828
Tribes 3 !!!
  • Lacc
    #188
    Egyébként ha már ebben a topicban vagyunk, mikor jön a Tribes 3? :)
  • Lacc
    #187
    Ja valami gubanc lesz itt...
  • Borg
    #186
    Geco, tutira valami szerver side bug ez.
    2 joinolo utan fennakadnak a pingek
    1vs1 jatszottunke egy orat 60-as pinggel...

    na mind1, ugyis keso lett:)
  • Lacc
    #185
    Egyébként most szar menet volt ez az SKB-n. Néhány barom azzal szórakozott, hogy nem engedett senkit az egyetlen ammo stationhoz, mindig kilőtték onnan az embereket.
  • Borg
    #184
    81.182.22.59

    pass a tegnapi
  • Lacc
    #183
    Megpróbálhatjuk, bár úgy látom csak egyedül leszünk egyelőre.
  • Borg
    #182
    En is.

    Inditsak szervert?
  • Lacc
    #181
    Na itt vagyok! Ok benézek.
  • Borg
    #180
    Najolvan, SKB-n vagyok.
    Szoljatok be oda, ha lesz valami végre.
  • Borg
    #179
    Jelezzen ha van itt valaki, mert akkor hostolok is egyet.
  • Borg
    #178
    No én jelen.
  • Borg
    #177
    Tegnap láttátok a listában is a szervert, amit csináltam? vagy csak ip alapján?
  • Borg
    #176
    Nekem az AA cseszi szét a grafikát. Próbáltam neki 4xAA-t adni, mert ugyis elvitte volna, de nem szereti, bugos lesz tőle.

    Ellenben 1280x1024-ben, 16xAF-el tökéletesen megy.
  • toMpEr
    #175
    Megvan a megoldas athuztam Performace-rol Quality-ra a driverben es jo lett.
  • toMpEr
    #174
    ja, ott se az igazi
    geforce4ti4200 5.2.1.6
  • Lacc
    #173
    Hát nálam jó :D Játék közben is ilyen?
  • toMpEr
    #172
    csak nalam nez kiilyen furcsan a menu? rakjam vissza a regi voodoo-t, akkor jo lesz? :)
  • Lacc
    #171
    1.11 elvileg
  • toMpEr
    #170
    Melyik a legutolso patch?
  • Borg
    #169
    Én viszont korábban szeretném kezdeni ma, mert 22 óránál tovább megint nem maradok.
    Ez persze nem jelenti azt, hogy korábban befutok, de lehet, hogy már 8kor :)
  • antijedi
    #168
    én valszinű legkorábban csak olyan 9-10 körül futok majd be... :/
  • Borg
    #167
    Nem találok. MInd1. Ma megpróbáljuk ujra (variáltam a beállitásokkal), aztán ha felszökik a ping, akkor egyből megyünk más szerverre.

    De a HUN-t tegye már oda mindenki, hogy ha üres szerverre megyünk, látsszon, hogy csak gyakorlatozunk.
  • Borg
    #166
    Azért itt 150-200 közötti ping, az kb annyi, mint CS-ben a 80-120 közötti. Szal nem olyan gáz.

    Most próbálok valami infot keresni a neten, a T1 szerver konfiguráláshoz, de egyelőre semmi... kurvára nem emlékszem már, hogy anno mi volt a trükkje...
  • Lacc
    #165
    Lol gondoltam hogy valami furmányos fegyver :)
    Thnx a válaszokat már nagyjából átlátom az egészet.
    Csak az a baj, hogy a legjobb serveren is 150-200 a pingem, így aztán közelharcnál elég kétes a kimenetel... Sniperkedésnél se egy előny a magas ping, meg hát egyáltalán semminél se, max. az építgetésnél nem számít. :(
  • Borg
    #164
    PS: éles meccsen persze nagyon nagy mák kell, hogy időd legyen eltökölni egy DS telepítésével.

    És ha nem lett jó a 4 blastwall állása, nem engedi beletenni a közepébe a DS kilövőt... ekkor rombolhatod le az egészet, majd újra...

    Sok pályán van pl eldugott völgy a bázis mögöt, vagy ilyesmi, ahol van sik terep, de nem a csatatéren. Ott érdemes felépíteni, perse úgy, hogy a DS még be tudja lőni legalább a saját bázist, hogy azt védje.
  • Borg
    #163
    Death star nagy szivatás, ezért nagy szivatás telepíteni is:)

    1. Kell 4 blast vall, egymásra 90fokban, tehát négyzetet alkotva. Ha túl messze rakod őket nem lesz jó, túl közelre meg le sem engedi tenni őket! Szal el lehet bűvészkedni vele,és főleg, hogy rendes négyzetet alkosson, méghozzá ZÁRTAT. A sarkokon nem lehet rés, csak nagyon minimális.

