22902
Battlefield Vietnam
  • Landor
    #21879
    Kattints a fent látható game-monitornál a Battlefield Vietnam részre és akkor kilistázza neked az összes szervert. Sajna neked kell kipróbálgatnod őket, hogy melyik enged fel törtet. De most hogy már itt az első hó, megveheted magadnak karácsonyra potom 2k-ért bármelyik boltba :D
  • tomibayern
    #21878
    Hali!

    Érdekelne van-e olyan szerver mint a muhaha-s,amibe tört verziós játékkal be tudok lépni, s általában 10 játékos van is a szerveren. Jó ez a magyar szerver, de mindig kevesen, vagy senki sincs online.
  • Zs0lt1
    #21877
    uninstall
  • Wreck86
    #21876
    nem,mert ezeket a játékokat úgy készítették,hogy csak eredeti kulccsal lehessen jáccani interneten.lan-ba ok,de neten nem jó.
  • interboy
    #21875
    De ha nem eredeti akkor nem lehet vele semmit csinálni???
  • Wreck86
    #21874
    1.ha nem eredetid van,akkor pech--->vedd meg(occsó)
    2.ha eredetid van és rossz,vidd vissza,és mond el a szitut.
  • interboy
    #21873
    Ha rossz a cd kulcs akkor mit tegyek???
  • Donathun
    #21872
    És ha igen? Majd jól lecsatázlak!
  • Zs0lt1
    #21871
    így szárítod a gatyádat? :D
  • Donathun
    #21870
  • Donathun
    #21869
    Az öreg Bartle szervezései, összetartása, poénnyai igen csak hiányoznak.... SE WAR se klánharcok.... Már a klántagokkal is csak ritkán futunk össze Vietezés közben....
  • mnzBolek
    #21868
    hali bartle! (meg mindenki)

    vazze, látod, túl jól dolgoztál, azért léptettek elo. ha megint nyugodtan akarsz bfv-zni, akkor szerintem néhányszor látványosan kúrj el valamit a cégnél, oszt mingyá visszajöhetnél...
    pl. valamelyik kedvenc fegyvereddel karcolj egy szép "BFV" feliratot a főnököd kocsijának motorháztetejére... vagy tartsál vaktöltényes céllövészetet a Tesco-ban... vagy valami hasonló, ami felpezsdítené az állapotokat!

    *

    közérdekű információ: időnként kinyomom az MNZ szervert, de utána vissza is szoktam kapcsolni!!!! most is megy pl.
    have fun...
  • Beers
    #21867
    Köszi, erre gondoltam!
    Anonim hívásletiltás vagy mi a f... kellene nekem, mert valami köcsög szórakozik!
  • Zs0lt1
    #21866
    Én belinkelem neked, de ebből nem biztos, hogy kiigazodsz :D
    Tessék: link

    Egyébként melyik részt akarod elérni?

    Ha a műszakit akkor írd meg privátban mi a helyzet és megbeszéljük.
  • Beers
    #21865
    Zsolt1!
    Nem tudod véletlen belinkelni a 1412 pontos almenüjét!
    Tele van a f@szom, hogy 10 perc alatt sem lehet beszélni csak a kibaszott géppel!
    Más is belökheti!
    Előre is köszi!
  • Zs0lt1
    #21864
    És ezt is ismerik? :D
  • Landor
    #21863
  • Bartlebi
    #21862
    Tudok egy eladó BTR-t ha valakit érdekel akkor látogasson ela www.tank.hu oldalra!
  • Landor
    #21861
  • Zs0lt1
    #21860
    Egyébként November 6.-án Deep Purple koncert lesz az Arénában, szal aki akarja élőben is meghallgathatja. Én ottleszek, mert szeretem a bandát.
  • Zs0lt1
    #21859
    azt is mondjam melyik pálya töltődik be ezzel a zenével? :D
  • uHs Gerzson
    #21858
    Gondolom ezt a számot ismerik a vietnámosok :)
  • Bartlebi
    #21857
    Jó is lenne az ha néhány ember formáju lényt ki lehetne vele nyúvasztani de sajna nem! Amúgy meg lehet vele lőni csak őlni nem!
  • Landor
    #21856
    de működő m16os legyen, hogy lőhessek én is vele
  • Donathun
    #21855
    Ha valakit érdekel a "HAIR" magyarul szóljon és megpróbálom átadni a Vietnám érzést magyarúl is... :)
  • Bartlebi
    #21854
    Hallo mindenkinek! Kicsit el vagyok tűnve mert jól kibasztak velem! Műszakvezető lettem! Egy rakat éjszakát kaptam basznák meg szal nem nagyon leszek mostanában. Ráadásul a műszakvezetőknek nincs 8-órás műszak szal kurva jó. De azért ha van kis időm mindíg a vietnám körül forog az agyam. Nagy elhatározásra jutottam veszek egy M16 A1-es vietnam verzióssat és hozzá való vietnámos amcsi cuccokat Neki is álltam keresgélni a neten hogy mik voltak annak idején és találtam egy frankó oldalt ezt skubizzátok meg szerintem kurva jó http://www.vietnamgear.com/ .
  • Nauron
    #21853
    BSZN PEPTI!
  • Landor
    #21852
    sg.hu nincs fenn
  • Feczo
    #21851
    Hello mindenki,

    kutatómunkát végzek Internetes közösségekkel kapcsolatban, mint
    amilyen pl a BF.hu is. Sokat segítene
    egyetemi tanulmányaimban ha kitöltenétek itt található kérdőívemet:

    http://q.sierraforce.com/

    Előre is köszi minden kitöltőnek.

    ex-FRX Feczo
  • 3TOMI3
    #21850
    Bszn
  • Landor
    #21849
    BaSZNáD Pepti!
  • Landor
    #21848
    2008 augusztusában ISMÉT repülőnap!
  • Wreck86
    #21847
    ok Bolek,köszi! ha minden igaz,akár ma du-este felé összejöhetnénk megint egy kis botnyúvasztásra MNZ-re.mit gondoltok?
  • mnzBolek
    #21846
    hali miller, visszakapcsoltam az mnz-t, időnként kinyomtam, le volt terhelve a szervergép. szval lehet nyomni ww2-t továbbra is...

  • Zs0lt1
    #21845
    te ezt kipróbáltad már?

    "This brings the player down to the bot's level, allowing you to fight bots with things that bots use."

    Ez ugye nem komoly? :D
    Ráadásul módosították a fegyverzetet, és jónéhány járművet, szal no tenx.
  • gancza
    #21844
    Szevasztok bajtársak végre van netem esténként a ts en várom a csapattársakat remélem összejövünk egy páran van mit bepótolnom
  • Landor
    #21843
    Nah, tessék egy kis érdekesség hogy ne unatkozz(atok) :D
    Battlefield Vietnam - AI Enhancement Mod
  • Landor
    #21842
    vidék :D
  • Donathun
    #21841
    Na miva....??? Kihalt a klán??? Torklán akadt tán a falat?
  • Donathun
    #21840
    Egy kis Vietnam érzés.... Feeling the Vietnam!!!
    hair filmdallamok:
    http://reich.morpheus.net/listen/Hair.2CD.1979.Soundtrack.%5bWmC%5d/