22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #12244
    LOL!:)
    Én biztosan nem mert nem voltam ott!
    De van egy olyan érzésem,hogy ezt a rádiógombos ügyet még sokszor fogja hallani a TLD tőled!:)
  • Pepti@work
    #12243
    nem nyomkodtátok a rádiógombokat fölöslegesen?
  • Robogo
    #12242
    De akkor nem!
  • Pepti@work
    #12241
    oké, akkor pénteken igyunk :-)

    te is meghirdeted, én is, meg szólunk hájernek is, oszt jóvan.

    De csak ha van Báró, mer az bejött, nincs kedvem új személyzet előtt égetni magam ;-)
  • Robogo
    #12240
    V-SLY üzenetéből arra következtettem mintha rajtunk nevetettek volna!Azért kérdeztem meg!De én különben nem is voltam ott!De azt elmondom,hogy a TLD vs 7th waron a TLD klán is kipróbált új dolgot!
  • BurnBaby
    #12239
    pepti, én egy gondolattal se gyúrtam rá
    persze ettől még ihatunk, nem csináltam olyat mióta veletek. még kiszáradok vagy valami :)
  • BurnBaby
    #12238
    hetedikesek, ha sokat vihogtok nem lesz több osztálykirándulás!!!
  • Pepti@work
    #12237
    Bébi: ja igen. tökmindegy. 3 szombatot mondott, 3 pénteket. De ha most hétvégén lesz, akkor legyen péntek, mer szombaton céges ivászat.

    kb ennyi ember volt képes szavazni :-(
  • vsly
    #12236
    Nem rajtatok,ne izgulj!Hanem mert jó kedvünk volt,ennyi.
  • polak
    #12235
    mert hülyéskedtünk:) nem rajtatok hanem csak ugy röhögtünk!
    szal félre ne értsd
  • Robogo
    #12234
    És miért röhögtétek sz@rrá magatokat?
  • polak
    #12233
    az hogy kevesen játszanak vele nem biztos hogy ok hogy mindenki átálljon!
    nekünk meg van az eredeti és CB-n is ott vagyunk! bár nem tom szám szerint de mi vagyunk 20an kb... + most jön a trs is és ha ők is befektetnek szerintem nem rohannak ész nélkül megvenni a bf2-t hogy átálljanak!
    majd szép lassan... ha tényleg akkora durranás még akkor se biztos hogy hirtelen mindenki azzal fogja nyomni!
  • Zeboo
    #12232
    Azért 1 próbát majd megér... :D
  • polak
    #12231
    ne árulj el műhely titkokat:)
  • vsly
    #12230
    Futtasd má'magad.Na jó akkor én is:A legutóbbi TLD-7th waron kipróbáltunk egy új dolgot,mégpedig a TS kommunikációnk rendszeres káoszba fulladása ellen.Egyszerüen nem használtunk TS-t,csak rádió parancsokat(már aki persze).Na jó,hazudtam,az utolsó pályán(irving)igénybe vettük,de csak azért,mert sz@rrá röhögtük magunkat.....
  • Robogo
    #12229
    És már most milyen kevesen játszanak magyarországon a BFV-nal mi lesz akkor ha megjelenik a BF2!
  • BurnBaby
    #12228
    gyere misszionárius barátom, igyál rá egyet.. .)

