22902
Battlefield Vietnam
  • antijedi
    #1469
    3. akkor uyg fogalmazok optimalizálatlan, ok? ha egy game csak egy gépen megy az nem jó jel pl, persze, nem várom el hogy pont csak nekem optimalizálják de érdekes a bf42 simán ment fagyásmentesen, ez nem, inétől kezdve no comment
    2. tudom, és még elvielg ez se hivatalos ebben igazad van attól még nem kéne viszafejlődni... :p
    1. ezel kurvára melléfogtál, régen többet nyomtam bf42 mint te valszinüleg valaha is fogod, és ha megnézed amikro ezt kiprobáltam akkor is az elsők közöt voltam akiknek teccet, még a vérbenforgószemü dc fanatikusoktol is védtem ugy ahogy tudtam..., szóval nem egy beirás alapján kéne itálni... :P
  • a
    #1468
    de asszem az 1ik server nem műyik... és ha csak ez az 1 server van .. te sem örülnél neki ha pont te nem férnél be
  • Lacc
    #1467
    Srácok a serveren le kéne venni a player-limitet, mert 30 játékos körül már behal az egész, és lagparádé lesz. Szvsz 16-20-on lenne a legjobb, akkor még tlejesen jó volt. Úgyis van 2 server (úgy tudom), szóval valahogy csak elférnénk.
  • Smuggler
    #1466
    ami nem rad vonatkozik nevedd magadra! :)
  • a
    #1465
    nah mi van meg sem ismerték a mapokat már waroznak rajta? mert ugyebár egy picit leállt a server
  • grebber
    #1464
    Na majd ha akad egy "rendes" ember köztetek akkor légyszives tegyen be képeket és mondja el hogyan kell az ASE programban csinálni a dolgokat!!
  • Smuggler
    #1463
    roszul itéled meg a dolgokat: 1. latszik neked egyaltalan nemtetszik neked a bf ezáltal a véleményedben is meglátszik ez 2. 1 napja van kint a játék nemtudom mit akarsz, nem mindenkinek fagy ki, a nagytöbbségnek nem. 3 a jatek motorja maradt ugyanolyan hacsak nem jobb 4. majd jonnek a patchek amik kijavitjak a hibakat
  • antijedi
    #1462
    amugy szerintem nem csak előnyére változott bf motor mert az alap motor se volt jo de ez mgészarabb, alap bf egyszer nem fagyot nekem ez me gulyabban oylan fél óra játék után rendszeresen... :)
  • grebber
    #1461
    Valaki nyomjon be képet a ASE programról amin már be van állítva a szerver meg stb!!!!!!
    Mert még mindig nem tudok csatlakozni!
  • robotnyk
    #1460
    igen, én a lag miatt nem is panaszkodom, olyan géppel amilyennel nyomom, meg is érdemlem :)
    (amúgy ez az üzletpolitika teljesen az EAre vall)
  • Borg
    #1459
    Jah, gondolom nem akartak még egy modot kiadni, elég volt a road to rome, meg a secret weapons. Ebből már több haszon kellett nekik.
    De nem lett rossz, ezzel nem azt akarom mondani, sőt, nagyon hangulatos. Remélem az online lagokat hamar kijavítják valami patch formájában. Bár szerintem azért IS lagzik, mert nagyon sok embernek nem elég a gépe hozzá.
    Mondjuk a memória kezelése a sima BF-nek is egy rakás szar, erre meg csak rátettek még egy lapáttal :)
  • Corey
    #1458
    csáá smugiii :) jah az vagyok:) Kösz a szervert, majd megyek és szétrúgok pár japó segget;) találkozunk majd a szerveren
  • robotnyk
    #1457
    épp annyit változtattak rajta, hogy már kikerüljön a pofátlan lehúzás kategóriából? :)
  • Borg
    #1456
    Hát pedig ez olyan mod mint a huzat.
    Kicsit átdolgozott engine van alatta, de ugyanaz a BF, mint a régi.Még a fileok felépítése is ugyanaz, meg az egész szisztéma.
    Ennek megfelelően remélem jókis modok lesznek az átdolgozott enginera is, pl átviszik a DC-t stb.
  • arty
    #1455
    VSYNC ENABLED a vidkartyad konfigmenujeben, valahol! :) akkor nem fog szetcsuszni a kep ...

    grebber: az h nalad meg uninstallalni se lehet, az azt mutatja h ossze van cseszve a windozod. errol nem a jatek tehet ;) REINSTALL!

    nekem meg jon, emulen... 6-7 kb/s :)

