22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #11924
    Ezt mondták ők :ÐÐ
  • BurnBaby
    #11923
    az utóbbi összefüggés nem így volt. egyszerűen nem aktiválták ezeket a kulcsokat még a gémszpájon akkor (tehát akkor még kilopni se lehetett ,)).
  • Zs0lt1
    #11922
    Hát ha azt nézed, hogy februárban észlelték a bugot a bf42 motorjában, de utánna márciusban minden további nélkül kiadták a bfv-t.
    Jah és azt is olvastam a pbf fórumban, hogy ez a 'kis' bug azt is lehetővé teszi, hogy mások cd kulcsát kilopják a gamespy szerverekről.
    Nem tudom, emlékeztek-e mi is volt a vietnammal az első probléma itt közép-európában?
    Hát igen, nem voltak bent a cd kulcsaink a gamespy szervereiben.
    Lehet, hogy összefügg a dolog? De lehet, hogy szimplán paranoiás vagyok :Ð
  • BurnBaby
    #11921
    viszont ha a szerző valóban februárban szúrta ki a hibát, akkor nem kapkodták el...
  • BurnBaby
    #11920
    hogy beleéreztem :)
  • Zs0lt1
    #11919
    Valami okos fickó írta egy fórumban, hogy az a Luigi nevű csóka észrevett egy olyan bugot, ahol ha eljuttatnak a gamespy szerverekre valami kis hack-et, akkor lehetővé válik, krekkelt játékkal is játszani eredeti játékot igénylő szervereken.
    Ez nem csak bf specifikus, hanem az összes játékra vonatkozik, amely a gamespy szervereit használja cd kulcs azonosításra.

    Ezért az EA gyorsan elhúzott a Dice-hoz, hogy kva gyorsan kapjanak össze valamit. Ez lett belőle :Ð
    Valszeg lesz egy 1.22.
  • Zs0lt1
    #11918
    Jaja:
    http://seclists.org/lists/bugtraq/2004/Feb/0624.html
  • Zeboo
    #11917
    A mikrofos sztem ezer évig tömögethetné az XP-t akkor se lesz jó....
  • BurnBaby
    #11916
    gondolom azért nem mondják, mert amíg nem állnak át addig kínos visszaélés lehet. szvsz vmi user biztonsági (pl cdkulcs lenyúlós) vagy hasonló issue, különben nem lenne ekkora titkolózás. mindenesetre a pb lemaradás mókás :)

    evergordon - neked meg a crack miatt nem megy fel az incremental. ha van ebből a patchből full azt tedd fel, vagy majd akkor amikor már van ehhez törés, akkor újra rakod 1.2 (nem tör) és utána 1.21 és azt töröd.
  • Zs0lt1
    #11915
    #11911
  • Evogordon
    #11914
    csak nem újból kell tenni a vietnámot?
  • Evogordon
    #11913
    A legújabb patch-nál ezt írja ki! Mit kell csinálni?
  • Zs0lt1
    #11912
    Én is kerestem, hogy irnak-e valamit, hogy mágis milyen biztonsági hibát javítanak ki. De elég durva lehet, hogy nem mondják meg.
    Még a microsoft is megmondja, hogy milyen biztonsági rést töm be némelyik update.
  • Zs0lt1
    #11911
    Nnah, aki jót akar magának, az nem rakja fel az új peccset.
    Részint azért, mert még egy csomó szerver 1.2-vel megy, másrészről pedig azért, mert úgy 70-80%-ban baszogatja ki az embereket a pb gamehack-re hivatkozva minden további nélkül.
    Ez a kanadai Dice egy csapat kókler.
