22902
Battlefield Vietnam
  • Nauron
    #18268
    jaja a jo kis amcsi szerverek 150es pinggel:))
  • Zs0lt1
    #18267
    y0000 reggelt vietnám! :-))
  • Hatt
    #18266
    :) a pisztoly pedig jó, max nem tudsz vele célozni:) a gépfegyverrel nekem is ugyan ez a gondom de a pistoly segített. 4-5 golyo és lelövök bárkit:) szemtől szemben is hatásos csak gyorsnak kell lenni:)
  • Landor
    #18265
    azt... minnyár nyitunk.. :S
  • Zs0lt1
    #18264
    y0 reggelt Vietnám!
    jajj de hiányzott ez már :Ð
  • Landor
    #18263
    jaja!
    law powa!
  • Zs0lt1
    #18262
    lol :-)
    rpg lámák :Ð
  • Pepti
    #18261
    nem volt erosebb. STG-bol, BAR-bol fejre 2 golyo, tester 3-4 golyo kellett. MP40-bol fejre 3 testre 4-5 golyo.

    Ezek kb ugyanazt tudtak, mint a CAR illetve a MAT.
    Szerintem :-)

    Legalabbis nekem nem volt nehez atallni bf42-rol bfv-re, 2-3 kellett hozza.

    na mindeg,y a lenyeg, hogy bf2 nekem nem bejovos, de azert adok neki egy hetet kb :-)
  • Yan
    #18260

    jaja, ha megjelentél Hatt-al eccerre egy szerveren, vki biztos beüvöltött ts-en, hogy "átváltani rpg-re", mert tudtuk mennyire szeretitek!
  • haxoror
    #18259
    BF2-ben a pisztolynak tényleg minimális a szórása de még a kevlár kasztokba sem kell 2 tár sztem tegnap a szerverrel volt gáz nálad, néha annyira laggolnak hogy még shotgunnal sem lehet eltalálni másodpercekig senkit ilyenkor az egyetlen megoldás a szuronyroham

    Én is játszottam 42-vel (1.6 patch után már nem mert az nem tetszett) szóval van viszonyításom és BFV-ben a fegyverek erősebbek, pontosabbak voltak ezért lehetett mellélőni mert elég volt ha 2-3 golyó betalált
  • Pepti
    #18258
    Nos, bf42-ben ha nem celoztal rendesen, akkor nagyon hamar leszedtek. BFV-ben en megmondom oszinten sokszor tenyleg csak a kornyekere celoztam az embernek, nem is konkretan az embert, es sokkal konnyebben meghalt mindenki (nem, nem a sebzes miatt, BF42-ben is nagyokat utott STG vagy BAR), tehat tenyleg csak "oda valahova a kornyekere" kellett celozni. Hogy ez a hitbox miatt volt-e vagy csak egy elbaszott sebzesrendszer, azt nem tudom, de sokkal konnyebben oltem, mint bf42-ben. BF2-ben meg hihetetlen. Teny, hogy en demo ota tegnap jatszottam vele eloszor, de az akkor is durva, hogy kozvetlen kozelrol (4-5 m) hatulrol az emberbe engedtem egy tarat automata beallitassal de kb 2-3 golyonkent, majd vigan megfordult es lelott... Na ezutan elovettem a pisztolyt, hatha az nyero. Nos, ott ket tart utan sem halt meg az ember. Ahogy neztem, a BF2 mar nem akar arrol szolni, amirol kene egy ilyen jateknak szerintem (ez ugye szubjektiv). Es bar teny, hogy bf2 szinten kezdonek szamitok, de kozvetlen kozelrol hatulrol egy tartol barmilyen jatekban illik meghalni :-) Annyira meg en sem vagyok lama :-)

    BF42 vs bfv: ne nyissunk vitat, teny hogy ez izlesek es pofonok. Csak aki vegigjatszotta a sorozatot, az lathatja, hogy bf42 es bfv kozott iszonyatos kulonbsegek vannak. graf motorja bfv-nek sezebb, de maga a jatek egyszerubb szerintem. pl tankozni bf42-ben sokkal nehezebb volt, mint bfv-ben, AT bf42-ben embert pl csak akkor sebzett, ha telibe toltad, bfv-ben mar volt egy durva splash is (es ezert minden faszlama azzal rohangaszott...) es meg sorolhatnam. EGyebkent ez az en velemenyem, tehat nem kell flamelni, en elhiszem ha masnak mas a velemenye :-)
  • Yan
    #18257
    mijez itten? hárombés nosztalgia találkozó?


