828
Tribes 3 !!!
  • Borg
    #162
    Ha van motion sensor, akkor a spyt, és az alien álcát is látják a tornyok. Illetve, megjelenik a piros jel a fejed felett, tehát az ellenség is lát.
    Ezért kell mindig a radar jelet figyelni fent.
    Ha pirosan villog, bemértek. Ha sárgán, akkor álcázva vagy, vagy dolgozik egy sensor jammer a közeledben.

    A netkódról annyit, hogy még a Tribes2 is szarabb lett ennél. Nem értem én se, szerintem is zseniális a netkódja, de hogy miért nem adták tovább...
  • Borg
    #163
    Death star nagy szivatás, ezért nagy szivatás telepíteni is:)

    1. Kell 4 blast vall, egymásra 90fokban, tehát négyzetet alkotva. Ha túl messze rakod őket nem lesz jó, túl közelre meg le sem engedi tenni őket! Szal el lehet bűvészkedni vele,és főleg, hogy rendes négyzetet alkosson, méghozzá ZÁRTAT. A sarkokon nem lehet rés, csak nagyon minimális.

    2. Ha megvan, belerepülsz, és a közepébe leteszed a DSt. Ekkor menekülsz, mert felrobban az egész, és fellövődik a látóhatáron felülre a DS. Eztán az onnan AUTOMATIKUSAN lődöz mindent, egy rail turretttel. Le lehet lőni, de nagyon összehangolt csapatmunka kell. Általában 3-4 sniper kell hozzá, abból kettőt lelő, a másik kettő pedig tudja sorozni, és felrobban.

    Nagyon erős fegyver, ezért a szerver settingsben le is lehet tiltani. Sok szerveren le is van.
  • Borg
    #164
    PS: éles meccsen persze nagyon nagy mák kell, hogy időd legyen eltökölni egy DS telepítésével.

    És ha nem lett jó a 4 blastwall állása, nem engedi beletenni a közepébe a DS kilövőt... ekkor rombolhatod le az egészet, majd újra...

    Sok pályán van pl eldugott völgy a bázis mögöt, vagy ilyesmi, ahol van sik terep, de nem a csatatéren. Ott érdemes felépíteni, perse úgy, hogy a DS még be tudja lőni legalább a saját bázist, hogy azt védje.
  • Lacc
    #165
    Lol gondoltam hogy valami furmányos fegyver :)
    Thnx a válaszokat már nagyjából átlátom az egészet.
    Csak az a baj, hogy a legjobb serveren is 150-200 a pingem, így aztán közelharcnál elég kétes a kimenetel... Sniperkedésnél se egy előny a magas ping, meg hát egyáltalán semminél se, max. az építgetésnél nem számít. :(
  • Borg
    #166
    Azért itt 150-200 közötti ping, az kb annyi, mint CS-ben a 80-120 közötti. Szal nem olyan gáz.

    Most próbálok valami infot keresni a neten, a T1 szerver konfiguráláshoz, de egyelőre semmi... kurvára nem emlékszem már, hogy anno mi volt a trükkje...
  • Borg
    #167
    Nem találok. MInd1. Ma megpróbáljuk ujra (variáltam a beállitásokkal), aztán ha felszökik a ping, akkor egyből megyünk más szerverre.

    De a HUN-t tegye már oda mindenki, hogy ha üres szerverre megyünk, látsszon, hogy csak gyakorlatozunk.
  • antijedi
    #168
    én valszinű legkorábban csak olyan 9-10 körül futok majd be... :/
  • Borg
    #169
    Én viszont korábban szeretném kezdeni ma, mert 22 óránál tovább megint nem maradok.
    Ez persze nem jelenti azt, hogy korábban befutok, de lehet, hogy már 8kor :)
  • toMpEr
    #170
    Melyik a legutolso patch?
  • Lacc
    #171
    1.11 elvileg
  • toMpEr
    #172
    csak nalam nez kiilyen furcsan a menu? rakjam vissza a regi voodoo-t, akkor jo lesz? :)
  • Lacc
    #173
    Hát nálam jó :D Játék közben is ilyen?
  • toMpEr
    #174
    ja, ott se az igazi
    geforce4ti4200 5.2.1.6
  • toMpEr
    #175
    Megvan a megoldas athuztam Performace-rol Quality-ra a driverben es jo lett.
  • Borg
    #176
    Nekem az AA cseszi szét a grafikát. Próbáltam neki 4xAA-t adni, mert ugyis elvitte volna, de nem szereti, bugos lesz tőle.

