14
Formula One 2003
  • Biszke
    #14
    Úgy olvastam, hogy Geoff Crammond már készíti a Grand Prix 5-öt PC-re és XBOX-ra. Kiváncsi leszek, tudnak-e megint akkorát durrantani, mint az F1GP-vel.
  • Alexease
    #13
    Azert ennel a konzol tobbet tud grafikailag. Csak trukkosen es igenyesen kellene osszerakni. Ez egyszeruen igenytelen.
    Az hogy arkad lesz, az egy dolog, bananra optimalizaljak.
  • Breki33
    #12
    hát ezt pc-n mostse láthatod
    olvass figyelmesebben

    en személy szerint nemis bánom elég lesz a GTR 2003
  • BaziJoe
    #11
    Hát gyerekek megnéztem ezeket a képeket de inkább ne tettem vólna!Az az igazság,hogy ilyen szar grafikát utoljára PC-én kb 5 éve láttam!Nemtudom minek kell eröltetni ezeket a fos KONZOLOKAT!!!!!!!!!!!!!!
  • Jacek
    #10
    aaa ETCC az a jo:)
  • Alexease
    #9
    Igen ez nagyon pozitiv! Azert ezzel kilehet huzni egy ideig. Foleg, hogy mar bejelentettek hozza nehany MOG-D-ot is, amit csinalnak:) PL. GTR 2003!! :)))
  • Jacek
    #8
    ja valahol irtak hogy a netcodot megcsinaltak valami emberire
  • Jacek
    #7
    de meg kijon a F1 C 99-02
  • ShaiHulud
    #6
    na lotetu multik hogy rohadnanak meg ott ahol vannak...lasd sony meg EA is...
  • Alexease
    #5
    - Nem tudom ki fejleszti, de nem az EA. "Elvette" toluk Sony, igy ez csak PS2-on lesz.:(( Vagyis Forma 1, mar csak PS2-on lesz ezentul - vagyis hivatalos. FUCK!!
    - Teljesen arkad lesz, egy fostalicska - jo PS szokas szerint. Raadasul meg ronda is.
  • [HUN]FaTaL
    #4
    Ezt az electronic arts vagy ki fejleszti?
  • Ch_Slater
    #3
    Árkád? ugy tünik a képek alapján. föleg a "Score" felirat miatt verseny közben...
  • zaki
    #2
    PC-re mikor jön?
  • sumi
    #1
    Hali. Végre jelent!!!!Sajna még csak ps2-re.Addig is pár kép a játékról....
    http://www.tothegame.com/screenshot.asp?screens=10817