26
RegCleaner után nem tudok programokat futtatni
  • maxtor
    #1
    A win-em egyre hízott gondoltam ez majd letakarítja a felesleget.De miután kitöröltemminden filet a programmal,file-aim exe kiterjesztés helyett link-et kaptak nem tudom futtani őket csak a win-es futtató programmal.
    Hogy lehetne vissszaállítai az eredeti állapotot hogy fussanakrendesen a programok-?
  • Patesz
    #2
    Nem tudom hogy lehet visszaálítani, de valamit nagyom elszúrtál mert én rendszeresen tisztogatom a gépemet a RegCleaner -rel és semi gond!!!
  • Patesz
    #3
    Nemvagyok benn bisztos de ez lehet hogy jó:
    Van egy olyan fül hogy Bisztonsági másolatok amit letöröltél az ide kerül itt viszatudod álítani, ha csak nem az Eszközök menüből választotál valamien parancsot és úgy töröltél. Ha mégis így akor nincs viszaút!!!

    Én mindig alkalmazom az Eszközök menű parancsait, csak éntudom mit törlök le!!!
  • Patesz
    #4
    valamien=valamilyen
  • blackgamer
    #5
    televan minden szeméttel a gépem, sok különböző regcleaner progit kiprobáltam, de a Norton Antivirus 2004 progimat valami megfogja és nem engedi futni
    ki hogy teszi újra "szűzzé" a gépét? (nem találok jobb szót)
    (format c: kizárva)
  • sniper
    #6
    Lehet mindenfele buveszprogrammal probalkozni, de nem szabad tulertekelni azokat, mindig fel kell keszulni ra hogy nem jon be. Kell 1 kulon particio a winnek, hogy ha mar total gaz, mehessen a format + reinstall anelkul hogy a lenyeges adatok repulnenek. Ennel tutibb megoldast nem talalsz.
  • reménytelen
    #7
    Látom, nem túl aktív a fórum, de lenne egy kérdésem. A konfigum alul látható, két partícióból áll a vinyóm, a C: a rendszer, oda telepítettem a RegCleanert, de nem indul. Mikor elindítom, egyszerűen berakja a folyamatok közé, aztán nem történik semmi. Segítsetek!
  • JackDaniels #8
    Csökkentett módban sem megy?
  • reménytelen
    #9
    Én úgy érzem, az ő kérdése már nem időszerű. Az enyém viszont igen.
  • blackgamer
    #10
    reménytelen: miért ne lenne időszerű?!?

    csökkentetben sem, de azóta Antivir-t használok

  • reménytelen
    #11
    Mert 2004. máj. 09.
  • blackgamer
    #12
    akkor rosszul következtettél
    próbálj ki másik regcleaner progikat is
  • reménytelen
    #13
    Mondj egy egyszerűt, ingyeneset, és áttekinthetőt!
  • blackgamer
    #14
    pl. RegSeeker
  • blackgamer
    #15
    RegCleaner SE v2.08
  • Felfedező
    #16
    Én ezt ajánlanám, nem ingyenes de nagyon jó:

    Registry Mechanic 4.0
  • reménytelen
    #17
    Rájöttem a megoldásra ennyi idő után!
    A Regcleaner nem indul el vagy nem működik rendesen duplamagos processzorral és Hyper-threading technológiát használó Intel processzorokkal (mint amilyen az enyém). Ha kikapcsolom a Hyper-threadinget a BIOS-ban, máris tökéletesen fut!
  • blackgamer
    #18
    belenézek a registry-be és ezer éve törölt cuccokkal van tele,
    ezek a reg cleaner-ek nem túl hatékonyak, valami agresszív létezik a témában?

    azért is lenne fontos mert már programok uninstallálása is gubancos, nem tudja valamiért leszedni, majd újratelepítésnél vagy megakad, vagy felmegy de indítás után nem működik
    pl. quicktime és pár másik progi csinálja ezt
  • Chemo
    #19
    Tune Up? Próbáltad már?
  • blackgamer
    #20
    köszi a tippet, én jv16 PowerTools 2006-t próbáltam, de Tune up alaposabbnak tűnik
  • Chemo
    #21
    Plusz egy cikk ha érdekel.
  • blackgamer
    #22
    köszi szépen, sajnos viszont ez se működik arra amit szerettem volna
    konkrétan a BOINC nevű programot akartam uninstallálni, de hibát jelzett
    telepítésnél is hiba, töröltem a könyvtárat + clean progik
    de most is hiba van és nem akar települni
    valami registry gond lehet de nem találok benne semmit
  • painkiller25
    #23
    Sziasztok!!!én mindent kitöröltem véletlenül és most semmi nem megy a mozzilán kívül!!!!!!SEmmi futtatóval sem:(:((:( PLÍZ help vmit!!!vmi visszaálklítóval!!!nem megy egy exe sem se més kiterjesztés!!!Lécci naon fontos!!!!
  • jbal
    #24
    nekem is ez a gondom.nincs visszaút?
  • brashA
    #25
    nem tudom pontosan hogy erre gondolsz de leírom...
    nekem is voltak régi ezeréves programjaim (...) ,amik már nemvoltak fenn a gépemen, ezeknek a listáját a Vezérlőpult/Programok telepítésé és törlése alatt megjelentek,és az eltávolítása már nem ment mer fenn se volt a program, nem tudom a te BOINC od ott benn van-e, de ha igen, és ez a baj arra van gyógymód!
    és is sokat sz***kodtam mindenféle registryvel + kézzle "törölgetni" a rendszerleíró adatbázis semmi eredménnyel, mignem...
    ...
    feltettem ezt aprogramot
    szóval ez a progarm ugyanúgy megjeleníti a Vezérlőpult/Programok telepítése programjait, de a nem talált unanstallállója után ő törli ki az egész programot a regisrtyből, ami utána el is tűnik a Vezérlőpult/Programok telepítése ése alól.
    szóval a program neve Your Uninstaller! Pro /ver5.0.0.35 remélem tudtam segíteni
  • blackgamer
    #26
    köszi a tippet, megjegyzem a progi nevét, közben új oprendszert raktam fel