22902
Battlefield Vietnam
  • Eisenhower
    #1387
    na há ez száksz nagynehezen sikerült felmennem a szerverre és a winyom egyfolytában swapolt pedig van a gépbe 512 ddr 2.5-ös barton proci 9600xt vga. direkt medium beállitással nyomom de még igy is ilyen 3-4 mp-re megáll mert annyira tölt winyorol pfff nevetséges az egész...
  • CéZé
    #1386
    #1149
  • grebber
    #1385
    JW1 IP/PORT: 195.56.44.214:15567
    JW 2 IP/PORT: 212.92.18.38:15567
    195.70.51.173:15568

    Egyik sem megy miért??
  • lwb
    #1384
    nekem ASE nem dob ki egy servert sem perpill ...
  • SASboy
    #1383
    Honnan lehet leszedni a Battlefield Vietnammot???
  • Al Bundy23
    #1382
    pedig már irtunk..
  • Gabe18
    #1381
    Üdv!
    Hát a magyarokhoz én sem tudok csatlakozni.Az egyik valami kapcsolat hiba,a másik meg ezt a data difers hibát irja.
    Viszont éjjel volt 2-3 külföldi ahova be tudtam menni.
    Mondjuk nekem az a crack van fent ami az egyes cd-n volt fent,lehet az a baj?Mert mintha itt irtatok volna már egy ujabbról is.
  • Lacc
    #1380
    Tudja valaki hogy hogyan kell használni az ásót a vieteknél? Mert már ötbbször spawnoltam ilyen kiásott mobil spawnpontba, de én sose tudtam még csak elő se venni az ásót.

    Az amcsiknak meg ha jól láttam, helikopterrel oda kell vinni azokat a ládákat a hálósszatyorban, aztán ők is spawnolhatnak ahol akarnak.
  • antijedi
    #1379
    vagy pedig bent a gameban multi > internet > add server > beirod ip-t amit lent irogatak > join
  • antijedi
    #1378
    hazsnálj ase-t a lentebb valahol leirt modszerel, ugy lát pár szervert...
  • zoli80
    #1377
    bemásoltam.egyetlen egy server sem jelenik meg:(
  • antijedi
    #1376
    nem, nem kell hogy leygen eredeti org...
    amugy a mod.dll-t is bemásoltad a helyére?
  • grebber
    #1375
    Nem tudom mi van ezzel feltettem a crackfix-et is és nem csatlakozik sehova sem!És amikor bejön az az üzenet hogy dataserver stb okézok és onnantól kezdve nem tudok semmit csinálni mert eltünik az egér!
    Valami ötlet??
  • lwb
    #1374
    ok. kösz
  • zoli80
    #1373
    odamasoltam de nem irt at semmit,nem kellett volna lennie egy eredeti orgnak?
  • grebber
    #1372
    melyik szerver megy most mert akarok menni?
  • antijedi
    #1371
    amugy ara nicns valakinek 5lete hogy bfv néha random modon kidob winbe? (még hibaüzi sincs se semi csak kilép desktopra néha, ugy naponta oylan 3-4szer kb :P)
  • Valen
    #1370
    az Org-ot a Exe mellé kell másolni :))

    az renderer.allowAllRefreshRates 1 azt csinálja, hogy a Options/Video fülön elérhetővé teszi a különböző felbontások alaltt a 60,70,75,85,100,120,140 Hz-es tartományokat+ 1-2 XGA módot, valamint ha a windowsod 100 Hz-en megy, akkor nem kell csak a BF miatt 60 Hz-en használni :))


  • zoli80
    #1369
    megy de nuku server:(
  • antijedi
    #1368
    szerintem sehova mert az az origi exe nem? amugy főkönyvtárba benyomod és ugy mennie kell... :)
  • antijedi
    #1367
    ö betü alaból ha jármüben vagy...
  • antijedi
    #1366
    jah, bár azért kcsiit több fejlesztést belenyomhatak volna... :/
  • zoli80
    #1365
    ja és a bfvietnam.org-al mit kell kezdeni?hova kell másolni?
    mármint azzal ami a crackfix rarban van.
  • lwb
    #1364
    hogy a fenébe lehet elintézni, hogy a zene szóljon játék közben? hiába kapcsolom be az ingame musicot, akkor is kuss van. még járművekben is. minden más hang ok és a menü alatt is van zene.
  • Davidus
    #1363
    Szerintem nagyon jó ez a tupír engine. Nem elég hogy gyorsabb mint a BF42 de még sokkal jobban is néz ki. Memória viszont kell neki doszt. 512 medium beállításon elég.
  • Davidus
    #1362
    Na még1 uccsó hülye kérdés:) FPS-t hogy lehet kiiratni? FRAPS nem nagyon müxik BFV alatt.
  • Davidus
    #1361
  • Eisenhower
    #1360
    és mivan akkor ha sima bf nincs fent? mert aseba nincs semmi olyan hogy other
  • zoli80
    #1359
    ja és a bfvietnam.org-al mit kell kezdeni?hova kell másolni?
  • zoli80
    #1358
    sziasztok!felraktam én is a jatekot és ránéznék a multi részére,a gond az,hogy egy server sem jelenik meg.a crackfix fentvan.
  • Eisenhower
    #1357
    thnx májsztá ^.^ majd iszol 1 sört ha lesz pénzed ^.^
  • Petko
    #1356
    ase megtalálja őket a bf1942 szerverek között, csak filternek hungaryt, verzionak meg othert nyomj... utanna meg a game optionsbe a bf1942 inditojat ki kell cserelni a bfviet-ére.
  • Eisenhower
    #1355
    nah adjátok az ip cimeket ^.^ ami jó is mert visszanéztem és addolni akartam de nem találta a szervert
  • Tepet
    #1354
    jó és eza allow fresh rate micsinál?
  • Unreal1942
    #1353
    jo jo ,de a DC azert jobb!
  • bazza
    #1352
    még 27 file...
  • Valen
    #1351
    köszi, kiprobálom :)
  • grebber
    #1350
    Na mindjárt kiprobálom én is!
  • Lacc
    #1349
    Az egyik amcsi heliben (tudja a bánat mi a neve, 2 személyes támadóhali, az orrán van gránátvető) ha pilóta vagy nyomod a folyamatosan a másodlagosat, így nagy kerregve leereszti a kötelet. Ezután csak valami dzsip vagy az alu-tank főle repülsz, és magától beleakad néhány másodperc után. Lehet hogy más helinek is van kötele, de erről biztosan tudom ,hogy van.
  • ubi
    #1348
    beszállsz a helibe, felemelkedsz és jobb click folyamatos nyomvatartása