22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #4853
    Gratula nagyon jó kis videó!
  • Serpa
    #4852
    szedhetek le még 1 codecet.
    :(
  • Bercy #4851
    mpeg video codec compressor v3
    az elejen azert olyan szar a minosege mer tobbszor kodoltam a vagasok miatt :(
  • Serpa
    #4850
    mibe van kódolva ?
  • Bercy #4849
    csinaltam egy kis bfv videot. igaz h szar minosegu meg rovid de azert erdemes megnezni :]
    7th video
  • Robogo
    #4848
    Igen volt teamkill de nem szándékosan most mért ölnék meg valakit szándékosan?
  • qrz
    #4847
    No igen és neadj isten volt teamkill is? Mert a szándékosan tk-zókat bannal jutalmazza a szerver.
  • Bercy #4846
    nekem is
  • Robogo
    #4845
    Játszottunk ma az O MATIC-on olyat hogy csak késel lehet menni és hogy mindenki-mindenki ellen és most bannoltak. Mikor tudok visszalépni?
  • Sunz
    #4844
    Scorpi: Én nem bannoltam eddig csak BUBA-t, bár ő hamar megoldja hogy vissza tudjon jönni! Sőt az elmult 2 hétben még kickelni sem kickeltem senkit!
  • Zs0lt1
    #4843
    Nekem tetszett. :))
  • Zs0lt1
    #4842
    Scorpi, küldtem neked privátot.
  • Match
    #4841
    thnx, majd megpróbálom újra felrakni, aztán ha sikerül akkor írok, ha nem akkor meg pláne :D
  • FiReBoY
    #4840
    :-D
  • polak
    #4839
    már sehonnan, nem publikus! amugy se tul inpozáns 1 darab
  • császárság
    #4838
    sziasztok

    honnan tudom letölteni a buba remixet??
  • skorpio7
    #4837
    A francokat. Ha vki a try-os címről szedi le a crack-et abban benne van minden, ugyanis én állítottam össze és nem kell semmiféle előzetes crack hozzá.
  • BaLeeX
    #4836
    Kösz!
  • Yan
    #4835
    van a bfhelp.try.hu-n cserélő progi
  • BaLeeX
    #4834
    Hogyan lehet már felinstallált játékban cd key-t cserélni?
    Már 2. napja azt írja ki a muhaha-ra való belépésnél, hogy cd key in use.
  • fitutufi
    #4833
    Marine Sharpshooter II Jungle Warfare topicba gyertek akinek megvan meg az is akinek nincs :) !!!
  • polak
    #4832
    mind a 2 crack kell
  • Yan
    #4831
    új vga driver, esetleg egy régebbi?
    dx reinstall.
  • Lazarus
    #4830
    Nem nyert :(
  • magus
    #4829
    amugy szep utanarenderelt kepek
  • magus
    #4828
    remélem ennek már nem ilyen hányadék kinai vendégmunlások által kodbahanyt netkodnak nevezheto iromany lesz a mozgatorugoja
  • Lazarus
    #4827
    hogy benne legyen a mod.dll is? mert benne van a 1.02 crackben is. Hogyha egymás után felülírom a 2 cracket annak semmi értelme.
    De megpróbálom...
  • Bercy #4826
    tedd fel az 1.01 cracket es utana az 1.02 cracket.
  • Lazarus
    #4825
    senki sem tudja a választ? :( Szeretnénk lanozni de szar a játék
    #4822
  • FiReBoY
    #4824
    Mikor lesznek war-ok?
  • gizzda
    #4823
    Nem tudjátok , hogy mikor jön ki végre új pecs?
  • Lazarus
    #4822
    Csá!

    Nem megy a game!
    felraktam 1.02es patchet, crackeltem.
    Battlefield Vietnam\Mods\BfVietnam\settings\VideoDefault.con tartalma:


    rem * TEMP *
    renderer.FullScreen 1
    renderer.allowAllRefreshRates 1
    console.showStats 0


    Kipróbáltam több Refresh Ratel, más felbontásokban is de a pálya betöltése után mindig kidob!
    plz help
  • Zs0lt1
    #4821
    Szal, csak ő bannolhatta tőlünk. De én a szerver cucokhoz nem érek igazán...
  • Zs0lt1
    #4820
    Háát ém spec nem, de Sunz-ot kéne megkérdezni, mivel csak neki van admin jelszava az o'maticra.
  • Hurty
    #4819
    Köszönöm!
  • skorpio7
    #4818
    A válasz egyszerű. Nos ez a folyamatosan működő szerverstat fogta vissza a szerver teljesítményét olyannyira (lag és kapcsolati probléma hegyek), hogy sokan panaszkodtak miatta (persze érthetően) és emiatt átköltöztetjük máshová. Amint meglesz az új helye értesítünk mindenkit.
  • Hurty
    #4817
    Üdv mindenkinek!

    Félreértések elkerülése végett jelzem, hogy Játszani Q-gloaf névvel szoktam.

    Szerettem volna megnézni a statokat, de az oldal helyett egy "költözök" üzi jön be. Nincs valakinek lementve véletlen? Vagy egy új cím amin elérhető lenne?

    Előre is köszi!

    Q-gloaf
  • skorpio7
    #4816
    Zsolt1!

    Tudtok vmit a #4807-es hozzászólásban írtakról?
  • skorpio7
    #4815
    1. Elindul egyáltatán ön magában a játék?
    2. Frissen telepített játék esetében telepíteni kell az 1.02-es patch-et és arra az 1.02-es crack-et. Az ehhez valókat megtalálod ha IDE KATTINTASZ!.
  • Zs0lt1
    #4814
    Figyelj, ha csak ilyeneket irsz, hogy nem tudsz fellépni, ne várj jobb válaszokat. Ha részletesen beszámolsz, hogy mi a baj, hol, mit ir ki, akkor jobban átlátjuk a problémádat és specifikusan tudunk segíteni.
    Apropó, a #4436-os kommentet láttad már?