22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #12004
    Minek vegyek mikrofont amikor JÓ A MIKROFON!
  • Jabar
    #12003
    Már az elején mondtam: vegyél egy másik mikrofont (vagy kérj 1et kölcsön hogy megnézd).
  • Robogo
    #12002
    Úgy sem jó!De most vettem észre,hogy nem csak a TS-be nem jó ez a szarság hanem sehol se müxik!
  • Robogo
    #12001
    Az egész szar!Visszhangzik mindenhol a hang!A kibaszott mikrofon sehol sem jó!Még a hangfelvevő sem jó!Az egész egy nagy szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Rusid
    #12000
    Na hogy lásd kivel van dolgod. ott az eszközök hangerejénél speciális klikk. utána beállítások/ tulajdonságok klikk. átrakod felvételre leokézod. Kiválasztod a microfont feltolod maxra. Majd jra beállitások /tulajdonságok klikk. lejátszás. leokézod . ott megint microfon és elnémítod. ezután mennie kell hacsak nem rossz a miced vagy rossz helyre van bedugva. uhh remélem azért érthető.
  • Robogo
    #11999
    Hát lehet,hogy a fejszét választok!
  • Bandee1987
    #11998
    fejsze könnyebb, az nem terheli meg az ujjakat annyira, mint a ctrl+alt+del lenyomása :)
  • polak
    #11997
    ctrl+alt+delete
    majd végy 1 fejszét:)
  • Robogo
    #11996
    Épp ez az,hogy nem tudom,hogy mit hogyan kell beállítani!Mert van ez az oldal:http://www.battlefieldvietnam.hu/ Itt volt egy olyan menü,hogy Teamspeak faq!Itt minden le volt írva lépésről lépésre képekkel együtt,hogy mit hogyan csináljak!De most átalakult az oldal és így nem tudom,hogy mit hogyan kell állítani!Nem tudja valaki leírni lépésekbe,hogy mit csináljak?Eddig eljutottam vezérlőpult--->Hangok,beszéd és audioeszközök és tovább?
  • vsly
    #11995
    Elkéstél,már rakom újra
  • BurnBaby
    #11994
    windows hangcuccban mikrofon beállításokat ellenőrizd
  • BurnBaby
    #11993
    elvileg ha registryben visszaírod a patch verzióját egy korábbira (1.1 vagy nemtom mi volt az uccsó) akkor hagyja magát felrakni. legalábbis bfnél így van, úgy emléxem
  • Robogo
    #11992
    Könyörgöm segítsen már valaki!És ne olyan hülye válaszokat adjanak mint például Cézé vicces barátom!:D

    Na a Ts-be az a bajom,hogy én hallom a többieket,de ők nem hallanak!Mi lehet a gond?Szerintem a kodec vagy a hang beállításával van valami gond!De a kodecet nem tudom,hogy honnan kell letölteni és a hang beállításokat se tudom,mert ahol volt a faq képekkel együtt onnan eltünt!HELP PLÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • polak
    #11991
    próbáld ki:)
  • BEAST #11990
    wow :) jöhetne az üzlet neve megköszönném ^^
  • Zeboo
    #11989
    Hát nem volt olcsó :((( 17.000 HUF ÁFÁVAL és a postaköltséggel (futárszolgálat hozza ki). Ha kell az üzlet neve akkor elküldöm emilben, mert ez nem a reklám helye. Plussz 5.000 HUF volt az egérpad amit 2 hete rendeltem hozzá...
  • vsly
    #11988
    Help!Feltettem az 1.21-es patchet,de így a linuxos szervereken nem tudok játszaniVissza lehet tenni az 1.2-t anélkül,hogy újra kelljen rakni az egész játékot?
  • BEAST #11987
    tudom :) láttam már :P te mennyiért szerezted? jokis egér ... de azért mégis :D
  • Zeboo
    #11986
    Hát azt nem... Ne hidd el nem rossz kis egérke...
  • BEAST #11985
    váháhá :P tehetséget nem ad
  • Zeboo
    #11984
    Megjött a Razer Diamondback egerem :D:D:D:D Nagyon állat :D
  • BurnBaby
    #11983
    kihúzod az erősítőt és bedugod helyette a headset csatlakozóját? :)
  • kz
    #11982
    Egyébként meg kérdezd meg TS-en az okosokat!
  • Pink Tiger
    #11981
    be kell dugni a fülhallgatót is?
  • kz
    #11980
    Nekem Audigy 2 van, ott kifejezetten jól konfigurálható ez a dolog.
    Ha feltetted a kezelőprogit, akkor azon belül be tudod állítani a kimeneti ezközt.
  • Pink Tiger
    #11979
    ha mindegy akkor jácchatcc botokkal is, téged nem fog idegesíteni :)
  • kz
    #11978
    Talán nézd meg a www.battlefieldvietnam.hu oldal ide vonatkozó oldalát!
    Konkrétan ez a link.
  • Orgi
    #11977
    Lehet nem a legjobb hely, de azért megkérdeznélek titeket:
    Teratec Aueron Sky hangkarim van, biosflashelve Audiotrak Prodigy 7.1-re (ugye a 2 kari fizikailag ugyanaz, de a Prodigyhez jobbak a driverek). Hogy tudom beállítani, hogy csak a fejhallgató szóljon mikrofonnal játék közben? Most csak úgy megy, hogy minden az erősítő+hangfalból jön, de én a mikrofonon beszélek. Úgy szeretném, ha game közben csak a fejhallgató+mikrofon menne.
    Akinek ilyen karija van meg tudná mondani hogy lehet ezt beállítani?
  • Evogordon
    #11976
    Valaki tud adni egy olyan ip címet ami tört server, mindegy hogy magyar vagy indonéziai:)
  • Evogordon
    #11975
    Akkor jó sokan megveszik eredetiben:))
  • BurnBaby
    #11974
    ha lenn olyan azt írná cd key in use
    invalid ha eredetire mész tört kulccsal
  • Evogordon
    #11973
    ha kiírja hogy invalited cd key(pedig már megváltoztattam a registryben a kódot) akkor véletlenűl valakinek van már olyan cd kulcsa vagy azért nem jó mert nem tört szerverre megyek??
  • Pink Tiger
    #11972
    de ugrókódos nem? :)
  • haxoror
    #11971
    Az aktatáskámnak is pont ez a kódja...
    (Űrgolyhók rulz :)
  • Pink Tiger
    #11970
    123
  • Pink Tiger
    #11969
    itt nem szabad csak a játékról beszélni, pszt
  • Evogordon
    #11968
    Annak a muhaha servernek mi a kódja??
  • Evogordon
    #11967
    Cak 1 jó magyar server van azon sincsen senki
  • BurnBaby
    #11966
    nah de mennyit kell melózni mire végre egy jó szaftos flémet tudok gerjeszteni....
  • Zs0lt1
    #11965
    Hátha az összes tagot összeszámoljuk, akik at uhs-ben játszottak, akkor meglesz a 20 is.
    Az a negyven az simán megvan. Sőt...