22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #12445
    :D
  • FreddyHawk
    #12444
    A Bank ? Lol, szilikoncici és bőrkabát bemutató terem !
  • Mortel
    #12443
    ez még nem lenne baj de ennyire minimális szintre nem kéne ledegradálni a dolgokat.
    Minden hozzászólásoddal egyre jobban konvergálunk a null szinthez.... azé ezt a tendenciát nem kéne tartani....
  • dronkZero
    #12442
    Kuss, most én beszélek! :P :)
  • Mortel
    #12441
    Zero NE NULLÁZD MÁR LE ezt az ártatlan topicot!!

  • dronkZero
    #12440
    Jah, ehhez még annyi, hogy a nagy része nem aktuális, a Windows aktiválás - CD kulcs csere rész kell neked. Legális kulcsot nem kell generálnod, használd azt, amit adtam. (Az egy BME által licenszelt _legális_ XP kulcs)
  • dronkZero
    #12439
    Elba**tam...
    Tehát XP CD-key csere
  • dronkZero
    #12438
    ja, ha meg krekkelt XPtelepítőd van (az nem szokott CDkeyt kérni), akkor:
    XP CD-key csere
  • dronkZero
    #12437
    Hehe, csak a 8vd63-as csoportnál kellett megnéznem a CDborítót.... Asszem megtanultam... :)
  • dronkZero
    #12436
    d36my-28tt4-xp48d-8vd63-rbvkb
  • Robogo
    #12435
    Kösz a segítséget mindenkitől!Akkor már meg is van a probléma.Két féle Win XP telepítőm van.Az egyikhez most nem találtam meg a cd kulcsot de ahhoz tudom,hogy van SP1 és SP2-ő is csak nem tudom felinstalálni mert nincs meg a CD kulcs!Na van a másik amit mindig felinstaláltam csak az a WIN XP soha nem kér kulcsot és amikor megkérdezi,hogy szeretném istalálni az SP-2-őt és okra nyomok akkor azt írja ki,hogy nem lehet telepíteni,mert nem azonos a cd kulcs!És ha nem lehet telepíteni az SP1-et akkor már sajna nem lehet telepíeni az SP2-őt.Szóval most az fogom tenni,hogy megkeresem a cd kulcsot és a jó WIN XP-t fogom telepíteni és Zero lépéseit követem.Mégegyszer THX mindenkinek!
  • Zs0lt1
    #12434
    Ha kész vagy azzal amit Zero irt, akkor Norton Ghost-tal készíts egy image-t a rendszerparticióról, mert a következő ilyenél a 2-2.5 órát leredukálod 10 percre.
  • Mr Manson
    #12433
    hehe ez jó
  • Zeboo
    #12432
    Gaboca, ahogy Zero is írta az a legfontosabb, hogy előbb rakd fel az az sp1-et+frissítések vagy sp2 és csak utána nyomd rá a neted... Hidd el, hogy nem lesz gáz, emiatt ne idegeskedj...
  • dronkZero
    #12431
    kNa jó, ha neked zsigerből nem megy a probléma megoldása, akkor leírom neked lépésről lépésre:
    1. Rendszerpartícióról minden fontosat eltüntetsz.
    2. Letöltesz friss drivereket minden hardveredhez.
    3. Kihúzod a netet a gépből.
    4. XP CD, bebútolsz róla, rendszerpartíciót _törlöd_, aztán új XP a gépre. (Partíció formázása NTFS blablabla)
    5. Alaplap driver, videokátya, hangkártya, hálókártya, modem install
    6. XP SP1, DX9
    7. Tűzfal, javaslom a Sygate Personal Firewall Pro-t (szvsz jobb, mint a ZoneAlarm)
    8. Újraindítás
    9. BFV, 1.2, 1.21, ASE
    10. Visszadugod a netet.
    11. Mozilla Opera/Firefox IExplorer helyett
    12. Opcionálisan víruskeresés az egész vinyón.

    Ez olyan jó 2-2.5 óra, mindennel együtt, de ezek után mennie _kell_. Közben meg vagy megnyugszol, vagy felkötöd magad, de mindenképp jobb lesz...
  • Robogo
    #12430
    Kösz a biztatást!
