22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #12605
    jajj sracok, nehogy mar ilyenen osszevesszetek. Zero poenbol irta azt amit irt, ahogy azt a smiley is mutataja. es Hattori se Titeket akart lebecsmerelni, csak leirta h a nem a helyettesito jatekosok miatt kaptunk ki, hiszen tokeletesen helyt altak(es el kell ismerni h telleg jo jatekosok). Ti is jo jatekosok vagytok!(nem veletlenul hivtunk titeket hozzank meg a tRs elott)
    na peace(a smiley-t nem felreerteni, hetero vagyok!!!)
  • Mortel
    #12604
    elmesélem!
    Aki nem vesz részt vmiben az nem csinál abban semmit, ergo a teljesítménye abban, ahogy Zero kollega megmondta:ZERO!

  • Mr Manson
    #12603
    Nem tudom ennek mi értelme van ...
  • CéZé
    #12602
    hát Hattori nem erre célzott, de túlságosan nem is érdekel :)
  • dronkZero
    #12601
    Úgy, hogy a hiányzó emberek teljesítménye a waron nulla.
  • Pepti@work
    #12600
    (nekünk a 8-as döntő lenne a legjobb, mert akkor biztos továbbjutók vagyunk, bár akkor a másik csoport első helyezettjét kapnánk meg, akik vagy a lengyelek vagy a hollandok lesznek szerintm)
  • Pepti@work
    #12599
    a lengyelek meg szerintem nem annyira nagy királyok. Hanem pixelfreakek csak, semmi egyéb. Eddig akármelyik mapon játszottunk velük, semmi mást nem csináltak, csak pixelshootoltak. Pl Cambodian incursion-on tegnap tőlük kicsit több pixelshootot kaptunk volna, mint a svédektől. Svédek is, mi is csak az ágyúkat lőttük be. Lengyelek belőtték volna az egész NVA main-t 3-4 mortarral... Ez nem skill, hanem segg és idő kérdése. És ez innentől nem játék hanem gusztustalan fíreg dolog. Én pl a németeket sokkal erősebb és jobb caspatnak tartom, mint a lengyeleket.


    Bár a döntő az vagy svéd-német vagy lengyel-német lesz szerintem. Esetleg holland-német. Sok múlik majd az elődöntőkön, meg hogy hány csapat jut most tovább csoportonként (2, 3 vagy 4). Tehát hogy lesz-e 8-as döntő vagy előselejtezős 4-es vagy pedig egyből elődöntők lesznek.
  • Pepti@work
    #12598
    no, a vita szerintem értelmetlen :-) Mármint hogy ki játszott jobban. Gerzson, Landor nagyon jól tolta, ez igaz. De ki tudja mi lett volna, ha nem ők játszanak, hanem más. Sőt Mortel is jó volt. Az egész csapat jó volt tegnap, semmi értelme mutogatással, vitával elrontani azt, amit tegnap elértünk. A svédekkel egy nagyon szoros meccset játszottunk, nem hiszem hogy bármit is szégyelnünk kellene, erre az eredményre simán büszkék lehetünk.