    pepti, juteszem, emléxel h kértem, h múlt hétig jelezd, h a 10 péntek vagy a 11 szombat lenne jobb nt bulira? képzeld, nem jelezted.
  • haxoror
    #12227
    Na ez az a pont a filmekben amikor a misszionárius feladja és alkoholista lesz...
  • polak
    #12226
    biztossan?:) de jól értesűlt vagy, még mi se tudjuk hogy átállunk e:)
  • Robogo
    #12225
    Az sok!Azért sem vesszem meg mert jön a BF2 és biztosan mindenki átál arra és így hiába vettem meg!
  • Robogo
    #12224
    Nem nem BB!
    kb 150 pontal és majdnem csak MNZ-s volt egy-két kivétellel!
  • Pepti@work
    #12223
    lol
  • Pepti@work
    #12222
    asszem 12 ezer
  • BurnBaby
    #12221
    tehát ha jól értem 8an jól szétcsapatjátékoltatok másik 8 embert, akik egymástól függetlenül, szervezetlenül játszottak. és csak 100 pontot vertetek rájuk? ,)
  • Robogo
    #12220
    Haha megnevetettél!:)Mért különben mennyibe kerül eredetibe a game?
  • polak
    #12219
    nem de tudok jo boltot ahol lehet venni eredeti gémet:)
  • Robogo
    #12218
    Nem tudná valaki megadni a tört server listát?
  • Robogo
    #12217
    Akkor bocs!Elnézést kérek a klánom nevében is!
  • polak
    #12216
  • Pepti@work
    #12215
    aztán másnap a publikosok idegesítése rádióparancsok 5 zsilliárdnyiszori ismétlésével és az esetlegesen titeket megkérőknek a normális emberi viselkedésre a "kussoljál már" és egyéb hasonlók beszólása.... Na az is megvolt...
  • Robogo
    #12214
    Mi is ugyan így döntjük el!Hát igen az a legjobb amikor együtt van a csapat!Nekünk volt az ezelő héten olyan,hogy 8-an összegyültünk a TLD-ből és bement mindenki a muhahára!És 16-an voltunk a serverbe!Na a TLD szeretett együtt lenni,mert akkor lett volna az edzés és másnap pedig war az MNZ ellen!Oké egy oldalon volt a TLD!És olyan jól játszottunk mintha igazi waron lettünk volna!Simán lepörgettük őket és győztünk 100 valamennyi ponttal!Csapatmunka nagyon megvolt!
  • polak
    #12213
    mi ugy döntjük el hogy ahova az első betöltőt teszi a játék oda áll a többi:) hogy us vagy nva avagy fegyver már tök mind1!

    multkor németek egyik szerverén nyomtuk m14el:) Zsolti volt fent rajtam kivűl!
    igaz lepörgettek viszont csináltam 1 érdekes statot m14el és amelyik pontot én védtem azt foglalták el utoljára:) quang tri c4
    stat pedig 20kill 1 death:) a death is azért mert én voltam az utolsó élő:)
    azóta se sikerűlt ilyesmit összehozni:( mostanság mindig csak anyázunk:(
  • Pepti@work
    #12212
    nos, én is ha felmegyek szerverre, akkor oda állok, ahol csapattárs van. Ill ha városi map van, akkor meg NVA, mer a MAT az jó :-) Meg úgy egyébként is NVA, mer a MAT az jó. Oszt általában a csapattársak is ott vannak úgyis. Ha meg nem, akkor lelövöm őket soxor és átállnak ;-)
  • dronkZero
    #12211
    Én sem, de azért ha kell, örömmel állítom a hátadba a sarlót... :P ;)
  • kz
    #12210
    munkahely
    ez a helyes kifelyezés
  • kz
    #12209
    holló a hollónak...
    csít a csítnek...
    illetve...
    persze, hogy jobb egy oldalon állni. ez nem kérdés, hogy a csapattársaknak jó
    az a kérdés a többieknek is jó-e
  • polak
    #12208
    én most épp itthon vagyok még de fontos dvd kiirási projektbe kezdtem majd este a németek ellen gémelünk:)
  • polak
    #12207
    höhö én mindig társ mellé állok! pl Von Dom ellen soha se játszok, minek huzzuk egymás agyát ha nem kell:)
    nomeg ha együtt megyünk jobban összeszokunk és azért az se piskota érv:)
    na mind1 egy a lényeg én sose szeretek társaim ellen játszani!
  • vsly
    #12206
    Nos ezzel egyetértek.
    És a félreértések elkerülése végett:nem jellemzö a 7thra,hogy egy oldalra állnak,söt!Vmelyik nap épp az volt a bajom,hogy nem akartak sokan átállni amikor egy olyan pálya ment ahol jó lett volna picit gyakorolni egy közeledö war miatt!
  • Pepti@work
    #12205
    na igen, aki otthon vcan ilyenkor, az mehet fel jáccani. De ugye ilyenkor a nagy többség dógozik (vagyis szebben mondva bent van a munkahelyén)