    Gery, leállt a termelés a gyémántbányában, hogy a neten logsz délelött?
  • uHs Gerzson
    #18256
    BF42-ben tényleg meg kellet tanulni lönni ami megadta a nehézségét, BFv-ben némileg könyeb volt mert ott a fegvyerek már erösebbek voltak emlékszem M16-al 3 golyoval leszed az ember ha jól céloz AK47-röl meg ne is beszéljünk :) BF2 az teljesen más tészta az elözökhöz képest mivel kicsit néha röhelyes hogy ha full autoval lövök akkor örül az ember ha eltalálja az ellenfelet közelharcban a galamblövészetes 1 lövés meg fegyvertöl függöen hatásos.
  • CB Gery
    #18255
    Pl, Miskolciak
  • kz
    #18254

    milyen az a "hazai fórum"?
  • CB Gery
    #18253
    Még sok is, elég nekem olvasni is, főleg a hazai fórumokat, ott csudákat lehet olvasni.



  • kz
    #18252
    ne szpemmeljél itt össze vissza!
    tűrhetetlen az a 39 üzenet másfél év alatt!
  • kz
    #18251
    kár, hogy nincs flém...
    helyette van bubamester születésnapja.
  • Hatt
    #18250
    játék pedig ahogy fest mindenkinek az az igazi amivel kezdte. a 42 annyira nekem se jött be, nálam a vietnam a tuti. bf2 jó lenne de elszúrták.
    De hogy mondtad Pepti, az igazi a 42 volt, persze csak a maga idejében:)
    Sokan az elején otthagyták mert akkor szar volt, aki meg késöbb kezdte az lemaradásban volt és nem szokta meg hogy bizony az ügyesebbek simán lekapkodják.
    A vietnamnak is volt 1 időszaka amikor bizony a 2 közűl az volt a jobb.
  • Hatt
    #18249
    Hát szerintem egyik kijelentésed se álja meg a helyét:)
    Mindegyiknél tudni kellett célozni és kelleni is fog. BF2-ben is csak a kezdőknek kell 1 tár, bf42-vel nem sokat játszottam de ott se olyan bonyolult és nehéz, csak más és meg kell szokni. Amúgy pedig a távolság se mind1 szal ez így értelmetlen.
  • haxoror
    #18248
    "BF2-ben meg tokmindegy, egy tar kell ugyis bele"

    ??????
  • haxoror
    #18247
    42-ben kellet tudni lőni de BFV-ben már nem, miért? Nagyobb volt a hitbox vagy most miről beszélsz mert ennek az egésznek így semmi értelme
  • Pepti
    #18246
    hat pedig az igazi a bf42 volt. BFV, ahogy te fogalmaztal egy kalap szar a bf42-hoz kepest, bf2 meg meg a bfv-hez kepest is egy kalap szar. BF42-ben meg tudni kellett loni. BFV-ben eleg volt ugy nagyjabol a kornyekere celozni az embernek. BF2-ben meg tokmindegy, egy tar kell ugyis bele, es addigra megtalal egy tank vagy heli vagy tuzerseg...
  • Landor
    #18245
    BF42vel játszottam egyszer. De az a Vietnamhoz képest _számomra_ egy kalap szar volt. Ha nem lett volna a Vietnam akkor most tuti hogy nem játszanék a Battlefield sorozattal.
  • Zs0lt1
    #18244
    A Vietnam csak azért lett kiadva, mert fent akarták tartani a Battlefield nevet, míg a BF2 ki nem jött. Nem volt agyontámogatva, sőt, hibát hibára halmoztak benne, viszont olyan hihetetlen feelinget és játékélményt tudott biztosítani, melyet eddig szerintem játék nem tudott.
    Sajnos a várvavárt BF2 elnyomta a BF Vietnam-ot, és bár a nagy ígéretek nem igazán teljesültek a BF2-ben a BFV-t még mindíg játsza néhány fanatikus rajongó.
  • Landor
    #18243
    A vége felé egyszerűen megunták az emberek a Vietnamot..
  • CB Gery
    #18242
    Mégegyszer
  • haxoror
    #18241
    Közben kijött a BF2 és a népek átálltak arra :)
  • rekettyes
    #18240
    Mik azok a hibak amelyek miatt ez a jatek annyira hatterbe szorult?
  • Yan
    #18239
    ööö...
    szép kis kép... :)))
  • CB Gery
    #18238
    Ilyen is volt
  • Zs0lt1
    #18237
    hát pld te meg nem ;P
  • Landor
    #18236
    MInyóccal még egy buba13 is tud ilyet...
  • Zs0lt1
    #18235
    ilyet én is tudok ;-)
  • Zs0lt1
    #18234
    háhógyne. Üdvözöl ;)
  • Landor
    #18233
    Publik hent :D
  • Jabar
    #18232
    Ismered pól rodzserszt? :DDD
  • CB SNIPER #18231
    csigusz..stawros..ennyit én is látok vaze..de a 3. emberhez nincs semmi irva baszki..
  • Yan
    #18230
    cifra tudomány az olvasás, meg kellett volna tanulni...
  • CB SNIPER #18229
    ki ül a kormánynál? :D