    A sévdek a németekkel játszottak egy szoros meccset (kevésbé szorosat, mint mi a svédekkel), a norvégokat, akiktől mi a rutintalanság miatt kaptunk ki, több mint 500 ponttal verték, 400 pont alatt még senkit nem vertek meg, csak minket. És azért tény, hogy volt pár ember, aki jól tolta tőlük, összességében pariban voltunk velük...
  • CéZé
    #12597
    ezt honnét tudod? hogy tudod minősíteni azt aki valami oknál fogva nem tudott játszani?
  • Mortel
    #12596
    Oopps össze kevertem volna?ja.. de a lényeg , hogy egyszer megvetük őket.
  • Bercy #12595
    marmint Landig Zone Albany-n! IA drangon a Cseh Rebornt vertuk, de ott a wart is megnyertuk.
  • Mortel
    #12594
    Jogos Ia drangon megvertük őket!
  • Bercy #12593
    jaja, de valogatott szinten brutalisabb volt amit muveltek. eselyunk se volt. es ha jol emlexem azert klen szinten egy fordulot sikerult ellenuk nyerni.
  • Mortel
    #12592
    Ja akit éredekel a huncup az látogasson el a honlapra.
    Thx.
  • Mortel
    #12591
    és a wilda? Lanon is jáccótál hékás!!
    De abban egyet értünk, hogy elég volt belőlük!
  • Bercy #12590
    a lengyelek mar nem is emberek, hanem robotok. en NT csak egyszer jatszottam ellenuk, de eleg is volt. :)
  • polak
    #12589
    sőtt, Gerzson, Landor sokkalta jobban nyomta mint a hiányzó emberek!
  • polak
    #12588
    szerintem mindegyik beugró megálta a helyét!
  • Mortel
    #12587
    Meg, hogy jó pár beugrónak kellett szerepelnie aki nem voltak ott a gyakokon...
  • polak
    #12586
    nem voltak ők azok a hű de kemény ellenfelek! mit mondjak a lengyelek sokkalta durvábbak!
    a németek se az az igazán erős csapat! max precizebbek!

    a lengyelek olyan keményen nyomják, köpni nyelni nem lehet ellenük!
    sőtt a tegnapi meccs lehetett volna szorosabb is még ha ki is kapunk!
    max 50 pontal voltak jobbak és az is a gyakorlottságon mulott!
  • Mortel
    #12585
    és minket hogy ismersz
  • kz
    #12584
    Köszönöd, hogy úgy érzem, hogy mások tévednek?
    Nos, akkor örülök, hogy boldoggá tehettelek!
  • kz
    #12583
    Maradjunk annyiban, hogy neki is van admin joga.
  • BurnBaby
    #12582
    hát én csak az exnbseket ismerem onnan de azok nem gyenge srácok :)
  • polak
    #12581
    kössz:) gratulálsz hogy kikaptunk mi?:)
  • Zeboo
    #12580
    Gratulálok a magyar csapatnak, szerintem nagyon jók volatok!!!
  • Pepti
    #12579
    196-62-re kikapott a magyar csapat a svédektől. Köszönöm a megjelentenek a játékot, néhány apróbb hibától eltekintve szerintem jól játszottunk.

    jöjjenek a franciák...
  • Tomeee
    #12578
    lassan lehet csinálni egy BFV galériáta képekből
  • Yan
    #12577
    Köszönöm, hogy igy érzel,
    mivel ilyet nem olvashattál :)
  • Bercy #12576
    www.7thcr.hu
  • Pink Tiger
    #12575
    http://vorosmarti3asszamu.hu/jatszoter/forum/siserehad/klanwarok
  • haxoror
    #12574
    A 7th fórumnak mi a címe?
  • Pink Tiger
    #12573
    infósoknak:)
  • Pink Tiger
    #12572
    OFF de inósoknak nagyon állat :))))
  • Pepti@work
    #12571
    nem mondtam olyat, hogy félisten (már csak azért sem, mert még a felemhez se hasonlítok senkit ;-)), de ha jól tudom ő az adminotok. Oszt lehet, hogy nem jól tudom :-)
  • Bercy #12570
    erosen gondolkodok, h szerzek itthonra is egy lamat. csak elotte ki kell operalni a nyalmirigyet.
  • kz
    #12569
    Hallod, Yan! Félistennek hisznek!
    Használd ki a lehetőségeket amíg rá nem jönnek az igazságra!
  • Pepti@work
    #12568
    a JW1 zárt szerver, jelszót Yan ad annak, akinek akar.

    sima publik szerver a TLD+VéNy és a muhaha, néha a trs. Ezekre vagy bfvhu a jelszó vagy nincs rájuk. Ha mégis van és más, akkor valami miatt le van zárva a szerver.
  • Arwenke
    #12567
    Sziasztok!
    Az erdekelne, hogy JW1 servernek mi a jelszava, regen jatszottam es most nem tudom. Jatekban Nerull neven nyomultam, ha valaki emlekszik meg, elore is koszi.
  • Mersant
    #12566
    hehe, ez tetszik....:-)))