124
Hogyan kell? Csinált már valaki ilyet? Fizetés, szállítás, egyebek
  • adjust28
    #84
    Ismeri valaki a pikaba.com-ot?
    Vélemény?
  • VIG0
    #83
    üdv!
    Az Amazonrol szeretnék mp3-at vásárolni online. Vki csinált már ilyet?
    Én még sose és ne mtudom mi kell hozzá.
    köszi
  • adjust28
    #82
    Union Money Transfer
  • adjust28
    #81
    Union Money Transfer
  • adjust28
    #80
    valaki ismeri ezt?
    Egy cégnél láttam ezt a kiírást. Vélemények, tapasztalatokat várok...:)köszi
  • xDDD
    #79
    A www.tennis-wearhouse.com -ról, szeretnék, mert sajnos európában nincs olyan termék ami nekem kéne. Legalábbis nem találtam olyan helyet. Már próbálkoztam azzal is, hogy egy üzletnek írtam egy e-mailt, hogy nem tudnának-e nekem beszerezni egy ilyet, de ők se tudtak segíteni... mondjuk az egyik helyen azt mondták megpróbálják, de az 3-4 hónapja volt, azóta is semmi hír.
    Köszönöm
  • Narusco
    #78
    ez nagy mértékben függ attól hogy honnan rendeled, de sztem ugy 20-25 $ lesz...


    [félig off: ha én mo.-ról rendeltem, és azt írták MA 16:00-kor, hogy a köv munkanapon szállítják, akkor az hétfő ugye? szóval ezeknek a futárcégeknek a szombat az szünnap..?S:S:S]
  • xDDD
    #77
    Sziasztok, én azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ha rendelek valamit Amerikából, akkor annak mennyi a hazaszállítási díja?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Karen76
    #76
    hello, honnan szerezzek olyan dombornyomatos kártyát? főleg hogy mégcsak 13 vagyok ... vagy ez korhatár nélküli? vagy személyi kell hozzá? mert azt már jövőre kapok :D na mindegy, nemtom ... valaki tudna segíteni? :s
  • konzz
    #75
    FIGYELEM! Olyan emberkét keresek aki aktív ebay felhasználó és írói vénával rendelkezik! :) Aktív ebay vásárló és eladó, nagyon jól ismeri az ebay használatát és felépítését profi szinten! Egy weboldalhoz kellene leírást készíteni, cikkeket, FAQ, rendelés menete, eladás stb... ha komolyan gondolod és úgyérzed el tudod vállalni a munkát garantálom jól megfizetem! Írj egy pár sort magadról ha érdekel a dolog az [email protected] címre! Köszönöm.
  • tesó07
    #74
    Mi az a Promotion Code?A Puma.com-ról rendelnék,de kéri azt a szar kódot,és úgy nem engedi tovább a műveletet.
  • Maximus4
    #73
    Senki :((
  • Maximus4
    #72
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene.Innen szeretném megrendelni a goldot ezen keresztül.A regisztrációm kész minden oké már csak a confirm payment-re kellene rányomni,és kész.A kérdésem az lenne ez mennyire megbízható,ha most elindítom akkor mikor lesz belőle valami,a legközelebbi banknyitásnál?Nekem csak egy sima visa electron kártyám van.Bocs az esetleges lámaságomért csak még sosem csináltam aztán fosok nehogy valami gáz legyen.Előre is köszi!
  • danilla
    #71
    Hello
    A rendelés megtörtént, már nem keresek segítséget :)
  • Tetsuo
    #70
    Ki akar külföldről internetet rendelni?? Meg miért??
  • danilla
    #69
    Hello
    Szeretnék rendelni ebay.co.uk-ról egy ps2-es játékot, és ezért szeretném valakinek a segítségét kérni, aki megrendeli nekem a játékot a címemre,( a Játék 7300ft-be kerül) és én küldök neki 8000ft-t.
    Ha valaki tudna segíteni kérem jelentkezzen itt emailon : [email protected]
    Vagy msn-en itt : [email protected]
    KÖSZÖNÖM
  • Gallien
    #68
    Üdvözlet mindenkinek!

