? Mert nekem sehogy se jött össze :P Amikor először nyomkodtam a gombját azt hittem az a kerregő hang a motorből jön, vagy valami bug :D
  • Davidus
    #1260
    Na kipróbáltam mindent. Fejreállva pörögtem de nem segített:) Törlöm a picsába:P
  • Gabe18
    #1259
    Nekem is ugyanakkora a crack,de nekem működik a mod dll lecserélése után.
    Viszont egy csomó szerverre ezzel a data differs hibával nem enged be.A másik része cd-key-es,a többi meg tele van...
    Összessen egyre tudtam bemenni,az jó volt.
    Ez a data differs hiba mi,jó lenne tudni...
  • cSuwwi
    #1258
    Vannak olyan programok, ahol az exe fájlméretét is ellenőrzi a cumó induláskor. Ez nem baj, a dátumot nézd, hogy különbözzön.
  • Davidus
    #1257
    Ne leírok pár dolgot hátha valaki tud helpelni.
    Gép:
    2000xp
    2x256mega
    ATI 9600

    Hibaüzi:bfvietnam.exe hibát észlel ezért leáll (anyád)

    A game nálam 1.4 gigát pakol fel pedig a readme 2 gigát ír. Mondjuk ez sztem nem lehet gond mert már 3x ujra raktamés mindig ennyit pakolt.
  • Davidus
    #1256
    Milyen crack az ahol az exe tök ugyanaz mint az orig exe? Mindenkinek ilyen? Vagy az enyém ilyen extra special szopató verzió
    Csak akkor indul el mikor lecserélem a mod.dll-t de akkor kihal mielött betöltené.
  • Davidus
    #1255
    Na nálam baszik elindulni... Király
  • Hamed
    #1254
    Nah, bugreport: saját zenét akartam multi közben hallgatni erre lefagyott az egész. Más tapasztalt már ilyet?
  • Fritz Von...
    #1253
    Szeretném kifejezni gratulációmat a mai szerveren nyújtott CB-s alakításért.
  • JackD
    #1252
    Nah emberek!
    Itt van (asszem) az első linuxos szerver ami működik is:

    -[: Harmless :]- BF Vietnam 1.0|275ms|195.70.51.173:15568

    Tessék felrakni a crackfixet a kliensekre mielőtt csatlakoztok!
  • a
    #1251
    lehet h majd egy patchben "versenyezhetőbbé" teszik
  • Hamed
    #1250
    Sokkal könnyebb helit vezetni, mint dc-ben.
  • Hamed
    #1249
    Miért osztaná meg:)) Így első blikkre nem nagyon tudnék elképzelni egy bfv war-t, de ha megfogja az embereket a hangulata akkor jó public bulik lesznek. Én biztos játszani fogok mindkettővel, de mivel az alap bf meg a modjai jobban bejönnek, nyilván azt folytatom komolyabban.

    Kicsit én is csalódtam benne, de lehet csak amiatt, hogy túlságosan bf42-sre vártam. Pl. milyen gyakorlati haszna van annak, hogy western kalapban harcolhatok? Vagy hogy bömböl a magnó tankban és nem hallom meg a támadó repcsit? Vagy beszólhatok vietnamiul az imperialista megszállóknak, hogy eláruljam a pozícióm. Ezek helyett inkább készíthettek volna több mapot/járművet/fegyvert, részletes rádióparancsokat, etc, aminek haszna is van a "de poén"-on kívül. Mert ezek a hangulatfokozó apróságok kb 2 hét múlva nagyon uncsik lesznek.

    Szal hangulata az van, de kicsit komolytalan lett versenyzés szempontjából. Tény, hogy qrva szép játék lett, de hogy nem egy hc taktikai fps az tuti:))
  • Valen
    #1248
    NA LEJÖTT :))

    még pár perc és kipróbálom :))
  • Valen
    #1247
    márcsak 2,5 file :))
  • a
    #1246
    de szerintetek a régi BF-esek átfognak állni erre vagy ez majd megosztja őket?
  • ReTeK
    #1245
    a heliket elég könnyű irányítani (szerintem DC-ben nehezebb)
  • Bandew
    #1244
    Kircsi! Akkor nyomom lefele!
  • a
    #1243
    ez egy különálló játék
  • grebber
    #1242
    olvass vissza nem kell!!!
  • Bandew
    #1241
    Ehhez kell az eredeti BF?
  • a
    #1240
    remélem mire letöltöm OKAY lesz minden!
  • grebber
    #1239
    Nem kerültem sehova csak máshonnan töltöm és onnan max sebességgel jön!
  • a
    #1238
    WC0 akadozik
  • Forrest Tomee
    #1237
    :o(
    akármelyik exe-ével is data differs.
    Mondjátok el a titkot!
  • a
    #1236
    nekem még 5-6 óra
  • Valen
    #1235
    márcsak 7 file :))
  • Instict
    #1234
    nekem még jön, összesen kb 5 és fél, 6 óra alatt van meg a 3 cd
  • Forrest Tomee
    #1233
    Itt lehet átírni a cdkulcsot:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA GAMES\Battlefield Vietnam\ergc
  • Valen
    #1232
    Hát ő már tud vmit :))
  • Serpa
    #1231
    délelőtt még 70 órát írtál.

    vmi időalagútba kerültél ?!
  • DePreSsZYo
    #1230
    Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk
  • grebber
    #1229
    Még 4.7-5 óra de a lentebb emlitett ok miatt csak holnap délután tudom letölteni teljesen és kiprobálni alig várom már!!
  • Valen
    #1228
    lehet hogy kevés neki a RAM csak azért :))