22902
Battlefield Vietnam
  • TLD Robi
    #14543
    azt hiszem nem kell crack,vagyis nekem nem kellett.
  • busman001
    #14542
    ja és nem kell valami 1.21 crack mert nekem tört verzióm van és nem tom ha felrakom menni fog-e?
    meg régen kellett valami punkbuster update is néha azzal mi van?
  • busman001
    #14541
    na megoldottam valahogy:)! találtam olyat hogy programok hozzáadása és onnan sikerült felrakni! juhéj
  • TLD Robi
    #14540
    Nekem is volt már ilyen,hogy amikor installálni akartam,akkor azt írta,hogy még fönt van a game,persze nem volt fönt.Nekem csak egy FORMAT C: segített.
  • busman001
    #14539
    na most megnéztem a vezérpult/programok telepítsénél és tényleg ott van még a bfv de ha rányomom hogy törlés akkor azt írja hogy valamé nem tudja megnyitni(azé mert már töröltem rég). nem tudjátok hogy tudom kiszedni ebből a listából?
  • busman001
    #14538
    de azé kösz lehet leszedem majd netről
  • busman001
    #14537
    faxom berakom az egyes cd-t azt nem akarja installálni azt hiszi még fen van a gépen pedig már nyár közepe óta nincs...
  • Yan
    #14536
    1.21-es peccs, és a magyar szervereken + egy-két külföldin tudsz jáccani.
    Több infot itt olvashatsz.
  • busman001
    #14535
    hi all!
    régen sokat jáccottam ezzel a gammel, most is kedvetkaptam hozzá és kérdezném milyne új peccset vagy cuccokat kell felrakjak hogy tudjak neten jáccani vele? (tört verzió)
  • Nauron
    #14534
    gaboca ha tettél volna a monologod végén egy szmájlit akkor szerintem Zs0lt1 is poénra vette volna.
  • TLD Robi
    #14533
    flém :Dgo 15K


    ----->a legjobb Smiley :D
  • Robogo
    #14532
    Különben ebbe van egy kis beleszólásom:
    "Egyébként, veled ellentétben én:
    - Tudok normális módon az emberhez szólni,
    - Ha valaki jobb nálam, nem csíterezem le,
    - Ha valaki jobb nálam, azt tisztelem,
    - Tudok tisztán játszani, és ha vesztésre áll a csapat nem próbálok meg átállni az ellenhez suicide-olni stb."
    1.Én is tudok normális módon az emberhez szólni.
    2.Én soha senkit nem csítereztem le.
    3.Én sok mindenkit tisztelek,mert tudom,hogy 100* jobbak nálam.
    4.És én soha nem csinálom meg azt,hogy átálok amikor vesztésre áll a csapat.
    Szóval ezekből a szavaidből azt veszem ki,hogy te ellenem vagy ezekben az ügyekben.Szóval leírnád ezeket,hogy kit csítereztem le meg mikor áltam át stb.THX
  • Robogo
    #14531
    Na mind1 én lezárom az ügyet.Nagyon rosszul fogalmaztam az egészet.Én basztam el.Szerintem sokan rosszul értelmezték.Nem akartam balhét.Bocs mindenkitől akinek valami fájdalmat okoztam különösen Zsolt1-nak.
  • Robogo
    #14530
    Na ne Zsolt1 te ezt komolyan gondoltad?Én csak vicceltem.Tudom,hogy melyik klánból vagy és,hogy nem basztak ki hanem te léptél ki mert hívtak téged más klánba.Hogyan gondolnád azt,hogy nem tudom?Elöbb te kérdezted,hogy "Gaboca, te melyik klánba is tartozol?".Jajj nem kell komolyan venni.
  • Nauron
    #14529
    2 14526-os hozzászolás van.:D
  • Zs0lt1
    #14528
    Te neszólj bele :-))
  • CB SNIPER #14527
    ehh ilyen nincs..amugy soha nem lesz meg a 15k :D
  • Tomeee
    #14526
    15 k gogo
  • Mortel
    #14526
    amúgy kinek is?
  • Mortel
    #14525
    mi az a gondolkodás? HA megkérnélek Lmagyaráznád , hogy is van ez...

  • Tomeee
    #14524
    flame rulzzz
  • Tomeee
    #14523
    mondjuk engem is felbaxna de én már lexarom rá se figyelek elovasom és kész ,nevetek egy nagyot az ilyen embereken [nem rád céloztam Gaboca]
  • Tomeee
    #14522
    most nem azért hogy Zsolt1 elvtársat véddjem de sztem te is jól tudod hogy melyik klánban volt , és másnak ahhoz semmi köze hogy mit csinált abban a klánban vagy miért hagyta ott

  • Zs0lt1
    #14521
    Hát de most mégis mit képzel, kinek ugat be.
    Hihetetlen bazzeg.
  • Tomeee
    #14520
    üsd a fejét


  • zeus
    #14519
    "És te különben ki vagy?De most nem viccből kérdezem!Mert nem is tudom már,hogy melyik klánba tartozol.Minden klánból kibasztak és mész mindig máshova?Na szóval akkor elöbb azt tisztázuk le,hogy te melyik klánba tartozol.Na szóval?"

    ezt ugye csak viccnek szántad...?
  • Zs0lt1
    #14518
    Egyébként meg semmi közöd az egészhez!
    Kisköcsög!
  • zeus
    #14517
    add meg nekiiii ami jár!!!

  • Zs0lt1
    #14516
    Nna figyelj!
    Légyszives mond el, hogy melyik klánból basztak ki?
    Én eddig mindíg olyan klánokban voltam, ahol színvonalas játékot űztünk. Mindhárom helyen büszke voltam arra, hogy ott lehettem.
    Egyébként, veled ellentétben én:
    - Tudok normális módon az emberhez szólni,
    - Ha valaki jobb nálam, nem csíterezem le,
    - Ha valaki jobb nálam, azt tisztelem,
    - Tudok tisztán játszani, és ha vesztésre áll a csapat nem próbálok meg átállni az ellenhez suicide-olni stb.

    Szal tudd, hogy kivel állsz szemben és ahhoz mérten viselkedj!
    Ha esetleg tudsz olvasni, akkor a logómon láthatod, hogy melyik klánba tartozok.
  • Intimrush
    #14515
    Hát én ezt nem irtam volna, rossz emberel kezdtél
  • SeS7thRambO
    #14514
    h m m m m ......... Érdekes kérdés!!!!
  • Tomeee
    #14513

  • Robogo
    #14512
    És te különben ki vagy?De most nem viccből kérdezem!Mert nem is tudom már,hogy melyik klánba tartozol.Minden klánból kibasztak és mész mindig máshova?Na szóval akkor elöbb azt tisztázuk le,hogy te melyik klánba tartozol.Na szóval?
  • Robogo
    #14511
    Ja jó,hogy mondod tényleg.:)
  • Robogo
    #14510
    lehet
  • CB SNIPER #14509
    nézd má gaboca ö meg vaksi :D
  • Zs0lt1
    #14508
    Gaboca, te melyik klánba is tartozol? :P
  • polak
    #14507
    vagy alacsony?
  • Robogo
    #14506
    Hát látod ilyet is lehet.Ha gondolkoztál volna akkor te is meg tudtad volna csinálni.De sajnos neked ez magas
  • Zs0lt1
    #14505