9
Minden tapasztalat érdekel
  • Ch_Slater
    #9
    izé.
    ha olyan embernek a kártyájáról rendelem meg a jegyet, aki nem utazik velem akkor a kártyatulajdonos adatainál mit kell irni a "Lead passenger" adatokhoz?
  • Ch_Slater
    #8
    mondjuk még ezekkel együtt is csak 34k egy oda-vissza. :)
  • Ch_Slater
    #7
    biztos nincs benne? most végigmentem a rendelési procedurán és ezek voltak kiirva
    Goverment Tax:8,72€ -->ez gondolom valami áfa
    Airport Tax: 24,56€ -->ez nem a reptéri illeték?
    Insurance Levy: 5,20€ --> ez meg biztosítás
    És ezeknek az összege benne vana végső árban.
  • Dzsini
    #6
    hat (nem sajat tapasztalat - netes info (probalkozz amugy korbe indexen, ott tobben vannak biztos akik probaltak)) minden emailon at megy...
    a bankkartya meg olyan kell ami nemzetkozi penzforgalomban hasznalhato - vagyis visabol nem electron, es EC/MC-bol sem a maestro tipus...
    es lehetoleg olyan, ami vedve van a nem engedelyezett transferektol. (reklam nelkul Postabank pl. csinal olyan bankkartyat ami csak neten at hasznalhato, es minden atutalast NEKED kell SMS-ben leokezni... eleg biztonsagos dolog, es mindenhol elfogadtak idaig)
  • Dzsini
    #5
    az sima atlag adozas. a repteri illeteket pluszban fizeted :)
    szerintem visszautfoglalas is szepen aznap... amikor epp vissza akarsz jonni. ahogy nezem ugyis oktoberig ervenyes csak a timetable, szoval azon tul nemnagyon fog engedni foglalni... vagy emailban targyald le...
  • Ch_Slater
    #4
    nah azt asszem megtaláltam hogy mi a legtávolabbi visszaút dátum...
    Viszont ami a legjobban érdekelne hogy milyen bankkártya kell ehhez, és hogy minden a neten keresztül történik vagy telefonon is kell egyeztetni?
  • Ch_Slater
    #3
    Hát meg nem lepődtem mert ismerem az oldalt, viszont a gyakorlati része érdekelt volna. A visszajárattal ott az volt a gondom hogy nem láttam egyértelműen leirva hogy 1 évre előre is lehet visszaútra foglalni, és azért egyesével kicsit gáz lenne végigzongorázni a napokat hogy melyik az a legtávolabbi időpont amire lehet visszajegyet foglalni...
    Egyébként az árkalkulátor eredményében van ilyen hogy tax. Az egyenlő a reptéri illetékkel vagy az csak valami sima sarc?
  • Efreet
    #2
    meg fogsz lepodni... www.ryanair.com - es meglatod van-e egyaltalan meg jegy, es mennyiert bookolhatsz. (meg van-e visszajaratod es mikor...)
    minel tobbet varsz, annal olcsobb a jegy, de elfogyhat.
    ja, es szamold bele, hogy repteri illetek meg ilyesmi meg azert fizetendo.
  • Ch_Slater
    #1
    Nah!

    Arról lenne szó hogy szeptember közepén utaznék Londonba egy évre. Elvileg a Grazból a Ryanair-rel. A gond csak az hogy nemigazán tudom hogy hogyan müxik az internetes jegyrendelés, mi kell hozzá, mikor a legolcsóbb a jegy (úgytudom mindig változó az ára), tehát mennyivel előtte érdemes megrendelni? Az is érdekelne még hogy mennyi a max. időtartam amire lehet egy retúrjegyet váltani. Egyenlőre ennyi jut eszembe...