22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #6904
    jobban járnak a sima bfesek ha maradnak a régi gémnél! ez 1 hulladék.... sikerűlt hazavágniuk az egész játékot...ww mod vietnamra.... hehh szarból aranyat? ahelyett hogy kijavitanák a hibáit
  • skorpio7
    #6903
    Mr.Manson!

    Egy kis kiigazítást tennék a hozzászólásoddal kapcsolatban.
    Szóval én az SW-s kiegészítőt 09.29.-én vettem meg és onnantól kezdve folymatosan játszottam vele minden hónapban jó 12 órát legalább (de volt olyan is, hogy a hónapban játékkal töltött időm fele SW-s volt). Nos az EA külön SW szervert üzemeltetett amit egészen a BFV megjelenéséig üzemben is tartott és MINDEN este fullos volt... akárcsak az egyetlen RTR szerver is. Nos ezt akárhogy számolom bizony több mint 1/2 év üzemidő volt. Mondjuk itt vagy BF topic-ban írtam (amit a mai napig nem értek), hogy mi a jó édes istenért kellett egy MINDEN nap fullosan üzemelő szervert BFV-ra átállítani. Nos én is írtam meg szerintem sokan mások is, hogy esetleg jó lenne vmi kiegészítős szervert is üzemeltetni az EA-nak és ezért született meg 2 ALL MAPS-es szerver, ahol szerencsés esetben (hslan, [HHH], ZERG, stb. klánok) kifoghatsz jó kis kiegészítős ejszakákat. :)
    Nos mostanában meg vagyok fosztva (és minden chello-s szerintem) a kiegészítős "örömöktől", ugyanis ismeretlen okból az ÖSSZES EA BF és BFV szrevrerre 200-300 körüli a pingem, mivel vmiért az USA-n keresztül lehet csak elérni az Anglia-i EA-s szervereket. Így a hülye helyzet állt elő , hogy jobb a pingem az amerikai szerverekre mint az európai EA szerverekre.
    Nos vki írta azt is, hogy mire fel jön WWII-s mod a BFV-hoz... nos őszintén a kezdeti lelkesedésem régen alábbhagyott a sima vietnám iránt és vhogy ez a mod talán átcsábít néhány embert a sima BF-ből (mert bizony nagyon sokan maradtak a "kaptafánál", de a mod kedvéért talán most kipróbálják néhányan a vietnam-ot is). Talán ezért nem is véletlen, hogy maga az EA teszteli, optimalizálja és veszi szárnyai alá ezt a mod-ot. És hogy meddig fog ez futni? Nos mivel hivatalos "kiegészítő" lesz, ezért szerintem a BF2 megjelenéséig egészen biztosan sokáig.
  • Zs0lt1
    #6902
    nem nForce-os alaplapod van?
    Mert ha igen, tedd fel a legújjabb drivert és azzal megoldódik a dolog.
    Nekem is ugyanez volt. Sőt, volt mikor a ts miatt elkezdett iszonyat módon belaggolni a bfv. De úgy, hogy kb 1-2 fps-sel megy. Ilyenkor egy ts restart megoldja a gondot.
    A friss driverrel nagyjából ez is megoldódik.
  • Mortel
    #6901
    Van egy problémám. Kérek egy kis helpet.

    HA megy TS-m és a Bfv-n végetér egy pálya.Elkezdené tölteni a másikat, de csak elkezdené, mert kifagy

    Megjelenik a gyönyőrü Battlefield Vietnam kiírás ,majd ott marad én nézem egy percig megunom és jöhet a reset.

