22902
Battlefield Vietnam
  • Mossberg
    #4533
  • Bercy #4532
    azt irod, h a haboru nem fair. de ez nem haburo hanem jatek. a public serverekre akik folmennek szorakozni mennek, nem haboruzni. es ha egy helicamp el tudja rontani az egeszet akkor valamit tenni kell ellene. sztem a helicamp csak akkor elfogadhato, ha a heli csak a foldi egysegeket biztositja akik befoglaljak a bazist.
    warokon persze teljesen mas a helyzet, ott mindet lehet amit a jatek megenged.
  • Zs0lt1
    #4531
    Jah jut eszembe kedves CB-sek, ha már annyian összegyűltetek itt, egy esetleges war ügyében kivel kell felvennem a kapcsolatot?
  • Zs0lt1
    #4530
    Igen, tudod, de a kempelők nagy része már a betöltés után egyből indul helit lopni, és kempelni, akármennyi zászló van ott. Ékes példa erre a Khe Sahn pálya, mikor jönnek az NVA-k Huey-t meg Cobrat lopni és ha sikerül nekik, akkor onnan már el sem mozdulnak. Ott kempelnek, pedig a zászló kicsit odébb van.
    Nem azzal van a baj, hogy elviszik a helit, hanem a kemppel.
    Bár azt is meg kell jegyeznem, ha ez war-on van, akkor minden más, mert a győzelemért bármit. :)
  • Skiper
    #4529
    Wááááá, nekemmmmm!!!!!!!!!!
  • dronkZero
    #4528
    Én csak azt nem értem, hogy ezen a kempelés dolgon mit kell puffogni? Lehetőséget ad rá a játék, vagy nem? Egyébként is, a helinek alapvetően NEM feladata a foglalás, sokkal inkább a földi csapatok támogatása. Ha ez azzal jár, hogy zúzni kell az utsó bázist, akkor csinálja azt. Ha meg nem csak egy bázis van, akkor meg magadra vess, ha ott jelensz meg, ahol épp egy heli köröz fölötted.

    Félreértés ne essék, nem magamat védem, általában max szállítóhelit vezetek, azt is csak 1 útra.

    Komolyan nem értem. Ha idegesít, lődd le. Ha beszorít az utolsó bázisra, akkor már valszeg az sem segítene, ha nem lenne ott. Nem szabadott volna beszorulni. Nem rinyálni kell, hanem megoldani a problémát. Ha nem sikerül, hát nem sikerül. Akkor úgyis hamar vége lesz.

    Másrészről, a háború nem fair. Nem várhatod el az ellenségtől, hogy úgy viselkedjen, ahogy te szeretnéd.

