26
Megjelent! Nyomja valaki?
  • Seth
    #26
    neeeem, még biztos megvan neki..egy külön erre létrehozott partíción...nemis külön vincsin...:)
  • Lacc
    #25
    Vagy letörölte :D
  • Seth
    #24
    ööö...talán 1 év alatt már rájött...
  • nagynorbi
    #23
    szia siraly533,en vegigvittem ezt a palyat,szoval kicsit hosszu,de legy turelmes:van az a resz,ahhol all a tengeralattjaro,a szamitogepet keresd meg az epuletben,nem tudja majd kinyitni a kaput energiahianyra utalva.Most a sarokba levo lifttel menj le,lessz egy nagy kapu,utana egy nagy hely fekete plafonnal es igen furcsa vilagitassal.Lessz valami racs,mogotte egy ajto(mar lattad a palyan elorebb,de nem nyilt),ki van tamasztva egy deszkaval,lodd szet.Menny tovabb az ajton,visszajutsz egy mar bejart folyosora,mely vegen jobbra van egy ajot(most lotted szet a deszkat mogotte),menny be.Most egy ideig nem tevedsz el,lessz egy eleg sotet szakasz,ahol lefele messz.Menny mig ket letrat nem talalsz(lefele vezetnek ugyanarra a helyre),na itt ne menj le,hanem keruld meg azt a nagy valamit,lessz egy ajto,ami a tengeralattjaros reszhez vezet ki,itt VISSZAJOVET kell kimenni,fordulj tole jobbra,es tadamm-gv1 es gv2 gazcsapok.Tekerd el sorban majd menny tovabb,a lenti langokat add fel abcd sorrendben,majd a turbinakat kapcsold at nagyobb fokozatra.Most ugyanott vissza es ki a gv-k melletti ajton,a letraval szemben.Na itt meg van egy nagy meglepetes,javaslom elotte mencs mielott kimesz.Nem mondok tobbet,hogy legyen valami ize is a palyanak,meg csak annyit,hogy mostmar a szamitogepnel ki tudod nyitni a kaput.
    Hat csak ennyi:-),szia!
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    nah nagyon teccik a game csak az 1 pálya elég sötét de remélem jobb lesz később!
  • Blasta
    #20
    Magyaar hub-ról?
  • Blasta
    #19
    Jééé, télleeeeeg!
    "2003-06-23 PC Game ISOs Chaser (c) Jowood *CLONECD* 52x15 MB CIMS "
  • Blasta
    #17
    Mármint a full game????
  • The Garrett
    #15
    lennvan majd holnap kipróbázom
  • shaba23 #13
    annyira azért nem jó
  • The Garrett
    #12
    91%
  • shaba23 #11
    nem játszottam még CS-t, így nincs összehasonlítási alapom. azt sem tudom, hogy lehet fegyvert venni, mert nekem a vásárolgatós módszer. Az üveg télleg nem rossz
  • shaba23 #10
    Én meg nem találtam servert
  • FREAK
    #9
    Csak éppen belenéztem, de tetszik. Bár grafikailag valaki durvábbra számítottam, nem néz ki rosszul.

    Könnyen meglehet, hogy most először meginog a CS trónja.
  • Blasta
    #8
    Ez egy egész kellemes cucc!
    Baszott gyors az engine, bár nem egy technikai csoda!
    1-2 graf. bug még akad.
    Kurva jó, hogy az üveget darabokra lehet lőni, nem esik ki az egész ha belelősz egyet, csak elpfordult, hogy ottmaradt olyan üvegrész, ami egyik oldalról sem érintkezett a kerettel.
    Ezt leszámítva fasza!

    Jó kis automata fegyverek vannak!
    Van DM, meg TeamDM (ez nincs benne most), viszont van valami objective is, ami vásárolgatós módszerrel van megoldva, álá CS!
    Ráadásul valami RANKING cuccost is beleraktak, gondolom aki több frag-et csinállt, az nemcsak több pénzhez, hanem táposabb fegyverekhez juthat!
    Ez fasza, mert így előnyhöz juthatnak a csapaton belül is egyes emberek, akik jobbak a többinél.

    Szal egész kellemes gém!

    Nekem 1024-ben, minden fullon szaladt mint a kisangyal!
    1200 Athlon, 780 mega ram, GF4ti4200
  • shaba23 #7
    írd meg lécci a véleményt. Majd a film után én is kipróbálom
  • Blasta
    #6
    Én most rakom fel!
    Majd meglássuk...
    (a vak is megmondta)
  • shaba23 #5
    szóval?
  • The Garrett
    #4
    tényleg :)
  • FREAK
    #3
    télleg kijött :)
  • FREAK
    #2
    télleg kijött?
  • ShaiHulud
    #1
    pasZ:)