  • BurnBaby
    #11910
    remans :)
  • Mr Manson
    #11909
    csókolom BB
  • BurnBaby
    #11908
    az vicces is volt. az az igazság h nem ismerem se a pályákat, se a semmiket még, szal lesz mit gyúrni erre a bfv dologra, de néha mókás :)
  • Mr Manson
    #11907
    Ugyanakkor BF42höz is kijött tegnap az 1.61 patch. Elég durva bug lehet akkor ami mindkét játéra vonatkozik (ha igaz, bár EA állásfoglalást nem találok sehol)
  • BEAST #11906
    hmm ahoz képest hogy elfogyasztottál 1 kis alkoholt nagyon ottvoltál még azzal a hülye robogoval is elcsaptál :DDDDD
  • BurnBaby
    #11905
    legbutábbik megoldás (tehát vmi válaszható 2ds vagy nemtommis hang kezelés) és lenyomott csatornák - nemtom mennyire, találomra huzogattam.
  • FreddyHawk
    #11904
    Hang butítást hogy' érted ? Csatornaszám csökkentés, vagy kikapcs?
  • BurnBaby
    #11903
    hát sokat nem. hang le lett butítva ugye, és olyan 20 pléjer körül játszottunk muhaha vmelyik este, és attól eltekintve h én lagoltam az elfogyasztott alkohol okán azt hiszem a játék egész jól futott. de persze bevizsgálom vmikor józanul :)))
  • FreddyHawk
    #11902
    Hopp , BB mit csináltál, hogy javult a teljesítmény ?
  • BEAST #11901
    hmm :P
  • BurnBaby
    #11900
    este valami ozt megbeszéjjük. nekem má megy jól a bfv, átsegítelek a 42 nehézségein
  • polak
    #11899
    na mind1 gázos ahogy fut... levettem mindent:)
  • Pepti@work
    #11898
    mér az neked még nincs meg? :-)
  • kz
    #11897
    Jó hogy nem a BF 4.2-t !?
  • kz
    #11896
    Vegyél egy 700-as P3-ast, nekem azon ment gond nélkül (zene nélkül), főleg mikor már volt rendes videokártyám is...
    Szóval vegyél egy hozzá illő gépet!
  • Bercy #11895
    vagy az is lehet h veletlenul a bf2 tetted fel a bf42 helyett.
  • Yan
    #11894
    zenét kikapcsoltad? hangot levetted low-ra?
    egyébként bfhelp.try.hu ;)
  • Pepti@work
    #11893
    akkor valamit elkefeltel, leven a bf42 gepigenye sokkal kisebb mint bfv-e. Talan valami beallitas kerdese, de valojaban sok otletem nincs, hogy mitol lagzik :-( Esetleg AI-t vedd lejjebb procikihasznaltsag szempontjabol, mert az kepes megfogni elegge a gepet.
  • kz
    #11892
    Ok, mégeccer mondom, szerintem is, és mások szerint is jó, hogy betömték a rést.
  • polak
    #11891
    hmm feltettem a bf42-t és szingliben laggol mint állat!
    enyhén hihetetlen..
    bfv maxon nem laggol
  • BurnBaby
    #11890
    jelen esetben tudomásom szerint semmi nem változik ezzel a patchel amit a user érez. viszont nincs biztonsági rés. feltehetőleg megoldható lett volna az is, h a következő patch-be építik bele, csak vszín nem tűrhetett halasztást.
  • kz
    #11889
    Hát ez a baj, hogy független.
    A nép nem amiatt hőbörög, hogy ezt megcsinálták, hanem attól hogy mást nem. Én is, más is örül annak, ha egy biztonsági rést betömnek.
    Én személy szerint egyébként úgy vélem, inkább ne legyen peccs, mint hogy szar peccs legyen. Konkrétan úgy érzem, hogy néha egy új peccs többet árt mint használ, pedig akár jó is lehetne, ha egy icipicivel több időt/energiát fektetnének bele, főleg ha már annyit dolgoznak rajta.
  • BurnBaby
    #11888
    nemtom mi bajotok. kiderült h van valami kritikus hiba a motorban - bf és bfv egyaránt. kiadtak egy sos javítást rá mindkét játékban. ez az egyéb dolgok menetétől független.
  • kz
    #11887
    A peccsek a régi bagokat újakra cserélik.
    Én is tervezem, hogy a régi 486-os gépemet lecserélem egy új 486-osra.
  • Tomeee
    #11886
    lol még több buggal
  • TLD Robi
    #11885
    Gratula az új clanodhoz Zsolt!