22902
Battlefield Vietnam
  • 3TOMI3
    #21237
    te vagy az a tag akit azt az iwiwes topikot csinálta régen? xD
  • trogerzsiger
    #21236
    HEllo!

    VAn egy ea classicos bf vietnamom. Ha kell valakinek eldaom 2500 forinért.
  • Bartlebi
    #21235
    Köszi donát megkaptam a zászlókat fel is raktam, de ha van ötlete még valakinek az jöhet!
  • Bartlebi
    #21234
    Ha minden igaz akkor felvettelek msn-be! De privátban már elküldtem a címemet!
  • Donathun
    #21233
    Küldj már e-mail cimet nekem a [email protected] és a [email protected] cimekre...
  • Bartlebi
    #21232
    Donát most 2 éjjel megyek dolgozni. Max szombaton tudok majd netközelben lenni mert nappal aludni fogok.
  • Donathun
    #21231
    Bartlebi! Este átküldöm, mert most dolgozóban vagyok.... Ráadásúl otthon jobb minőségben tudom kicsinyíteni. (szebb marad.)
    Lassan ráérzek a saját játékstilusomra: orvlövész szokok lenni. Lehet ez sniper puska, tankvadász, vagy vámpír, esetleg stinger.... Másképp elbújok és lesből lövöldözök. Ha észrevesznek kirohanok és késelek! Szóval ezért megy jobban kislétszámnál a game. Kevesebb eséllyel vesznek észre, ha nincs tömeg.
  • Donathun
    #21230
    Tegnapelőtt Fraggy-t kissé szivattam a Darfur map-on.... 4 szer lőttem le egymás után... Soká tartott mig észrevette hol bújtam el. Szóval ők sem ismernek mindent a "hazai" pályájukon! Miután meglelt ő is meglepődött hol vagyok. Ugyanis ha dzsippel megy az ember és orral a keritéshez áll a Darfur pályán akkor a dzsippre felugorva (motorház) onnan át tudja ugorni bárhol a kerítést... Ergo onnan is támadhatók az épületek ahonnan nem is várják.
  • Bartlebi
    #21229
    vasárnap este 8 órakor poe war a www-ellen stalingrád és sabre mappon 8vs8
  • Bartlebi
    #21228
    Donát msn-en küld át a zászlót légyszi egyszer 100X100-as méretben és egyszer normál méretben köszi
  • Donathun
    #21227
    Szóval jó lesz logozászlónak? Vagy egyéb ötletek? :))))
    Oké hogy kissé nemzetorientált lett, de mindenki logója nem lehet vietnam-orientalt mert akkor minden logo egyforma lenne (Vietnamos) Ráadásúl ezen logó bevethető pl. POE pályán is... Akkor már inkább az legyen a tengelye (upsz tengelyhatalmak? miről beszélek...), hogy mely ország a hazánk.
  • tomassyno
    #21226
    Árpád sávosnak Árpád sávos, de aki azt meri mondani hogy az önkényuralmi jelkép vagy bármilyen rossz emléket ébreszt benne vagy egyéb kibaszott hazugságot az nyugodtan elmehet ebből az országból...

    Apropó, a hatalom betiltotta. Kurvaország...
  • tomassyno
    #21225
    Egész kellemes kis zászló!
  • Bartlebi
    #21224
    hehe ok
  • Donathun
    #21223
    De én még dolgozom.... Majd este 18 esetleg 19 h körül tudok majd neten lenni mert bútor köll cipelni az ősöknél....
  • Bartlebi
    #21222
    donát msn-ben írj fent vagyok
  • Donathun
    #21221
    Ez történelmi csatazászló!!!!!!!!

    ÉS NEM ÁRPÁDSÁVOS!!!! :)
  • Bartlebi
    #21220
    TE HUNGARISTA!!!!!!!!!
  • Donathun
    #21219


    Igy talán jobban néz ki...
  • Donathun
    #21218
    Jobb minőségben van meg csak ide nem enged fel jobb minőségben ekkora képet...
  • Donathun
    #21217
  • Donathun
    #21216
    nkem van kész ötletképem...
  • Bartlebi
    #21215
    Az esl.eu oldalra lehet felrakni a klánnak egy lógót! Ha van valakinek egy jó ötlete az szóljon nekem ! de ha esetleg már kép is van akkor meg dobja ide fel szerintem!
  • tomassyno
    #21214
    Egyre inkább érik bennem a gondolat hogy ki kéne hívni a dkc-s köcsögöket a muhaha szerverre egy visszavágóra (Punkbuster aktív...)
  • Donathun
    #21213
    http://warplayer.com/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=992&PHPKITSID=ef9cc35235969865259ef3803a60528e

    Szóval őket híttuk ki....
  • Donathun
    #21212
    Ellenben féligmeddig kihivtuk a <<wWw>> klánt vasárnapra egy POE harcra. Közvetlenül a DKC-s vereség után fiatalos lendülettel. A részleteket Bartlebi fogja tudni. Én a Sztálingrád és Darfur pályákat javallanám. (Lemondva az Operation Sabre pályáról) Jó még a Cassino pálya is... A Sztálingrádban jó esélyeink lennének, elvégre az egy assult map.
  • Donathun
    #21211
    http://www.deathkillers.de/
    Részletesebben a trófeánk a honlapjukon...
  • Donathun
    #21210
    Kissé más eredményre számítottunk...
  • tomassyno
    #21209
    Méteres kékerest az ánuszukba!!!
    Csíter g*cik!
    Mondjuk játszhattunk volna jobban is... Mindenki szar volt kivéve engem
  • Bartlebi
    #21208
    Ez van skaccok kikaptunk rendesen!
  • Landor
    #21207
    Bartlebi hívj már fel ha nem vagytom meg, lennt vagyok a dunaparton egy sörözőbe, majd megeresztek 1-2 telefont xDDD
  • uHs Gerzson
    #21206
    Leszek
  • tomassyno
    #21205
    Na népek, jó lenne valami létszámadat hogy ugyan mégis hányan tudnak jönni biztosra. Csak hogy ne az legyen hogy még az a 8 ember sem jön össze, vagy leszünk vagy 15-en...

    Én jövök az biztos:D Max megyek kispadra...
  • tomassyno
    #21204
    Akkor igyál sokat
    Vagy nevelj gyereket
  • Donathun
    #21203
    A vietnaámi háború dátumai...
    http://www.bibl.u-szeged.hu/bibl/mil/vietnam/kronologia.html
  • Donathun
    #21202
    Én igyekszem ott lenni... De elsősorban tartalékot képeznék. Ha nincs ki a létszám játszom majd, de ha meglesz akkor maradok talonba. Elég züzü az agyam mostanában és nekem akkor megy a game igazán, ha felhúnak agyilag és az adrenalin szint felugrik...
  • Bartlebi
    #21201
    HJA és még egy infó!! 8-as csapatok lesznek!!
  • Bartlebi
    #21200
    88.198.0.43:16667 ez a szerver ip címe ahol játszunk! ezen a helyen gyalázzuk le a DKC klánt
  • Bartlebi
    #21199
    LANDOR!! Ki beszél itt a FLAMING DART-RÓL? AZ IRVING LESZ NEM A FLAMING DART! Szal a SAIGON 68 és az OPERATION IRWING LESZ A 2 MAP!!! Aki hirtelen most a szívéhez nyúlt az irwing szó hallatán annak üzenem nyugi! Legyőzzük a német pöcsöket!!!!
  • Landor
    #21195
    előbb tedd fel a játékot