    2. Ha megvan, belerepülsz, és a közepébe leteszed a DSt. Ekkor menekülsz, mert felrobban az egész, és fellövődik a látóhatáron felülre a DS. Eztán az onnan AUTOMATIKUSAN lődöz mindent, egy rail turretttel. Le lehet lőni, de nagyon összehangolt csapatmunka kell. Általában 3-4 sniper kell hozzá, abból kettőt lelő, a másik kettő pedig tudja sorozni, és felrobban.

    Nagyon erős fegyver, ezért a szerver settingsben le is lehet tiltani. Sok szerveren le is van.
  • Borg
    #162
    Ha van motion sensor, akkor a spyt, és az alien álcát is látják a tornyok. Illetve, megjelenik a piros jel a fejed felett, tehát az ellenség is lát.
    Ezért kell mindig a radar jelet figyelni fent.
    Ha pirosan villog, bemértek. Ha sárgán, akkor álcázva vagy, vagy dolgozik egy sensor jammer a közeledben.

    A netkódról annyit, hogy még a Tribes2 is szarabb lett ennél. Nem értem én se, szerintem is zseniális a netkódja, de hogy miért nem adták tovább...
  • Borg
    #161
    Jah, az egy backup generátor. Ha két belsőt szétszedik, azzal fel lehet éleszteni a bázist.
    Az már más kérdés, hogy először azt szokták leszedni, és úgy mennek be a heavyk fentről.:)
  • Borg
    #160
    Semmi. Fás terepen (a pályák 1%-a ilyen, ki tudod vinni, és mögüle sniperelni. Más hasznát eddig nem fedeztem fel.
    Low end gépeken jól lagol a game a sok fától.
  • toMpEr
    #159
    ugytudom az a legdurvabb epitmeny, nagyon pontosan kell lerakni a blast wallt csak akkor jo
  • Lacc
    #158
    Most találtam az invenotry stationben ilyen hogy "Death Star". Le akartam pakolni, azt mondta csak fűre lehet. Ok, oda is le akartam pakolni, azt mondja, hogy kell 4 blast wall, kilövőállásnak
    Leraktam 4 balst wallt nagy nehezen, csináltam egy kis négyzet-alakú felül nyitott szobát. Le akartam rakni a közepére a death start, még mindig a 4 blast wall volt a kínja...
    Mondjátok már el mi ez a Death Star, mire való és hogy kell megépíteni a kilövőállást :D
  • toMpEr
    #157
    Bar en csak sima base-t jatszottam regen, de gondolom csak akkor latnak a radarok, ha van radar lerakva.
    Lehet, hogy leszedem, es megyek jatszani enis a regi szep idok emlekere :)
  • arty
    #156
    ha nincs generátor, a cuccok pajzsának fujtak ...

    akkor le lehet kapni mindent, sebezhető lesz az inventory panel, javitorész, nagy turretek...

    a nagy poén a játékban, mikor fának van álcázva a player :D az egész pályán sehol semmi tereptárgy, remek álca a fa :D vagy ez csak nálam egy bug? :)

    láthatatlan alien kasztban az ellenfél tornyai látnak e? :) mert volt h lőttek rám, de volt h simán mentem a turret mellett...

    amugy amikor borg szerverén voltunk, az uploadom 10k/sec volt, mikor lagzott. nálam a kliens isdn ként van beállitva. másik szerveren igy a 8 playerel 1-2k volt!!! hihetetlen! ilyen netkod a világon nincs... és mindez ezer lerakott cuccal, playerekkel, jármuvekkel... más cég miért nem licenszeli ezt a megoldást? nem is értem hol a trükk...
  • Lacc
    #155
    Most játszottam egy kört, nagyon jó volt :) Sikerült szerezni vagy 17 pontot igaz a többieknek 50 körül volt :D
    Mérnökkel javítgattam a bázisnál a cuccokat, meg pakolgattam le tornyokat.

    Pl. a solar panel a bázis tetején mire jó? Ha szétlövik a generátort akkor azzal még megy pár dolog?
  • Lacc
    #154
    Ok... De holnap elmondod mi az a Mechanical Tree :D
  • Borg
    #153
    Ja, csakhát nekem már mennem kell :)
    Hív a 'zasszony :)

    majd holnap...
  • Lacc
    #152
    Azért a végén jó volt :)
  • Borg
    #151
    Nemtom mi lehetett, szvsz valami szerver bug.
    Utánanézek miket kell beállítani, mert kb 4-5 éve, hogy utoljára szervert csinaltam ebben.
    Holnap vagy rendesen tudok hostolni már, vagy megyünk megint üres szerverre :)
  • Borg
    #150
    master listabanbenne van, 200 ping alatti filterrel (70-es ping)
  • Borg
    #149
    Clan =RP= / renegades base

    csak en vagyok bent

    gyertek