    Korábban már volt szó arról, hogy az internetvilag.hu lapon lehet olyan amerikai, interneten vásárolt árut hazahozatni, amit csak Amerikába szállítanak.
    Kérdezem, hogy tud-e valaki olyan magyar céget, amelyik ugyanezt megteszi Angliában vásárolt termékkel. Sajnos nagyon sok internetes áruház és eBay eladó csak angliai címre szállít.

    Köszönöm!
  • blackgamer
    #67
    ha utalni tudsz az már jó
    eBay-en (főleg németen mert közel van) megkapod azokat a cuccokat amit amazonon kinézel, használtan olcsóbban is, de sok az új cumó is
    amikor megnyered a licitet (talán még előtte is, de nem szoktak problémázni) szólsz a tulajnak, hogy átutalnád neki az összeget
    erre ő azt mondja hogy ok, és már küldi is a cuccot
    én vettem már így új és használt dvd-ket, cd-ket
  • jaku
    #66
    okok, azota mar ne is rajottem. Hetfon nyitok is egy masik szamlat vhol, de ettol meg a fo problema nem oldodik meg, mert az amazonon nem tudok rendelni.
  • I.C.ram
    #65
    Már 50x elmondtuk, hogy netről, csak dombornyomott kártyával lehet rendelni. Ilyen junior meg egyéb faszság kártyákkal ne is próbáljatok.
  • jaku
    #64
    Jah es rendelkezem otp direkt szolgaltatassal, szoval a penz atutalasa nem gon.
  • jaku
    #63
    Az lenne a kerdesem, hogy hogyan tudok amazon.com-rol rendelni. Probaltam regelni oda, de amikor a cimet irtam volna, a country-hoz az volt irva, hogy only usa. Akkor hogyan tudok onnan rendelni, es milyen kartya kell hozza? junior-os az jo?
  • iko
    #62
    OTP Junior-os folyószámlával lehet paypalos kártyát csinálni?
  • iko
    #61
    :/ és ha egy terméket rendelek akkor lehet el sem jut hozzám?
  • I.C.ram
    #60
    Nekem legútóbb egy DVD-t nyúltak le,amit amerikából vártam. Ez volt kb 2 hónapja.
  • iko
    #59
    a postások még mindig nyúlnak le dolgokat?
  • blackgamer
    #58
    ebay-ről már rendeltem, de most egy tucat maxi cd kellene, és egyenként beszerezni nagyon költséges, olyan hely kellene ahol az összes elérhető egy helyről
    persze lehet megszerzi a többit is egy jó kereskedő
  • Randal
    #57
    Paypal.com

    Asszem dombornyomott kártya kell hozzá, igaz nekem a PostaBankosat elfogadta míg az Ersteset nem, mikor még külön volt...
  • Randal
    #56
    Ebay.de
  • blackgamer
    #55
    Ismertek olyan német cd boltot ami Magyarországra is küld?
    Nem találok egyet sem.
  • Bandee1987
    #54
    a normális cégek nem postán küldik el neked a cuccot, hanem dhl-el vagy vmi hasonlóval, azok nem nyúlják le.
  • g3ry
    #53
    hello sziasztok.Azt szeretném megtudni hogy honnan lehet PayPal-t csinaltatni.
    Köszi.
  • Dzsini
    #52
    ajándékot nem szoktak vámolni, csak kereskedelmi árut.
  • Brutal
    #51
    Én rendeltem az Ebay.com-ról lámpákat a Hondámhoz,megbeszéltem rokonokkal hogy hozzá küldjék a cuccot,ő meg hazaküldte ajándékként feltűntetve,frankón haza is jött az anyag és a csomagolást is normálisan megoldották,nem tört nem zúzódott. stb.
    De érdekes mert vámot nem raktak rá....
    Elfelejtették volna?
  • GanXstaZoleeWrk
    #50
    ez egy 10$ értékü cucc nem hiszem hogy megvámolnák de ám legyen kifizetem az a 2,5 dolcsit plusszba ha kell. Viszont ha szétszedik és hiányzik valami akkor én fogom az ő hajukat szálanként kitépni.
  • Dzsini
    #49
    fizetni lehet PayPal-al, azzal nincs is gond, Sodinak fogadnia kellene pénzt, azt pedig egyelőre nem engedi magyarországi kártyára/accountra a cég.

