22902
Battlefield Vietnam
  • haxoror
    #8337
    Szárnyati Géza?
  • Tengerecki Pál
    #8336
    Miféle ujjazás?
  • Tengerecki Pál
    #8335
    Én nem ismerem ezt a srácot, de amit leírt az alapján nekem nagyon unszimpatikus.
  • kz
    #8334
    Még szerencse hogy ujjazásal nem lehet szaporodni.
    Néhányan bizonyára emlékeznek az esetre.
  • kz
    #8333
    Aztakutyaúriskolájátneki.
    Hát én aszittem, hogy az orvosi szűrővizsgálatokon fennakadnak az ilyen egyének, de belátom tévedtem. Ráadásul, ha az ilyenek szabadon járhatnak-kelhetnek az utcán, akkor azt hiszem veszélyben van az emberiség.
  • Robogo
    #8332
    Nem tudom sajna én sem!
    Bercy:köszönem a segítséget majd holnap felteszem a videót!
    Jó éjt mindenkinek!
  • polak
    #8331
    hova lett a klánotok oldala?
  • polak
    #8330
  • Zs0lt1
    #8329
    Készül a bf.hu-ra is hír formájában csak ma valami iszonyat lusta voltam.
    Holnap reggel...
  • Sunz
    #8328
    Ez tetszett...:) Nem akarsz FAQ-t csinálni? :) Jó poén lenne.::)
  • Bercy #8327
    videot feltolt egy netes tarhelyre->az uzenetablak alatt van egy "[url]"->rakatt->video url cimet beir->link nevet beir->orul
  • Robogo
    #8326
    Hi mindenki!

    Hogyan lehet egy videót beteni ide,hogy meg tudjátok nézni?Bercy ezt főként tőled kérdezem mert már láttam,hogy te is tetél ide videot amit meg is néztem!Mert {TLD}Gaboca azzaz én,aztán [VÉNY]Intim ÉS [VÉNY]Menszesz csináltunk egy videót közösen!

    Előre is kösz!
  • Yan
    #8325
    thx :)
  • Mr Manson
    #8324
    yuhájjjjj... bár nekem nem tetszik, de minden elismerésem!
  • Buba007
    #8323
    Az csak egy idézet volt! yanika akar harcolni! :DD
  • polak
    #8322
    necsináld:) harc?:)))) mi lesz a harcod? előveszed a fénykardodat vagy mi?:)))
    Yan nem azért megy fel csak kitarto ember és ezért mindig figyel:) én örülök is neki:)
    Yan én veled vagyok:)
  • LEADER
    #8321
    Tessék megnézni a PoE Team nem lazsál.http://pointofexistence.com/
  • multivazzeg
    #8320
    Oké értem emberek "hetedikesek ellen."
  • Mr Manson
    #8319
    nekisose
  • Nauron
    #8318
    buba neked a pofádrol nem sül le a bör??
  • Zs0lt1
    #8317
    Jah és az én apukám a katonaságnál dolgozik és van pisztoja és bárkit lelö vele ha megkérem :DDDDDDDDDDD
  • Zs0lt1
    #8316
    Egyébként tök jó megint kezd flémelödni a fórum, lehet mit olvasni és lehet min röhögni, csak aztán nehogy ez is a gumiszobában kössön ki.
  • Zs0lt1
    #8315
    Én is ott voltam, és emléxem is a sztorira.
    Kimentünk publicra és megkérdeztük kinek van kedve jönni.
    Jakint és Kizo is ott voltak meg ezek szerint Buba is álnéven.
    De hát kérdem én, ki tudhatta?
  • Yan
    #8314
    De, amikor kértünk "kölcsön" embert töletek a hetedikesek ellen.
  • Bercy #8313
    volt regen egy war amikor a cb ellen kellett volna jatszanunk, de nem voltak meg. akkor volt az h kb 3-4 CB es 3-4 UHS +nehany ember publicrol alkotott egy csapatot. erre irtam h a cb es uhs oldaln. most mar ertheto?
