828
Tribes 3 !!!
  • Borg
    #508
    Azért, mert 1 napig nem ért rá senki játszani?
    Szomorú, azt hittem komoly szerver lesz... így aztán ne is számítsunk rá, hogy magyar közösség összejöhet :(
  • Xian
    #507
    http://www.fileplanet.com/betacenter/tribesvengeance/signup/

    Mukodik a free regisztracio.
    Elotte meg kell adni egy gamespy accot, na nincs csinalni
    kell egyet. Majd utana adja a sajat kodot.
  • antijedi
    #506
    és hol? mert fileplanet nem irja hogy mrá free lenne, hiv oldal se... :)
  • Lacc
    #505
    Ja, a hungs.hu érdeklődés hiányában le lett lőve... Most már van ugy is open beta, vannak jo kulfoldi serverek.
  • Borg
    #504
    És ez pont ugyanaz lesz amit eddig nyomtunk, vagy valami újítás is van benne már?
  • Xian
    #503
    Beta Confirmed to be Released Today

    Ma este vagy holnap reggeltol letoltheto
    mindenki szamara. Ha nem is letolteni,
    de regisztralni mindenkeppen erdemes.
  • Borg
    #502
    Nem megy a hungs.hu? Nekem nem tud csatlakozni.
  • Lord Maelstrom
    #501
    Fogalmazás : 1-es!!
  • Lord Maelstrom
    #500
    Ez igaz. Mondjuk kiváncsi vagyok mit fognak még változtatni rajta a véglegesig .. addig még reménykedek hogy néhány dolgot változtatnak rajta.
  • Lacc
    #499
    Tömegeknek készült, de nem lett azért rossz, fun kis játék. De a taktika már tényleg eléggé kimaradt belőle :) Ez van, én amúgyse vártam tőle sokat ahogy megláttam az első képeket. De el lehet vele lenni, kellemes kis lövölde.
  • Lord Maelstrom
    #498
    Na .. ja igaz. TRIBES vengeance - Ut2k4 MOD. Ez nem azt jelenti hogy leírom .. mert én az Ut2k4-t is szeretem. Csak azt sajnálom hogy nem tartotta meg a Tribes jellegét. :(
  • Lacc
    #497
    Mivel ut2k4 motor.
  • Lord Maelstrom
    #496
    Meg ez a jármű rendszer is nagyon UT2004. :(
  • Lord Maelstrom
    #495
    Anyaám segíts!! Vagy én látok rosszul vagy ez tényleg ennyit Quake-esedett??

    Vagy csak nagyon pici pályákon voltam .. vagy nem tudom .. mert itt mindenki hipp hopp ott van a bázisomon a serveren amin voltam anyi csapatmunka volt hogyha kiszedték a generátort akkor utána valaki odament megajvítani egyébként mindenki odakint röpködött.. pedig menyire szerettem én perceket eltölteni a bázis védelmi rendszereének fellállításával .. egy akna oda egy szenzor ide.. stb. Na azt hiszem ennek lőttek ..
  • Xian
    #494
    Hi

    Én is melózok, este 8 kor mikor hazaerek meg mar
    faradt vagyok a tribes hoz.
    Igaz parszor beneztem, de csak max 2-en voltak.
    Majd a hetvegen :D Ha minden jol alakul.
  • arty
    #493
    én meg meloztam..

    napközben lesztek fent?
  • Borg
    #492
    Én csak azért nem játszottam, mert nem értem rá.
    Ma is a hülye fejemmel nekiáltam catalystet installálni, és komolyan azt hittem, hogy a szokásos módon 10 perc alatt lezavarom a témát... egész nap itt szívtam vele, és még mindig nem jó...
  • antijedi
    #491
    hát utobbi 2 napban amenyire én néztem pangás van...., kutyát ne érdekli már ez a game :(
  • Borg
    #490
    Miért üres a hungs.hu ?
    Feltettem ezt a szar 4.8-as catalystot, meg a csoda control centert, aztán tesztelgettem volna. Tribes V megy rendesen, csak a control center pusztul, a WDM kékhalált dob, meg ilyen nyalánkságok. Szal el a kezekkel ettől a zsíruj szartól, akinek jól megy a gépe...
  • Lord Maelstrom
    #489
    Ohh.. köszi akkor máris ráúszítom a Flashgetem!
  • Lacc
    #488
    Jaja.
  • antijedi
    #487
    flashgetel nekem pl simán lejött...
  • antijedi
    #486
    két szó: letöltés manager...
  • Lord Maelstrom
    #485
    Hargh .. már vagy 10 szer próbálom letölteni a 3.oldalon lévő linkről .. de mindig megszakad.

    Ha van valakinek lehetősége feltudná tenni a sajátját egy másik, elérhető helyre? plz!

    Vagy ha eláruljkátok mi a baj akkor megint megpróbálom.
  • antijedi
    #484
    őőő, nyertetek, több nem jut az eszembe msot :D
  • Braveheart
    #483
    Middle!
  • antijedi
    #482
    Down! :)
  • Lacc
    #481
    Up! :)
  • Lacc
    #480
    Hajrá :D
  • Lord Maelstrom
    #479
    Akkor sorry.. direkt vissza olvastam 6 oldalt .. de nem láttam .. na mind1 akkor megint neki futok :D
  • Lacc
    #478
    Bizony, ott van minden ami kell.
  • toMpEr
    #477
    lapozz vissza kicsit es talasz urlt meg egyeb infot, amugy szerintem erdemes varni par napot es akkor kijon a valodi open beta
  • Lord Maelstrom
    #476
    Nagyon jó.
    Le lehet szedni a ezt a Bétát khmm .. "máshonnan" is? :)
  • Lacc
    #475
    Tribes 3.
  • Lacc
    #474
    Csak az a baj, hogy a scythe@abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijk.com emil cim nem fér be a reg. mezőbe :DDDD
  • Lord Maelstrom
    #473
    Magyar server? Tribes 3? Vagy T2?
  • toMpEr
    #472
    nalam elfogadtak googlemailt, pedig az is free
    regelej egyet itt, hatha az jo nekik:
    http://www.abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijk.com :)
  • Borg
    #471
    Nemtom, de nem is érdekel. Felbaszták az agyamat ezzel, szóval feldughatják magunknak az egész laddert.
    Nyilatkoztam.

    Ellenben továbbra is gyűljünk a magyar szerveren, és fejlesszük a csapatmunkát :)
  • arty
    #470
    :(

    honnan tudják, mi a free? pl egy mailboxot is ismer a kinti procedura??? :)
  • Borg
    #469
    "TribalWar does not accept free e-mail addresses as valid registration e-mails."

    Menejenek a ... .
    Születési dátum után még mensinaptár, kutyámneve anyámkinja?