50
HIBÁT ÍR KI!! DE MIÉRT?
  • Donn
    #50
    Sziasztok!
    Elszeretném távolítani a gépemről az IE 9-et, de nem engedi vezérlőpultból, hibaüzenetet kapok..
    Esetleg valaki tud másik megoldást?
  • toto2700
    #49
    a probléma az internet explorerben van
  • Föcsök
    #48
    Egy ideje már fent van a Windows 7, és mozzila-t használok, de valamelyik nap megnéztem az Internet Explorer-t és ezt írja ki:



    Nem tudok semmit sem csinálni csak a feladatkezelővel bezárni. Mi lehet a baj?
  • verity1
    #47
    Sziasztok!
    S.O.S.!!!!!!
    Az egyik progim helyett, csak egy infót kapok ezze a szöveggel:
    ""

    PTCaddicts information

    Dear PTCaddicts members,

    we are transfering PTCaddicts site to a new dedicated server.
    If you are still seeing this message that means that DNS has not propagated for you correctly.
    Please allow up to 72 hours for DNS to propagate.
    During the transfer there might be some loss on your account, however it should not be more than few cents ;)
    Untill DNS is over please use following address to access PTCaddicts website:

    http://74.55.6.77

    Thank you,
    PTCaddicts administration.""

    De ha a megadott http-re kattintok, akkor meg egy ilyen oldal jön:

    ""Apache 2 Test Page
    powered by CentOS ""

    Azt sem tudom mi ez, de a lényeg az, hogy MINDENKI MÁSNÁL NORMÁLISAN MŰKÖDIK A PROGRAM, CSAK NÁLAM NEM!!!!!!

    Valaki segítsen!!
    Köszi!
  • tilbury
    #46
    Sziasztok!
    HELP ME!
    Nekem olyan problémám lenne, hogy egyszerűen nem indul el a ie7-es. Firefoxot használok, csak neptunozáshoz ie-t. Rákattintok és nem csinál semmit, vagyis vmit: akárhány kattintást teszek rá, annyi ugyanolyan "ie" ikont tesz ki az asztalra, ahelyett hogy elindulna. Valakinek vmi 5let?
    Ja meg, ha nyomok rá 1 jobb gomb/tulajdonságokat ezt írja ki hibaüzenetnek: "rundll32.exe-belépési pont nem található. Az eljárás belépsi pontja (GetProcessImageFileNameW) nem található a DLL-ben (PSAPI.DLL)"
  • nagyaki
    #45
    opera nem kell nem bírok vele dolgozni most is szenvedek, az ie kell, akarom hogy működjön
  • Dark Angel 666
    #44
    Opera
  • nagyaki
    #43
    Sziasztok.
    letöltöttem az explorerrel egy progit ami számlálja a letöltéseket és az ie-t leblokkolta.
    milyen vírusírtót ajánlotok?az opera böngésző nagyon rossz.segítsetek.
  • foxxi
    #42
    SZiasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor mi a teendő!?
    "Az oldal nem elérhető...blablabla"

    "A kiszolgáló nem található, vagy DNS-hiba történt
    Internet Explorer"

    A vicc csak az hogy mindenki másnál megy az oldal. EZ az oldal-->Oldal csak az én gépemen nem. Internet Explorert használok és semmit nem áligattam benne. Csak egyszerűen egy frissítés itán ez jött be!

    Aki tud az segítsen, és nagyon szépen köszönöm!
  • Newyorker
    #41
    Uhhh, ez kicsit nagyra sikeredett, bocsánat! :(
  • Newyorker
    #40
    Na itt van az említett hiba:
  • CSOCSO
    #39
    engem nem szokott erdekelni az embere nyugjei es szarakodasai.. de en is firefoxot hasznalok.. ezt ajanlom:
    formatn es csak firefox... lehet hozza letolteni kiegeszitoket... pl egy gommbal valtasz at IE re.. es meg csak kulon ablakot se nyit..szal ha valami nem jon be firefox alatt. megnyom gomb.. es ugyan abban a firefox ablakban behozza IE enginevel!!!...szal zsir.. es nem basztat es jo... en most formataltam.. az IE annyira szar volt hogy ha a kedvencekre ranyomtam akkor kifagyott.
  • Newyorker
    #38
    Üdv mindenkinek!


