22902
Battlefield Vietnam
  • Donathun
    #21719
    Bolek bácsi! Nekem nem sikerült csatizni az mnz serverhez...!
  • tomassyno
    #21718
    Há mára találtam egyéb pszichodelikus programot :)))))
    De lehet éfjél körül még benézek.... Jó játékot.
  • mnzBolek
    #21717
    hahó, norBoss, szerintem se reagáld túl... hülyeség, h nem jössz játszani, na.

    tomassyno, durva, amit írtál a villámcsapásról. még jó, h nem gyuladt ki vmi, bakter.

    ma sztem benézek este 10-11 felé, van esélye, hogy leszel? fasza volna, játszanék, de egyedül elég uncsi. TS-re lépj fel, ha arra jársz. csácsövi...
  • tomassyno
    #21716
    Hát köszi, de inkább maradnék majd a 47-esnél. Sokkal jobban tetszik, autentikusabb is, meg ha neadjisten egy rétiniggert kell elkergetni akkor a verbális fenyegetés mellett sokkal hatékonyabb a vizuális is egy hihetőbb fegyverrel :) Meg ezt talán még megismeri :)
  • Landor
    #21715
    wow :DD
  • Bartlebi
    #21714
    Tomassyno kell AK74-es ?
  • Bartlebi
    #21713
    egy AK 47-re való rakéta volt!!
  • Landor
    #21712
    igen akkor csak tört szerveren
    de egyszerűbb ha nem crackolod hanem egy secure imaget használsz 3. cdnek..
    bár a legyszerűbb ha megveszed eredetibe, már potom pénzekért lehet kapni
  • Cápafogxy
    #21711
    Az volna a kérdésem hogy felpatcheltem a játékot, és hogy így lehet e nem eredeti játékkal neten játszani, és ha igen akkor csak tört serveren?
  • tomassyno
    #21710
    Norboss te meg sajnos túl komolyan veszed a dolgokat...
    Kaki bele az egészbe, nem magadra venni a dolgokat és:
    "Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az Ő színtjükre. És legyőznek a rutinjukkal!"

    Ezt nem rád értem landor, nehogy megsértődj!
  • tomassyno
    #21709
    Végre végre végre!!!
    Visszakaptam a drágaszágot! Szombaton villám baszott a házba, kinyírva 5 tévét, az adsl modememet és nemkevésbé az integrált hálókártyámat.
    Ma zárás előtt 10 percig tartott mire tettek bele egy új hálókártyát.
    Ja és nem megállapítható hogy a meghibásodás a villámcsapás következtében keletkezett, így a biztosító sem fizet...
    Köszi srácok!

    Na de ha a Jóisten is úgy akarja ma este géééém!
  • Landor
    #21708
    időpontot nem kaptam :D
    egyébként meg repnapon voltam, képzeld :P
  • uHs Gerzson
    #21707
    Ha te szervezed akkor ezen a nyáron miért nem volt? :P
  • Landor
    #21706
    ja várjá gerzson, a köv bftalit én szervezem! akkor most arra se jön el?
  • Landor
    #21705
    szia...
    picsába így nem lesz meg a 22k
  • uHs Gerzson
    #21704
    BF talin egy sörre és borra meghívlak azért :)
  • Nauron
    #21703
    szeva
  • norBOSS
    #21702
    Látod tudtam:az a bajod,hogy nem vettek fel!!!Sejtettem,hogy ez áll a háttérben!!Van ez így!!Azért ezen én is jót kacagtam!!Viszont a többiektől elbúcsúznék:köszi srácok mindent de ezt az embert ki nem állhatom,többet nem használom a fórumot úgyhogy ne írjatok nekem!!Ja?A ts-t sem!!Sziasztok
  • Landor
    #21701
    na nézzük akkor sorba, a válaszok olyan nobossosan :D

