22902
Battlefield Vietnam
  • Nauron
    #22122
    boldogat te házigázda...!
  • Nauron
    #22121
    én személyszerint soha nem vennék nvidiát....
  • Landor
    #22120
    BaSZNáD BurnBaby :D
  • Landor
    #22119
    "az erősebb kutya baszik" elve ;D
  • Bartlebi
    #22118
    Én úgy látom a játékok többségét nvidia kártyákra csinálják!
  • Landor
    #22117
    az EA is az.. ;>
  • Bartlebi
    #22116
    Kellett neked ati vidkártya? Én nvidia párti vagyok és eddig azzal nem is volt ilyen gond soha!!
  • utahmar
    #22115
    Sziasztok!
    A memóriával tuti nincs gond, most játszottam végig a MoHAA-t és két kiegészítőjét, plusz hetekig megy a gépem bekapcsolva fagyás nélkül, ha rossz a memória akkor gyakrabban csinálná a magától újraindulást.

    Hosszas hazai és külföldi fórumolvasgatás után megtaláltam a probléma forrását: vissza kellett tennem az ATI Catalyst Driver 3.7-et. Régi ATI drivereket itt találhatóak: http://www.oldapps.com/old_version_ati.php
    Azóta szuperül megy, teljesen király a játék.
    Üdv és köszönöm a segítséget: Utahmar
  • Bartlebi
    #22114
    Nekem a resetelést akkor csinálta mikor szar volt az egyik memóriám!
  • utahmar
    #22113
    Sziasztok!
    A következő problémával fordulok hozzátok, kérlek amennyiben van ötletek mi lehet a probléma segítsetek! A régi szép idők kedvéért vettem boltban egy 4cd-s dobozos eredeti Battlefield Vietnamot. Telepítés rendben ment, v1.2-őt rak fel, le is szedtem patch-et 1.2-ről 1.21-re. Indítom a játékot, rendben elindul, single player, választok pályát szépen betölti. Elindul a pálya, lent nyomok START gombot, választok hogy amerikai vagy vietnami szeretnék lenni, választok spawn pontot, megjelenek, szaladok 3 métert, majd resetel a gép. ÁÁÁÁÁÁÁ !!! Akár mit próbálok állitani, akármilyen felbontással, hang ki, default.con-ban AllowRefreshRate-t 0-ról átírtam 1-re, semmi sem segít. Bármelyik pályát is töltöm be, ahogy kézbe kapom a fegyvert, látom a többieket magam előtt futni, 3. másodperc után windows reset. Windows XP-t használok (céges, eredeti) service pack 3-mal, alaplapom ASUSTeK Computer INC. A7N8X2.0, videókártya ATI Radeon 9600 / X1050, RAM 1GB, legújabb ati drivert felraktam (8-5_xp32_dd_ccc_wdm_enu_63030.exe), semmi. Ugyanúgy resetel a gép indulás után 3 másodperccel. Kérlek, segítsetek! Üdv és köszi, Utahmar
  • szkaty
    #22112
    Köszi szépen mindenkinek
  • Bartlebi
    #22111
    A hamachira gondoltam előszőr én is de a másik verziónál szerintem nagyobb az esélyetek a sikerre.
  • szkaty
    #22110
    Értem akkor akkor eredeti játékkal tudok csak egyedül. értem és ha mindeki otthonrol akar játszanai és egy csapatban akkor pedig ugy ahogy irtátok.
    Mi egy számomra ismeretlen progival csatlakoztunk egymáshoz a neve hamachi de nem jöt be probállt mindegyikünt servert létre hozni de nem láttuk egymás servereit
    ????
    Köszönöm a segitségetek
  • Bartlebi
    #22109
    HJa most nézem egymás ellen! Az egyikőtök akinek nincs leosztott internete az indítt egy szervert neten és akkor elméletileg látnotok kell egymást! vagyi látni kell azt a szervert a másiknak amit indított mondjuk az ASE-val is! A legfontosabb hogy ez működjön: AZ AKI INDÍTJA A SZERVERT NETEN ANNAK A NETJE NE LEGYEN LEOSZTVA TÖBB GÉPRE MONDJUK ROUTERREL!!!!
  • Bartlebi
    #22108
    csak akkor fogtok tudni játszani neten ha van eredeti cd-tek ugyanis nincs tört szerver! vagy van még egy módj aztán avgy müxik avgy nem van egy progi ami a peer to peer-t használja ki és oylan mintha helyi hálozatot hazsnálnál neten de nekem nem jött be!
  • szkaty
    #22107
    sziasztok remélem tudtok nekem segiteni az lenne a problémám hogy nem tudjuk hogyan tudunk neten egymás ellen játszani se lanon mert vagy nem látjuk egymást vagy invalid cd key kis felirat jön ki
    Pedig frisitettük is a játékot irjatok elöre iköszi A játék a bf vietnam
  • Énvagyokazapád
    #22106
    mindegyik elég nyami volt :D
  • Bartlebi
    #22105
    Amúgy melik képet nem bírtad?
  • Landor
    #22104
    ez ilyen
    ez nemköszön :D
  • Énvagyokazapád
    #22103
    eh :D
  • Landor
    #22102
    csakazértse :D
  • Bartlebi
    #22101
    Gyenge vagy!
  • Landor
    #22099
    tááá :DDD
  • Bartlebi
    #22098
    Csak ilyen!
  • Donathun
    #22097
    Ez nagyon cool Bartlebi! Amcsis Bartle nincs? :)
  • Wreck86
    #22096
    XD
  • Bartlebi
    #22095
    Most mondja valaki azt hogy a BFV-ben nincs véres brutalítás!!!
  • Landor
    #22094
    atom :D
    de lehetne napszemcsi xD
  • Bartlebi
    #22093
  • Nauron
    #22092
    Bszn belé is!
    Lassan nyúgdíjas topik lesz csak felköszöntésekkel:D
  • 3TOMI3
    #22091
    Bszn
  • Landor
    #22090
    BaSZNáD Sunz!
  • Landor
    #22089
    BaSZNáD Jabar
  • Nauron
    #22088
    Bszn jeronimo!
  • Landor
    #22087
    ez nem hiba, ez feature!
  • Landor
    #22086
    BaSZNáD Geronimo!
  • Zs0lt1
    #22085
    ugyammá, álmodj csak :D
  • Bartlebi
    #22084
    Látom nem csak nekem van meg az a mod amiben ilyen hülye hiba van!
  • Landor
    #22083
    antizsolti :D
  • uHs Gerzson
    #22082
    Az már inkább RPK-74 mint Ak74

    Engem valahogy mindig is vonzott a G36. Meghét a kinaí fegyók között is az egyik legjobbnak számít, mondjuk én is elsőnek egy CA M15A4-l szemeztem aztán mivel nem volt rá pénzem maradt a G36 :)