    Olyan problémám van nekem, hogy netezés közben egy csomószor előjön az az ablak, hogy az IE hibát észlelt, ezért leállt stb. stb., aztán kilövöm az ablakot és akkor kicsit akadozik és utána megint megy tovább...

    Az a bajom, hogy ezt elég gyakran teszi, főleg, ha több ablakot is megnyitok!

    Ez miért van és hogyan lehetne orvosolni?
  • Adam5
    #37
    ok, thx
  • Dzsini
    #36
    ha forbidden, akkor forbidden. nem nálad van a hiba, sőt valószínűleg nem is hiba.
  • Adam5
    #35
    olyanko mit lehet tenni ha ezt hozza be amikor mennék egy webpagere? ha jól értem a szöveget akkor nincs jogosultságom vagy ilyesmi a gond. tud vki segiteni?
  • CSOCSO
    #34
    szvsz nem árt a win újratelepítése évente.. igaz volt hogy 1 honapon belűl 3 szor volt formatálásom:)))))))
  • BADE
    #33
    Így sem jó,lehet,hogy csak a Winfos újrainstall segít?
  • BADE
    #32
    Köszi kipróbálom.
  • ollie
    #31
    na, menj ide: IE6 download
  • ollie
    #30
    a probléma az internet explorerben van
  • BADE
    #29
    Segítség kellene!Elindítom az explorert és lefagy.Nem tudjátok miért?Vagy hogy lehetne újra felrakni?
  • Adi
    #28
    Pontosan
  • SoDI---
    #27
    Hagytad betöltődni az oldalt, nem kattintgattál se az oldalon, se máshol közben sehova, és a hibajelzés kikapcsolása előtt még így is feljött az üzenet?
    Hmmm....
    Furcsa.
  • Adi
    #26
    Teljesen hagyom az oldalt betölteni.. De most kikapcsoltam a hiba jelentést, úgy, hogy jelen pillanatba nem jelentkezik a probléma.
  • SoDI---
    #25
    Ez akkor van, de az előtt kattintasz valamire, mielőtt teljesen betöltődött volna az oldal. A JavaScript ugyanis soronként hajtódik végre, tehát ha olyan eseményt idézel elő, amihez még nem áll rendelkezésre a társított kód, akkor az Explorer azt mondja hogy "hé, mi az geci van?".
  • 2XP
    #24
    Telepítettem a Jdictionary-t, aminek nem tetszett a JVM, hanem másik Java Plug-in kellett neki. Lehet neked is ilyened van. Ebben az esetben:

    Vezérlőpult/Java Plug-in x.x.x (verziószám)/Java console/Do not start console
  • CSOCSO
    #23
    már leszedett valami java szarságot...aztán mondtam hogy azt felejtse el..én is anno leszedtem onnan ..majd egy haverom ajánlotta a java virtual machine-t ami fullosan jol müxik
  • laca-t
    #22
    hello
    http://www.java.com/en/index.jsp
    töltsd le
    majd ie /eszközök/beállítások/speciális/alapértelmezések visszaállítása
  • Adi
    #21
    Nagy Tap Guestnak TAPS TAPS
  • CSOCSO
    #20
    kösz
  • Guest
    #19
    Itt a kép, amivel Csocso próbálkozott... :)


  • Adi
    #18
    Nagy taps Csocsonak TAPS TAPS:)
  • CSOCSO
    #17
    AKKOR SZOPJÁL E TE FASSZOPO GECI!!!
    itt a kép:
    http://cs0cs0.freeweb.hu/sg.jpg
    fullosan bejön nemtom miért nem jo itt a forumban
  • CSOCSO
    #16
  • CSOCSO
    #15
  • CSOCSO
    #14
  • Adi
    #13
    De.
  • SoDI---
    #12
    Ha uw-nek baszakszik a php-alapú feltöltése, akkor miért nem simán ftp-n nyomod fel a cuccokat? Nem lenne egyszerűbb, mint ez a szenvedés?
  • Adi
    #11
    Van vmi java fent huu nem tudom melyik de az biztos, hogy jó a terminal.hu szeddtem... öhhh IE 6. Xp rendszer....