    Ime az emule linkek, ha valaki nem akar olyanoknak fizetni (smsweb) akik nem erdemelnek penzt :)

    ed2k://|file|BattleField.Vietnam-Razor1911-LLL-GDK-Cd1.net.bin|742197120|64EDF18BA5D8CFDC7F91E386BC648E7A|/

    ed2k://|file|battlefield.vietnam.cd2.[Razor1911].(osloskop.net).bin|736961568|B671276D5438F5DD26F2C52181D20D19|/

    ed2k://|file|BattleField.Vietnam.Razor1911.CD3.ShareConnector.com.bin|562302048|220B3D226EED899C5B556B2B4B03329C|/
  • robotnyk
    #1454
    jó, akkor valamit félreértettem bocs, de nekem nem volt ilyen egyértelmű
  • antijedi
    #1453
    tanulj már meg ovlasni pls :P
    hidel ő sem hülye nem azért mondta... :P
  • robotnyk
    #1452
    se nem kieg, se nem mod. standalone...
    én is kipróbáltam, egészen jó móka, bár nekem a BF1942 kimaradt az életemből, elég jól szórakoztam. bár a jelenlegi gépemnél kicsit erősebb vas kellene, de így is el tudok játszani.
  • Madmaxx
    #1451
    fent vannak a voice commandok. Ha több szerepel egymás alatt akkor egymás után nyomd meg többször a megfelő gombot.
  • bazza
    #1450
    Nagyon kafa game!!!!!ÉS NEM AKADOZIK 256MB-n!!!!!!!!!!
    NAGYON KIRÁLYHIPERBRUTALFATALÁLLAT!!!!

    Mondjuk még nem nagyon tudok helit vezetni...de lelőni azt igen!!!Amúgy hogy lehet napalmot kérni? És egyéb segítséget?
    Vannak valami trükkök benne, ami az 1942-ben nincs?
    Hmmm?
  • Forrest Tomee
    #1449
    Érdekes. Én nem tapasztalok ilyet.
  • Yan
    #1448
    "rem Game.setSkirmishMap Battleaxe"
    azé kicsit gáz, hogy ezeket nem szedték ki.
    És új játékként teljes áron adják. Holott ez csak 1 kieg, vagy mod.
  • Valen
    #1447
    maig=amig
    pöatch=patch
  • Valen
    #1446
    Na multiplayeres konkluzióm :

    baromi jó játék lenne HA:

    1. a NET KÓD ne lenne ennyire szar ---> folyamatosan akad, rángat és nem a gépemmel van a hiba, mert local multiban tökéletesen lehet nyomni (ott nem csinálja)

    2. amikor fordulok, a kép szaggatva-rángatva fordul (inetes gém esetén) és ezért nem lehet célozni rendesen :((

    Tehát sajnos maig ki nem jön vmi féle pőatch, addig talonba marad, mert így szarabb, mint a BF1942 az alap kiadású változata :((
  • Forrest Tomee
    #1444
    Arsenal, nekem is végig data diff. üzenetem volt, pedig felraktam az új peccset. Aztán itt Petkó említette, hogy az ASE-ban a BF exe linkjét írjam át a BFV exe-re és így már ASE-ből tudtam csatlakozni! Próbáld meg!
  • antijedi
    #1442
    a desktopra kidobálásra nincs valakinek valami 5lete mert kezd idegeitő lenni hogy a game találomra kivágja az embert a desktora... :/
  • SinClaiR
    #1441
    Te melyik szerveren vagy admin? ... mert akkor azt messzire elkerülöm..
  • Madmaxx
    #1440
    érdekes módon nekünk sikerült :)
    amugy http://madmaxx.tvn.hu/bfcrack.rar letölt és a megfelelő helyre bemásol.
  • Smuggler
    #1439
    csa te a jk2es corey vagy?:) amugy van magyar server:
    195.56.44.214 pass:bfvhu
  • grebber
    #1438
    Nem csatlakozik ez a lófaszhoz sem menjen a jó kurva annyába!!! Kell a ráknak a szarjuk!Mennyenek a picsába!
  • Corey
    #1437
    Van már magyar szerver? Kéne együtt tolni, kiváncsi vagyok rá
  • Madmaxx
    #1436
    Ez meg be lesz állitva. Lesz egy public szerver ahol több jatekos lesz engedélyezve, és lesz egy kisebb gyors szerver aho la csaptjátékon lesz a hangsuly tehat nem lesz elkolbászolás meg kezdéskor egyedüli repkedés helikopterrel. Ha ilyet tapasztalunk az megy a levesbe :) Szabályzat még kialakitás alatt áll.
  • Borg
    #1435
    Na, lecsekkoltam én is. Felment, elsőre, csatlakoztam szerverre, jáccottam stb. Még állogatnom kell az irányításon, hogy a BF-ből megszokott legyen...

    Egyébként a JW-re nincs egy "picit" túl sok ember engedélyezve?? Szerintem amiatt lagol bazira. 20-24 emberes szerver kéne max.
  • zoli80
    #1434
    na sikerült csatlakozni de 20perc után egyszeruen kilépett a jatekbol.ja és k*urvára nehézkésnek tunik az egész,egy pályavaltás egy örökkévaloság.
  • grebber
    #1433
    Jólvan már unistallálni sem engedi!! :(
  • CéZé
    #1432
    elég az első kettő
  • grebber
    #1431
    A telepítés elején ki kell jelölni az összeset???

    Battlefield Vietnam server manager
    Battlefield Vietnam patch dowloader és a többi fel kell tenni??
  • grebber
    #1430
    Na részemről uninstall azt felteszem újból ha igysem csatlakozik megy a levesbe!
  • Smuggler
    #1429
    na nehogy már ettöl javul meg?
  • Smuggler
    #1428
    Megnyugtatlak nekem is ugyanezt csinalja...folyamatosan baszogattja a vinyot és néha beakad 3-4 másodpercre..800x600 és mediumon van a details. (p4 2.6ht 512ddr,gef3 128mb)