  • Repülő Gyík
    #8312
    Nem érzed úgy, hogy 1 kicsit túlzásba viszed???
    A hozzád hasonlók miatt kezd a BFV haldokolni!!!
  • multivazzeg
    #8311
    Ha jól tudom, még nem volt olyan hogy 1 nem tag játszott volna velünk waron. Mindig mgvolt a 10 játékosunk. Sunz majd szól, ha nem jól emlékszem.
  • Bercy #8310
    ezt a szoveget tudom nagyon utalni h foljovok uj nickel es uj nickel es uj nickel, es nem tudtok kitiltani...kivancsi lennek h ha nem lennenek torve a serverek akkor mit csinalnal??? 1ebkent telleg ki lehet szurni altalaban 1 ido utan h ki is jaccik az alnev alatt. te mar nyomtad drv3r, 666, godunov neve is ha jol tom. sot egyszer egy war-t is jatszottal ellenunk a cb es uhs oldalan godunov nevvel(bar lehet h csak rosszul emlexem).
  • Buba007
    #8309
    Le lehetne állnod végre!! Minek is BFV-zel??? Valamit egyébként észrevettem. Te csak azért jössz föl a szerverekre, hogy szadizhasd a játékosokat. Ha valami neked nem teccik, ne adj isten valaki egymás után többször lelő akkor az már kickelve van, mi? Ja és nem zavar, hogy autokickre tetted a nickemet, csak röhögni tudok rajtad, hogy te ilyenekkel foglalkozol, gyépés! Álnéven úgyis sokkal jobb "figyelni" és játszani. -->>>erre mindjárt jön Hattori a kiszúrós dumával, de ha kiszúrtok jön a következő nick aztán a következő és így fog ez menni.... Azért írtam privátba, mert nem biztos, hogy mindenki a vitádat akarja látni a BF Vietnam topicban, mert önmagában a topic NEM erre való.--->>>brutál, hogy még te is lássad. Ja és máskor kicsit legyél intelligensebb a privátban. "yan=Édesanyádnak vannak komplexusai.
    Majd ha békén hagyod a vietnam scene-t, leszállok rólad..
    Megmondtam, ha harcot akarsz, megkapod.
    Kár volt felbasznod agyilag, köcsög."
  • haxoror
    #8308
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    LOOOOOOOOOOOLLLLLL
  • Yan
    #8307
    buba:
    Fejezd be a privi irogatást, mert azt értelmes emberekkel való kommunikációra tartom fent! És köztudjuk, hogy te ezekkel az erényekkel szemben erős kihívásokkal küzdesz.
    Tehát, törölni fogom olvasatlanul.
    Ha netán intelligens hozzáböffenésed van, amit kétlek, tedd meg itt, és mi majd eldöntjük, hogy elolvassuk vagy sem. Ismerve személyed, inkább nem.
    Tudom, hogy az előzőekben említett nehézségeid miatt ez emberfeletti erőt igényel tőled, de megértését köszönjük.
  • gizzda
    #8306
    na akkor go go go.....playing
  • Zs0lt1
    #8305
    nyugi, dolgozzanak rajta rendesen, ne sürgessétek, mert a végén még ugyanennyi bug lesz benne mint az 1.1ben.
  • gizzda
    #8304
    tiger...ez kemégy volt
  • Pink Tiger
    #8303
    bazz jöjjön má aza peccs
  • Pink Tiger
    #8302
    OFF :)
  • Mr Manson
    #8301
    eccercsak sokára
  • gizzda
    #8300
    vazz mikor jön már az 1.2
  • Pink Tiger
    #8299
    dtk=/=tk
  • Zs0lt1
    #8298
    thx, a tiéd is. :)
    Bár nem ilyet akartam, csak meguntam és ilyen maradt :Ð