    TE aztán 1 roppant jóó fej gyerek vagy!!!!!
    igen!!!
    Nem,hogy azt írtad volna:sebaj telepítsd újra és gyere játszani!!
    nem!!!
    és de jó,hogy inkább az lett!!!
    igen!!!
    Csak érdeklődnék,hogy mi ba...a a csőrödet???Vajon az,hogy téged nem vettek fel??
    igen :D ez aranyosan naív volt :D
    Vagy van 1 régi prblémád valakivel
    ejnye ejnye.. ilyen rég volt? használd lenn a keresőt!!! :D
    +torlod amint tudod,hogy 7th'-s????
    igen, megtorlom!!!! :D
    Meg arra is kíváncsi lennék,hogy milyen alternatívát tudtál volna ami jobb neki mint a 7th'????
    kereső???? ;D

    noh mára ennyi jót mulattam, köszönöm neked noboss, gyere máskor is!!!?!????!!4
  • norBOSS
    #21700
    TE aztán 1 roppant jóó fej gyerek vagy!!!!!Nem,hogy azt írtad volna:sebaj telepítsd újra és gyere játszani!!,hanem 1ből kitérszrá,hogy 7th'-s és de jó,hogy inkább az lett!!!Csak érdeklődnék,hogy mi ba...a a csőrödet???Vajon az,hogy téged nem vettek fel??Vagy van 1 régi prblémád valakivel és ezt mindenkin +torlod amint tudod,hogy 7th'-s????Meg arra is kíváncsi lennék,hogy milyen alternatívát tudtál volna ami jobb neki mint a 7th'????
  • Landor
    #21699
    Ezt az aukciót eltávolították vagy már nem érhető el.
  • Bartlebi
    #21698
    Ezt nézzétek meg !!!!!! http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=33397284
  • Bartlebi
    #21697
    YES!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Landor
    #21696
  • Beers
    #21695
  • Landor
    #21694
    az
    (privát ment a fájllal)
  • Beers
    #21693
    1.21 kellene!
    Ugye ez az utolsó?
  • Landor
    #21692
    hehehe
    dde jó hogy inkább 7thsnak mentél
  • mnzBolek
    #21691
    hányas verzió kéne? sima, patch-mentes telepítés utáni? nekem 1.21-es van lezsírozva... de az 4 mega zippelve. amúgy mér nem telepíted inkább az egészet? fél óra modostul, mindenestül. (PoE-t nem is kell törölni) lehet, hogy egyszerubb lenne.
  • Beers
    #21690
    Valaki dobjon már meg egy eredeti BfVietnam.exe-vel!
  • Bogdogege
    #21689
    Na, én meg éppen tegnap töröltem le a játékot
  • mnzBolek
    #21688
    aztat sajnos csak a jövő fogja megmondani, hogy a törött játékkal hadakozók bé tudnak-e térni egy-egy fordulóra. mindenesetre megtettük, amit az ügyben meg lehetett... érintettek: tessetek kipróbálni, és szóljatok, hogy megy-e, pls.
    have fun
  • mnzBolek
    #21687
    Testvéreim az Úr... akarom mondani, BFV-ben!

    Hosszú és fájdalmas küzdelemtől elnyűtten, mégis derűs szívvel, könnyekkel küszködve és elcsukló hangom mondom Néktek...
    újra van MNZ ww2 extended mod szerverünk !!!

    Hála és köszönet az informatika felttünk őrködő angyalainak, akik halált megvető bátorsággal drótozták újra szerverünk környezetét!!!

    örvendezzünk !!! halleluja !!! halleluja !!!
  • Zs0lt1
    #21686
    hát én így kezdtem helizni, hogy bill+egér. próbáltam csak billentyűvel, de úgy gáz sztem. Nem lehet olyan finom mozdulatokat csinálni és nehéz a célzásra és az irányításra eggyütt figyelni.
  • Landor
    #21685
    igazából 3
  • uHs Gerzson
    #21684
    Itt is thx :)
  • Bartlebi
    #21683
    2 van csak az egyik jelenleg nem üzemel !
  • Bartlebi
    #21682
    Én egér+bill kombinációval irányíttom!
  • Glödzl
    #21681
    Egér+bill? Grat:) NEkem sosem sikerült egérrel heliznem ill. repcsiznem.
  • Calinde
    #21680
    Nos már tárgytalan sikerült megoldanom:D Már csak azt szeretném kérdezni, hogy a bfv.hu-n lévő szerveren kívül van más magyar is, vagy csak az az 1 van?