    Ellenben 1280x1024-ben, 16xAF-el tökéletesen megy.
  • Borg
    #177
    Tegnap láttátok a listában is a szervert, amit csináltam? vagy csak ip alapján?
  • Borg
    #178
    No én jelen.
  • Borg
    #179
    Jelezzen ha van itt valaki, mert akkor hostolok is egyet.
  • Borg
    #180
    Najolvan, SKB-n vagyok.
    Szoljatok be oda, ha lesz valami végre.
  • Lacc
    #181
    Na itt vagyok! Ok benézek.
  • Borg
    #182
    En is.

    Inditsak szervert?
  • Lacc
    #183
    Megpróbálhatjuk, bár úgy látom csak egyedül leszünk egyelőre.
  • Borg
    #184
    81.182.22.59

    pass a tegnapi
  • Lacc
    #185
    Egyébként most szar menet volt ez az SKB-n. Néhány barom azzal szórakozott, hogy nem engedett senkit az egyetlen ammo stationhoz, mindig kilőtték onnan az embereket.
  • Borg
    #186
    Geco, tutira valami szerver side bug ez.
    2 joinolo utan fennakadnak a pingek
    1vs1 jatszottunke egy orat 60-as pinggel...

    na mind1, ugyis keso lett:)
  • Lacc
    #187
    Ja valami gubanc lesz itt...
  • Lacc
    #188
    Egyébként ha már ebben a topicban vagyunk, mikor jön a Tribes 3? :)
  • arty
    #189
    tegnap kimaradtam, mert mindenáron joint opsozni akartam.. na az a kommuniti az igazi kudarc :D

    maradok a joöreg tribesnél itt legalább vagyunk páran akik tesznek is vmit a játékért :)
  • arty
    #190
    kit érdekel ? jó az 1 is :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #191
    ősszel asszem :D
    de már várom
  • Lacc
    #192
    Azért nem semmi hogy itt is mekkroa pöcsök vannak néhol. Most egy Cephatus nevű barom minden mapen bekempelte az inventory stationöket egy cyborggal. Csak azt nem értem, hogy hogy nem bírtük kifüstölni 10en??? Ennyire lámák lettünk volna?
  • arty
    #193
    már a saját emberei elől ??
  • Lacc
    #194
    Nem, ellenfél volt.
  • arty
    #195
    akkor szive joga, azt csinál amit akar, ha hagytátok :D
  • Lacc
    #196
    De mondom hogy nem hagytuk mert 10 állandóan lőttük :D
  • arty
    #197
    erős volt a páncélja ;) de attol még nem köcsög, max rohadt csíter ;)

    bár nemtom tribes alat hogyment a cheat :)
  • toMpEr
    #198
    Aimbot van asszem
  • Lacc
    #199
    Aimbot mindenre van nem azzal volt a baj, a hp alig ment le neki.
  • Lacc
    #200
    De mindegy most jó kör volt :) Nem tudtok valami oldalt ahol le van írva minden tárgy meg fegyver? Mert pl. nem világos még teljesen, hogy melyik torony tud magától lőni. A laser pl. tudom hogy ilyen, de nem mindegyik. Meg sok kacat van a tornyokon kívül is ami még nem világos teljesen.
  • arty
    #201
    szvsz tribesben az aimbot nem sokat ér, mivel ált. nem a földön folyik a harc :)

    magátol akkor lő a torony ha van a közelében szenzor, ugy tudom!