22902
Battlefield Vietnam
  • Mortel
    #10792
    Na a Norvégokat az első meccsen lenyomtuk!! 90-0-ra!!!
    Így tovább!
  • Zs0lt1
    #10791
    uHs-nek ?????
    Ha az EA lanra gondolsz, akkor a 7th volt ott :-)
  • haxoror
    #10790
    Gratulálok az UHS-nek, csak így tovább
  • Pepti@work
    #10789
    nm
  • Yan
    #10788
    Néztem, müxik, köszi.
  • Pepti@work
    #10787
    jelszavakat elküldtem priviben.
  • Yan
    #10786
    OK,
    Gery, Orgi, Cocos, Csigusz, Povi, ennyi jelen pillanatban akiröl tok vmit. (+ én)
    thx
  • TLD Robi
    #10785
    Nagy képernyőn milyen volt nézni a war-t?
    Szerintem ilyen=
  • TLD Robi
    #10784
    Én sajnos nem láttam a war-t!De biztos jó volt!
    GRATULA!
  • Pepti@work
    #10783
    Yan: kérnék akkor tőletek is neveket, hogy kik azok, akik szívesen jönnétek NT gyakorlásokra. Felveszem őket az adatbázisba, és akkor tudjátok ti is nézni a kiírt gyakorlásokat, takokat, stb.

    Akár ide is postolhatod a neveket, a jelszavakat majd privátban elküldöm.
  • Robogo
    #10782
    Én is neten néztem!Tökk jó volt!Helikkel jól elvoltatok:pörögtetek,forógtatok földön,levegőn stb!
  • BEAST #10781
    hehe én neten lestem és sztem életemben nem láttam ennyi gémelőzetest mint tegnap este :DDDDD
  • polak
    #10780
    simán kész lettünk volna, olyan késés volt hogy majhogynem elaludtunk!
  • dronkZero
    #10779
    Az volt a vicces, hogy mielőtt elindultunk, Uwu meg Mortel röhögött rajtam, hogy ugyan mi a halálnak írom ki a peccset...
    Aztán ha nem lett volna ott, nem lettünk volna kész időre...
  • Zs0lt1
    #10778
    végül is megoldották :ÐÐ
  • Pepti
    #10777
    hat azert osszessegeben en csak azert voltam morci, mert 3-ra odamentem, es megkerdeztem hogy kell-e segiteni, es azt mondtak hogy nem, mindent megoldanak...

  • Mr Manson
    #10776
    Mint az elözö LANon!
  • Zs0lt1
    #10775
    De a legjobb a cseheknél lehetett, a 10 gépre ugyanazt a cd kulcsot rakták fel :Ð
    A lengyeleknek meg full szar videókártyájuk volt, bár ők sztem c64-en is nyernének :ÐÐÐ
  • Bercy #10774
    amikor 5re odamentunk a gepeken meg bfv se volt. a srac tolunk kerdezte h hoztunk-e 1.2 patchet, mert ha nem akkor gáz van :))))
  • Zs0lt1
    #10773
    Hát az EA megmutatkozott, mert a legnagyobb poén az volt, hogy Peptiék gépére a kezdés előtt félórával telepitették az 1.2-es peccset :Ð
    De a csajok jók voltak ;-)
  • Bercy #10772
    enis csak ugyanezt tudom mondani!!!
  • polak
    #10771
    én pedig fáradt:) délig 3an hivtak telefonon, azt hittem tökönszurom magam:) nemtom hogy leszek fent NT gyak végéig
  • Jabar
    #10770
    Azt hiszem köszönettel tartozunk a szurkolásotokért, BB, Pepti és nem utolsó sorban FreddyHawk bátorításáért, munkájukért, az EA games illetékeseinek munkájáért.
    Zsolti, Gerzson és Platina helyi szurkolásáért is tisztelet jár!
    (bocsánat ha valakit kihagytam még mindig transzban vagyok)
  • polak
    #10769
    mi köszönjük hogy ott voltatok:)
  • BEAST #10768
    jaja nagyon élveztem neten is :)
  • Mr Manson
    #10767
    Neten is fasza volt!

    grat
  • Pepti
    #10766
    hat az a reborn elleni meccs az valami fantasztikusan gyonyoru volt. Aki nem jott el es nem latta a kivetiton amit muveltek a mieink, az sajnalhatja. Amig Freddy szovegelt, en mar idegbeteg voltam ott mellette es forditva. Hihetetlen hangulat volt a moziban, sajnalom, hogy kevesen voltunk csak ott.

    Wilda elleni meccsel meg ne foglalkozzatok, ott a rutin gyozott, semmi mas. Volt ket fantasztikus taktikai huzasuk, amire megmondom oszinten en se nagyon gondoltam. De bejott enkik, igy ket mapot nagyon hoztak. De a masik ket mapon abszolut egyenrangu partnereik voltatok nekik es azert ez nagyon nagy szo.

    Grat 7th megegyszer, orulok, hogy jelen lehettem es tevekenyen reszt vehettem a tegnapi napon.
  • Buba007
    #10765
    Gratula, szép volt!
  • polak
    #10764
    köszönjük skacok!
    jövőre megprobáljuk megzuzni a Wildát, addig meg gyakorlás!
  • Zs0lt1
    #10763
    Ismersz :Ð
  • Csacsy
    #10762
    Grat a 7thnek!
  • Tomeee
    #10761
    grat a 7thnak
  • Bandee1987
    #10760
    Grat a 7th-nak, hihetetlen izgalmas volt a reborn elleni meccsetek, én itt a monitor előtt izgultam végig értetek :)
  • uHs Gerzson
    #10759
    Grat a 7th-nek én is ott voltam Zsoltival és platinával csak épp elkkellet mennem mert mutertól halálos fegyegetést kaptam hogy spuri haza :D. Ha lett volna idöm maradtam volna inni de ezt szerintem Zsolti bepotoltam helytem :D
  • Mortel
    #10758
    Kösz srácok.
    Szégyeljük a Wilda elleni vereséget
    És MINDENT MEGTESZÜNK, hogy ezt a csobrbát KIJAVÍTSUK!

    Addig nem nyugszunk míg meg nem kapják a magukét!

    (amúgy fogalamunk nincs , hogy lehetne kivédeni a Hastingses taktikájukat , de kitaláljuk!)
  • Zs0lt1
    #10757
    A közvetités helyből frenetikus volt, pláne mozivászon nagyságban nézni a BFV-t.
  • Zs0lt1
    #10756
    Nnah én is hazaértem, (elmentem inni a szevenszesekkel), még1x gratula skacok jók voltatok.
  • 505thZajcev[PT]
    #10755
    Gratula sracok , reborn elleni utcso kort vegigverejtekeztem
  • Robogo
    #10754
  • BEAST #10753