    5let vkinek,hogy mitől lehet?
  • Pink Tiger
    #6900
    ez nagyon lol:)
  • Pink Tiger
    #6899
    szerintem a bfv és bf42 nagyon különbözik egymástól
    más a tehetetlensége a karaktereknek és nagyon másképp viselkednek a fegyverek is, szvsz a bfv jobb
    és szerintem a bfv ww2 mod is jobb lesz a bf42nél, de vszeg nemigen lesznek szerverek hozzá már
  • Pink Tiger
    #6898
    csao te örültgyenge!!
    hát nekem is ilyen van e !!!!!
    csak az a baj hogy féléven belül nem szakadt el a drót benne, mert vigyuztam rá...
    és amikor elszalkadt akkor már nem volt rá cseregarim, így maradt a házgyái szerelgetés, ma már úgy jó húz centivel kisebb a vezeték mert (szerencsére) mindig a madzag végében tört bele a szufla
    mint most is, de már elegeeeeeeeeeem van én nem vagyok műszerész azoka rohadt kis mocskos sárga ördög vezetékek ...
  • Zs0lt1
    #6897
    Kíváncsi vagyok, hány szerver fog futni ezzel, és mennyi ideig.
  • Mr Manson
    #6896
    Én megvettem azt is, mint az eddig kiadott összes BFet!
    De EAnak is csak 2-3 szervere futott SW modban 2-3hónapig!
  • Yan
    #6895
    A kiegek csak magyaroknál buktak meg. (nem értem mé nem jáccanak vele, pedig jók)
    De igy igaz.
  • Mr Manson
    #6894
    A várnál alulmaradt!
    Ugye BF:V elött volt egy WWII Secreat Weapons ami szintén "megbukott". Igy BF2-ig nem lehetett még egy 1942 modot kiadni! Ekkor jött a vietnam ami felturbozott Bf42, stb ... ennek ellenére jó lett... de az első rész sikerét nem überelheti!
    Most egy uj WWII mod Bf:V-re hátha egy-két játékost ujra a gép elé köt...
  • Mr Manson
    #6893
    Én meg nem! :D
  • Bercy #6892
    ne kerdezd...
    talan azert mert a vietnami harcmodort(dzsungel harc) akarjak atultetni a regebbi palyakra.
  • Yan
    #6891
    Ez nem igaz :/
    Kijött a bfvietnam, ami akár hogy szépitjük, a BF1942 modja.
    Most a vietnamnak lesz ww2 modja. Erre mi szükség van?
  • Bercy #6890
  • Zs0lt1
    #6889
    Hát jah, lenne mit csiszolni az 1.1-en is.
  • Bercy #6888
    dejen jobban cejetem a modern combatos jatetyokat kedves sojoztagyikos ur
  • Mr Manson
    #6887
    Természetesen! Mert WWII mod!
  • Bercy #6886
    azer egy probat meger.
  • Mr Manson
    #6885
    hm... kira! Bár 1.1 miatt nem annyira!
    Remélem ezzel nem csuszik EA+
  • Zs0lt1
    #6884
    WW2 mod e hét pénteken.
    Hoppáré!
  • Bercy #6883
    nekem egy ilyen philips joszagom van. max 2500FT volt es a celnak megfelel(ha jol emlexem eddig csak halopartyin hasznaltam)
  • kz
    #6882
    Nekem egy SppeLink márkájú fejhallgatós mikim van, ugyan nem 5.1, nem drótnélküli, de fül körülölelős, hangerőszabályzós és nagyon barátságos. A mmarktban vettem 3200HUF -ért. Fél évente eltörik a drót, visszaviszem, kapok egy vadonás újat és újraindul az egy év cseregarancia. Így fél évente új fülesem van. Nekem bejött. Ha érdekel a pontos tipus otthon megnézem.
  • polak
    #6881
    Philips rula:) nekem is 2500hufos párnás van:) igaz ez már kb 5 éves:) jah + az 5 éves 700hufos fejre akaszthato mikrofon:)
  • trident
    #6880
    OFF
    Ha csak egy jó fejhallgatót keresel, akkor ne csak számtech boltban nézz körül. Mivel már két Genius füles ment tönkre nálam -megtöretés- vettem ~2500 pénzért egy jó kis Philipset...Igaz nincs mikrofon, de jól szól, párnázott.
    A Zalman csoda biztos nagyon jó...csak drága...
    Más gyártónak is van 5.1-es fülese...Hasonló árkategóriában.
    Szvsz én nem a legdrágábbra, hanem az elérhető jóra szavazok..:)
    ON
  • Zs0lt1
    #6879
  • Zs0lt1
    #6878
    18000-ért vitték ki, és mennyi volt a fejhallgató ára
  • zeus
    #6877
    JA! gepbolt.hu -n emilben megrendelhető
  • zeus
    #6876
    Helo... fülesre visszatérve...
    http://www.zalmanusa.com/usa/product/view.asp?idx=110&code=023
    Kell hozzá egy 5.1-es hangkártya (pl: EAX SBlive5.1) kb.: 5000 Ft.
    meg ez a füles. Tatára 18000ért kihozták 1 nap alatt.
    Ennél jobb nem kell, mert sztem nincs. q-_-p
  • FRenkie
    #6875
    köszi, sikerült.
  • Sadist
    #6874
    Letöltöd ezt. Azután bemásolod a Battlefield Vietnam\pb mappába és lefuttatod. Ez csatlakozni fog az evenbalance szerverére és frissíti a PunkBustert. Ez eltarthat pár percig, úgyhogy légy türelmes :)
  • haxoror
    #6873
    ha hamarabb lövünk le valakit miénk a győzelem még mindig nem hiszem el BELEŐRÜLÖK !!!!
  • haxoror
    #6872
    muhaha
    KheShan
    NVA 1:0 USA bukta
    egy rohadt pont különbséggel győztek ÁÁÁÁÁÁÁÁ GYŰLÖLÖM A VILÁGOT ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!!
  • CB SNIPER #6871
    ti ilyeneket feltételeztek rolam...meglep
    azhiszitek be adtam a zaciba a stukkeral és a puskával eggyüt majd amikor rájöttem nem elég titokban elvettem miki-ét is és azt is eladtam hát tudod...
  • polak
    #6870
    az lehet hogy listára teszi de nem sokáig! pár perec! ezt nemtom pontossan, minket is kidobál néha de nem vészes
  • Zs0lt1
    #6869
    Sniper sztem beadta a zaciba, abból nyaralt :ÐÐÐ
  • Zs0lt1
    #6868
    Uninstall, format c:
  • Yan
    #6867
    Itt többet olvashatsz a felmerülö problémákrol.
  • FRenkie
    #6866
    Hi!

    Warezről letöltöttem a 3cds verziót, crack be, de inditáskor a bf.exe hibát észlel, van err megoldás?
  • Yan
    #6865
    Madár csicsergés? jéé, olyan is van.
    a konzolba, fps 1 (ez rövidebb) :))

    Miki, Sniper: hol az egyenruhátok? ;)