    Bocs, ha valakinek belegázoltam a lelkivilágába.
  • CB SNIPER #4527
    Ez lett volna a másik amit irok de én a hálózsákot választottam söt.. te még tábortüzet is raksz
  • Skiper
    #4526
    :D
  • Madmaxx
    #4525
    Bár én sátrat viszek nem hálózsákot :)
  • Skiper
    #4524
    DHE AZ IS KEMP!
    Viszont a BFV-ben nem könyvelik el őket campereknek. Ahol sokkal kisebb helyeken folyik lövöldözés (más játék, pl. sof2, q3, ilyesmik), ott ez a kempelés. Ott az olyen idegesítő, mint itt a helikemp. REmélem érthető, mert szerintem k**vajól megfogalmaztham!!!
  • CB SNIPER #4523
    Hát igen te vagy a második!
    De nincs BFV maxx kampalése nélkül!
    :))
  • Madmaxx
    #4522
    pl én :)
  • CB SNIPER #4521
    bocs #4510-ben sry
  • CB SNIPER #4520
    Nincsmit..
    Tudod vannak akkora kemperek akik már hálózsákot is visznek magukkal!
    Ilyen pl a #4511-ben emlitett ember(NEM ÉN)
  • Robogo
    #4519
    Oké kösz a választ.Már értem mért utálja mindenki a kempelőket.
  • CB SNIPER #4518
    Az nagyjábol nem minösül kempelésnek söt nem is....
    Az a kemp ha pl beszállsz 1 MI-8-ba odamész az amcsi föbázishoz és csak ott körözöl és ölöd az embereket úgy hogy nem is foglalsz..és amikor megszületenk szinte rögtön megölöd öket=KEMEPELÉS!
  • Robogo
    #4517
    Lenne egy hülye kérdésem!
    A kempelés az amikor valaki például lefekszik egy dombon és egész játék allat csak ott van és onnan öli az embereket egy mesterlövész fegyverel?
    Vagy mi a kempelés?
  • CB SNIPER #4516
    Én azt birom a legjobban hogyha(általában)lelövik vagy kemeplnek akkor mindjárt kezdi a káromkodást!
    De ha ö kempel akkor észre sem veszi magát!
    Ez a baj vele meg még sok minden más..
    jó oké én is szoktam káromkodni de nem ennyit igy és ilyen keményen!De szerintem mindenkivel megesik de ez azért 1 kicsit durva szerintem!
    (az a legjobb hogy a németeknél 1 rossz szót sem hallottam SOHA)
  • Zs0lt1
    #4515
    Én mindíg próbálom kérni az ilyeneket, hogy en káromkodjanak, de sosem sikerül.
    Scorpinak és társainak szerintem nemsok klán adna helyet.
  • XCoMA
    #4514
    Mármint Scorpira gondoltam!!!
  • XCoMA
    #4513
    THX!!!!!
  • XCoMA
    #4512
    Elég gyökér dolog!
    Aki ilyen az miért megy multizni?!
  • Mossberg
    #4511
    Az ásós viet mérnökkel fuss keresztül egy rókalyukon és közben nyomd a G-t így felveszi. Az ásó kiválasztásával a rókalyukat le tudod rakni. Mobil spawnpont.
  • CB SNIPER #4510
    THX bercy scorpinak már kijárt 1 alapos letolás/beillesztés/eddig is tudtam hogy káromkodik de ez jó buli hogy igy!
  • XCoMA
    #4509
    Lenne egy lammer kérdésem!
    MIRE JÓ AZ ÁSÓ????!!!!
  • Skiper
    #4508
    Igazad van, de én amúgy ilyenért soha nem kérek bocsánatot:D

    FOREVER!!! :D
  • Mossberg
    #4507
    Lehet hogy túlreagálom de legalább az assaultok között ne kezdjen elterjedni a DTK
  • Mossberg
    #4506
    Kedves Capt.Joker !

    Ha beleoldalazol a kereszttűzben és egy picit megsérülsz plusz még bocsánatot is kérek érte azonnal (pedig ezért nem szokás) arra nem az a válasz hogy le DTK-zol. Persze ha mindenáron meg akarod útáltatni magad még mielőtt egyáltalán belejönnél a játékba az a Te dolgod.
  • Cobra.
    #4505
    Kell azért processzor is, ami megtölti a memóriát
  • Yan
    #4504
    nem kell gyors gép, elég lesz 3GB RAM ;)
    /2 még kevés/
  • aPa
    #4503
    ha annyira fontos neki a MI8, vegyen hipergyors gépet, akkor valszeg az elsők között spawnol, és viheti a kávédarálóját :D
  • vsly
    #4502
    HM,megmonda,hogy övé a MI8?????????????
    Érdekes mentalitás.
    Scorpi már a BC-ben bemutatkozott.Azóta sem nötte ki.Úgy néz ki,hogy már így marad
  • Skiper
    #4501
    Miért van mindig ekkora rendbontás a magyarok között?
  • Skiper
    #4500
    Tökjó.
  • Bercy #4499
    Ez azert szoros meccs volt
  • Bercy #4498
    JW1 ma. Scorpi bemutatkozik...
  • Bercy #4497
    igeeeeeeeen. de ecerubb ha kiprobalod.
  • XCoMA
    #4496
    Szaggatás nélkül?
  • XCoMA
    #4495
    Wáhhhhhhhhhh.....
  • BaLeeX
    #4494
    Én igen.
    Az egerem eredeti Logitech, a billentyűzetem pedig eredeti Samsung!