  • Mortel
    #12429
    Van benne valami :)))
  • Zs0lt1
    #12428
    Egyébként nem csinálsz egy új reget?
    Kicsit ciki ez, hogy uHs gerzson és 7th logó van a nevednél, nem? :ÐÐ
  • Zs0lt1
    #12427
    Hát ha táncolni meg ismerkedni megy, akkor menjen a diszkóba, de ha inni akar, akkor menjen a kocsmába, mint minden rendes ember :Ð
  • uHs Gerzson
    #12426
    Igen Zs0lti a bank az egy disco tudod az a hely ahol mennek az emberek táncolni és ismerkedni :D
  • Zs0lt1
    #12425
    Már csak azt nem vágom, miért mész a bankba, hogy leidd magad?
  • Zs0lt1
    #12424
    Szerintem legyél öngyilkos.
    Az tök jó móka :Ð
  • Robogo
    #12423
    Most lett elegem a BFV-ból!A sok Data differs from server meg a failed conect to server meg az ilyen hülyeségek!Ja meg az a kibaszott TS is rossz!És most játszok és mi lett velem na mi bannolva lettem méghozzá a TLD serveréről ez már nevetséges!Meg még hozzá kell tennem a hülye spy-warét is!Minden hülyeség elenem van.Még sok féle ilyen problémám volt,hogy az a jó büdös...........Már kb 2hónapja szarakodik a gépem a BFV-ám és ki ne hagyuk a kibaszott TS-t! ja meg a büdös Chello is!Már szászor feltettem a BFV-ot 10-szer a WIN XP-t és a kibaszot TS-ről most se feletkezünk el!Szóval azt hisszem,hogy most vagy a gépet szétverem vagy valakit meg fogok ölni vagy én leszek öngyilkos!Vagy bepiálok vagyis bebaszok,de nagyon és majd a pia hatására csinálok valamit.
    Ez a véleményem az egészről:A legteteje a bann volt.Na megyek a bankba és leiszom magamat!BYE!
  • Robogo
    #12422
    Kettő dolog megoldhatja a problémát:Újrateszed a BFV-ot(Nekem ez megoldotta)vagy a másik 1.21-es patchet töltesz le,mert nem mindegyik 1.21-es patch jó!Például én letöltöttem a 1.21-es patchet valahonan azzal nem volt jó aztán letöltöttem máshonan a 1.21-es patchet és azzal már jó volt.De ez csak az én véleményem.Lehet,hogy ez sem fogja megoldani a problémádat.(Nekem megoldotta)
  • haxoror
    #12421
    Boldog szülinapot Jakint!
  • DropTable
    #12420
    dara = data
    sry
  • DropTable
    #12419
    1.21-es szerver nem vág ki ? Mert engem igen.... Dara differs from server...
  • dronkZero
    #12418
    Teljes BFV reinstall után hajnalban tudtam játszani egy picit 1.21-et is.
  • Zs0lt1
    #12417
    Csak lusta vagyok keresni :Ð
  • Zs0lt1
    #12416
    kösz
  • Nauron
    #12415
    Én innen szedtem le és mükszik.
  • Zs0lt1
    #12414
    Tényleg van már működő krekk az 1.21-re?
    Ha van vki dobjon már meg egy linkkel és a bfhelp.try.hu bfv-s részét is 1.21 kompatibilissé teszem, ha a magyar szerverek átálltak.
    Thx.
  • uHs Gerzson
    #12413
    HBA Jakint :-)
  • Robogo
    #12412
    Boldog szülinapot Jakint!<:o)
  • Robogo
    #12411
    Kösz Zsolt1 akkor már el is kezdem leszedni.THX.
  • Yan
    #12410
    OK, ha nincs panasz átállunk :)
  • Zs0lt1
    #12409
    Egyébként két féle 1.21-es linux szerver van.
    Ez a jó.
    A 1627-essel data differs-es lesz a szerver.
  • Zs0lt1
    #12408
    Háát, pedig megesküdtem volna rá. Petkó mindíg az első volt aki átállította az új verzióra a szervert.
  • Yan
    #12407
    A jw1, muhaha, és a poe még nem.
    Várjuk a tapasztalatokat. :)
  • Zs0lt1
    #12406
    Zero, a JW1, a TLD&VéNY és a trs szerver már 1.21-es.
    Nekem műxenek.