    ha pedig postával (nem futárszolgálattal) jön és nem ajándékként akkor van pár lehetőség:
    1.: megjön gond nélkül és minden szuper
    2.: megjön, megvámolják - kifizeted a vételár még kb 25%át a vámnak, plusz elszöszölnek rajta vagy 2-3 hetet (ez megtörténhet az 1. esetnél is csak úgy mókából)- aztán megkapod
    3.: megjön, megbontják és esetleg kiszednek belőle 1-2 dolgot, aztán megkapod
    4.: megjon, megbontják, aztán vámot fizetsz rá, és utána kapod meg az üres dobozt - és akkor szálanként téped ki a hajad...

    drukkolok, hogy az 1. jöjjön össze.
  • GanXstaZoleeWrk
    #48
    SODI: már müködik a Paypal itt nállunk is elég ha van egy dombor master kártyád mint nekem. Én most rendeltem amcsibol légipostával cumot kivancsi vagyok mi lesz ha megjon ami most kell legyen a héten. Ha tényleg kibontják a cuccot és hiányzik valami akkor bemegyek a postára és felgyujtom az egész koverajt :)))
  • CSOCSO
    #47
    haver ebayrol szeretett volna egy oakley-t.. otthon 45 ezer.. ebayon meg. .mittom en.. 30ezer ft erteku.. gondoltam egyszerubb ha a felado nem kuldi ide es en haza. hanem alapbol hazamegy...
    ja. 3 het mire hazaert.. es ugy hogy ahavert a vamugyhivatalbol vagy honnan hivtak hogy lesz szives befaradni..szepen megvamoltak a cuccost. es azert mert az ebayos gyerek nem ajendekkent adta fel :( legkozeleb magam kuldom haza es kesz... most igy szinte semmit nem sporolt szegeny gyerek... kifizette a postakoltseget ami oke volt. de asztan a manit maniert kuldte ide. plusz a vam... :(
  • CSOCSO
    #46
    ja ok:) koszike!!!:D
  • Dzsini
    #45
    nézz körül pár fórumon, százával vannak az "elveszett", "kibontott", "meg-nem-érkezett" levelek meg csomagok. lekövetni pontosan a határig tudják külföldről, onnantól te vagy azt mondod hogy átvetted, vagy azt hogy nem. nem áll semmiből odafirkantani egy aláírást a feladóvevényre, a posta pedig nem köteles ma már az ajánlott levelet sem kézbe értesíteni, vagyis ha a postás azt mondja, hogy ő bedobta a postaládádba akkor azt kézbesítettnek veszik. jelenleg nincs rendes forgalomszabályzás és küldeményvédelem a magyar postánál.

    van ismerős aki újságkiadó cégnél dolgozik, néha van dvd melléklet az újságnál ők úgy számolnak, hogy kb 1000 feladott csomagból 3-400 érkezik meg rendben, 200at soha többé nem látnak, 200 befut 1-2 hónap(!) átfutással, 200 pedig kinyitva és a belecsomagolt dvd nélkül...

    reklamálhatsz, de a posta nem vállal felelősséget a csomagokért, ha pedig nem kaptad meg / sérülten jutott a címzetthez a levél akkor először ki kell tölteni egy nyomtatványt, amit kivizsgálnak - ez 90 nap - és ha kiderül hogy náluk van a hiba, akkor kifizetik neked ... a postaköltséget. vagy ha értékmegjelöléssel adtad fel, akkor annak egy részét is. de ettől még a budaörsi elosztóban szabadrablás megy. nekem loptak már ki játékcd-t külföldi csomagból - reklamálni lehetetlen, hiszen hogy ne fizessek anno vámot érték nélküliként volt megjelölve a csomag. az is igaz, hogy volt már hogy befutott. ez még a budaörsi idők előtt volt, és azóta kicsit csúnyább a helyzet, másik ismerősnek pár pólót szedtek ki a csomagküldő által lezárt dobozból, de legalább rendesek voltak és a saját matricájukkal visszaragasztották a dobozt, és a nejlonzacsit meg a számlát bennehagyták... ha szólsz, hogy sérült a csomag, akkor közlik hogy szállítás közben sérült meg, és legalább visszacsukták hogy ne legyen további baja. kösz.