22902
Battlefield Vietnam
  • PlaTina512
    #16466
    Alapítsunk kocsmázó klánokat!
    Utána versenyezhetnénk és a vesztes fizet!
  • GCR
    #16465
    Próbálkozni lehet . Azért biztos volt 1-2 ember aki elgondolkozott rajta .
  • Amon Serrano
    #16464
    Srácok, én ÚGY RÜHELLEM az ápr 1-ét!
  • Mr Manson
    #16463
    jó vicc
  • Amon Serrano
    #16462
    Újjabb Ápr.1-i tréfa, mi?
  • Zs0lt1
    #16461
    BFV mission pack
  • DannyL
    #16460
    Mijaza sokoban? :)
  • Zs0lt1
    #16459
    A sokoban klánba jelentkeznék, az oviban sokoban bajnokságon megyei második lettem, tuti nyerők lennénk :Ð
  • CéZé
    #16458
    Akkor talán egy settlers klánt is összehozhatnánk :)
  • Bercy #16457
    en meg a soko-ban klanomat probalom osszehozni. 1nlore keves a jelentkezo de mar nehany lelkes embert sikerult szereznem
  • Amon Serrano
    #16456
    Én meg most kezdtem meg a STALKER klánom szervezését!
  • uHs Gerzson
    #16455
    A WDm klán az bf2-re fog fokuszálni azért nem látjuk öket :P
  • radeer
    #16454
    Jah kiállunk majd mindenki ellen , csak másszanak szépen a leendő memberek a csatira, hogy a pár lelkes ember mellé jöjjön más is :)
  • SeS7thRambO
    #16453
    Ja ja GCR szar hogy pont igy 13 percel éjfél után irtad, de nem volt rossz próbálkozás. Majd jövöre esetleg bevesszük, az idén nem jártál szerencsével :)))
  • TLD Robi
    #16452
    Kijelentés!Vigyázat április 1-e van :D
  • TLD Robi
    #16451
    na ne......Ez tényleg igaz?Nem hiszem el...:D
    Ma én is beetettem 1-2 embert.....:DLehet,hogy elkeptad tőllem az április-i tréfákat,mert ma(azaz tegnap)a ti ts-be etettem be Csacsyt:D
    Csak nehogy igaz legyen,hogy feloszlotok,mert egy jó klán vagytok.Most pedig irány vissza.Intim gyógyuljon meg a vényesek pedig legyenek aktívak :D
  • haxoror
    #16450
  • Rusid
    #16449
    Kérdőjel nincs.
  • Rusid
    #16448
    Remélem nem komoly?
  • GCR
    #16447
    Sajnálattal közlöm hogy a VéNY klán feloszlott . Az ok a klánvezér súlyos betegsége és a tagok inaktivitása .
  • TLD Robi
    #16446
    Sok sikert a klánnak.Ha esetleg úgy gondoljátok és lesz időtök,akkor mi szívessen kiállunk egy barátságos meccsre.Egy jó kis game lenne 2 mappal és szórakozunk egyett :)Ha mondjuk gyakorolni akartok egyett,akkor szóljatok és nyomunk 1-2 mappot.Végre egy új klánnal bővült a BFV társadalom és remélem,hogy ti is megmaradtok,mint klán,nem úgy mint a WDM klán,akik nem tudom,hogy hova tűntek,de jól eltűntek :D
  • TDC Geronimo
    #16445
    Jah...sok sikert ;)
  • radeer
    #16444
    odamásztam
  • Zs0lt1
    #16443
    Tsá, látom idetaláltál :-)
    Sok sikert, a bfv klánhoz, ha segítség kell a #traitors-on megtalálsz.
  • uHs Gerzson
    #16442
    Sok sikert a klánhoz skacok
  • radeer
    #16441
    Jah a klán nem gyökér 1 hetes valami 2002.10 hótól létezünk tehát azok jelentkezzenek akik ha nem is pro komolyan de azért nem is 2 napig akarnak valahol lenni.
    THX
  • Mr Manson
    #16440
    minden jó ember foglalt (szerintem)
  • radeer
    #16439
    AVe ALL.:

    shark Force* klán
    pár tagja rákattant erre a stuffra és jelenleg felvételt hírdet BF:V squadba.
    Ha van olyan ősjátékos aki ide akar jönni jelentkezzen az király lenne, de ha new játékosok funból jönnének az is cool.

    Join :

    Qnet > #sforce csati
    Jelentkezni : sF|Slay3r


  • Rusid
    #16438
    BSZN Bercy
  • Tomeee
    #16437
    Bszn Bercy
  • Dave000
    #16436
    BSZN Bercy!
  • PlaTina512
    #16435
    Bszn Bercy!
  • jjj
    #16434
    Boldog születésnapot Bercy!!!!
  • Robogo
    #16433
    Nana azért így ne menjünk el.Én léptem ki,de még az is lehet,hogy vissza lépek a TLD-be.Majd Csacsy-val beszélek a dologról.
  • TLD Robi
    #16432
    Épp az,hogy én baszlak ki a klánból:D
    Piszt...ül....csahol.....és menj innen


    U.I.:Igaz már kibasztak téged a klánból.
  • Jabar
    #16431
    BSZN Bercy!!!
  • Jabar
    #16430
    Ha azt nézed hogy 42fő akkor nem tűnik annyira kevésnek, de egy fullos raid csapat 40 fő. Nagyon kevés az esélye annak hogy egyszerre 40-en fentlegyünk (főlleg 2-3 órát), az alt kari meg azt jelenti hogy második karid.
    Ált kialakulnak kissebb csapatok, szint miatt is, és ugy játszunk, igazából ritka hogy sokan menjünk 1ütt csak ha valami harc van :D. Sajnos nem vagyunk annyian TS-en, kb 4-5 szoktunk lenni, bár van amikor több csapat is fent van.
    Természetesen lehet csatlakozni a guildhoz, mindenkit szeretettel várunk szinttől függetlenül, igazából két dolog számít: ne 2-3 hetente nézz fel 5 percre ill utáld az allykat!!!! :D
    Ha csatlakozni szeretnétek keressetek meg in game, engem (Jabar a vált kedvéért :D) vagy Xaint, ö a guild vezetője, de szerintem bárki aki a bfv körökben ismert és megemlítettük lejjebb annak is szólhattok!
    Legyetek rosszak!
    For the Horde!
  • Bercy #16429
    mindenkinek koszi
  • Robogo
    #16428
    Hát azt mondanom sem kell,hogy ki vagy basszva a klánból.Takarodás innen.:)
  • TLD Robi
    #16427
    a fenébe lebuktam az én vagyok állnéven :D
    Az egy jó kis csit,csak lent nem lehet sokat látni.Ez azért jó,mert már a föld alól is letudlak titeket lőni:D