828
Tribes 3 !!!
  • Borg
    #122
    No akkor, most, egy fél órát?
    Amennyiben itt vagytok, jelezzetek. Ha legalább 3-an leszünk, már van értelme.
  • Borg
    #123
    Joh, akkor holnap olyan 20-21 ora környékére tervezzük szerintem.
  • arty
    #124
    ok! hétfőn, azaz ma, 20:00 vagy 21:00 ! jelentkezzen be este mindenki akinek fentvan és játszana :)
  • Lacc
    #125
    Tőlem mehet :)
  • antijedi
    #126
    roger that
  • Lacc
    #127
    Na van néhány új kérdés :)

    1.A tornyokat mégis hova lehet lerakni? Mert van ahova engedi van ahova nem. Gondolom valahova a bázis környékére, de nem nagyon értettem hol lehet látni ezt a területet, akár a mapon is.

    2.Mire jó a Mechanical Tree? :DD Gondolom csak poén ugye? :D
  • Borg
    #128
    ájem hír
  • Borg
    #129
    1. Ezt fogom ma elmutogatni:)
    2. 99%-ban poén :)
  • Lacc
    #130
    Na és mikortól? :)
  • Borg
    #131
    Most installom a renegades server sideot.
  • antijedi
    #132
    én ittvagyok :)
  • Lacc
    #133
    én is :)
  • Borg
    #134
    Na, szerver fut!

    BORG SERVER

    jelszo: t1hu

    ip

    JOin in!
  • Lacc
    #135
  • Lacc
    #136
    öö ha nem vagy indiszkrét megkérdezhetem hogy kell ip-hez joinolni? Valami konzol-parancs vagy ilyesmi? Mert a server browser nem látja :(
  • arty
    #137
    jelen
  • arty
    #138
    tribes.exe +connect IPCIM
  • Lacc
    #139
    Borg valami életjelet adjál mert nem nagyon akar menni :)
  • Lacc
    #140
    Köszi.
  • arty
    #141
    nekem nem konnektal
  • Lacc
    #142
    Nem megy. Csak connect csak connect... Érdekes.
  • arty
    #143
    IP pingre sem valaszol ...
  • arty
    #144
    tok jo, betortek hozzam, raadasul a tribes server sem megy :( micsoda nap ...
  • Lacc
    #145
    Gyere már működik!
  • arty
    #146
    ok
  • arty
    #147
    nekem csak connecting .... pingre sem felel az ip

    hogy sikerult csatlakozni ?
  • arty
    #148
    varjuk a servert ;)
  • Borg
    #149
    Clan =RP= / renegades base

    csak en vagyok bent

    gyertek
  • Borg
    #150
    master listabanbenne van, 200 ping alatti filterrel (70-es ping)
  • Borg
    #151
    Nemtom mi lehetett, szvsz valami szerver bug.
    Utánanézek miket kell beállítani, mert kb 4-5 éve, hogy utoljára szervert csinaltam ebben.
    Holnap vagy rendesen tudok hostolni már, vagy megyünk megint üres szerverre :)
  • Lacc
    #152
    Azért a végén jó volt :)
  • Borg
    #153
    Ja, csakhát nekem már mennem kell :)
    Hív a 'zasszony :)

    majd holnap...
  • Lacc
    #154
    Ok... De holnap elmondod mi az a Mechanical Tree :D
  • Lacc
    #155
    Most játszottam egy kört, nagyon jó volt :) Sikerült szerezni vagy 17 pontot igaz a többieknek 50 körül volt :D
    Mérnökkel javítgattam a bázisnál a cuccokat, meg pakolgattam le tornyokat.

    Pl. a solar panel a bázis tetején mire jó? Ha szétlövik a generátort akkor azzal még megy pár dolog?
  • arty
    #156
    ha nincs generátor, a cuccok pajzsának fujtak ...

    akkor le lehet kapni mindent, sebezhető lesz az inventory panel, javitorész, nagy turretek...

    a nagy poén a játékban, mikor fának van álcázva a player :D az egész pályán sehol semmi tereptárgy, remek álca a fa :D vagy ez csak nálam egy bug? :)

    láthatatlan alien kasztban az ellenfél tornyai látnak e? :) mert volt h lőttek rám, de volt h simán mentem a turret mellett...

    amugy amikor borg szerverén voltunk, az uploadom 10k/sec volt, mikor lagzott. nálam a kliens isdn ként van beállitva. másik szerveren igy a 8 playerel 1-2k volt!!! hihetetlen! ilyen netkod a világon nincs... és mindez ezer lerakott cuccal, playerekkel, jármuvekkel... más cég miért nem licenszeli ezt a megoldást? nem is értem hol a trükk...
  • toMpEr
    #157
    Bar en csak sima base-t jatszottam regen, de gondolom csak akkor latnak a radarok, ha van radar lerakva.
    Lehet, hogy leszedem, es megyek jatszani enis a regi szep idok emlekere :)
  • Lacc
    #158
    Most találtam az invenotry stationben ilyen hogy "Death Star". Le akartam pakolni, azt mondta csak fűre lehet. Ok, oda is le akartam pakolni, azt mondja, hogy kell 4 blast wall, kilövőállásnak
    Leraktam 4 balst wallt nagy nehezen, csináltam egy kis négyzet-alakú felül nyitott szobát. Le akartam rakni a közepére a death start, még mindig a 4 blast wall volt a kínja...
    Mondjátok már el mi ez a Death Star, mire való és hogy kell megépíteni a kilövőállást :D
  • toMpEr
    #159
    ugytudom az a legdurvabb epitmeny, nagyon pontosan kell lerakni a blast wallt csak akkor jo
  • Borg
    #160
    Semmi. Fás terepen (a pályák 1%-a ilyen, ki tudod vinni, és mögüle sniperelni. Más hasznát eddig nem fedeztem fel.
    Low end gépeken jól lagol a game a sok fától.
  • Borg
    #161
    Jah, az egy backup generátor. Ha két belsőt szétszedik, azzal fel lehet éleszteni a bázist.
    Az már más kérdés, hogy először azt szokták leszedni, és úgy mennek be a heavyk fentről.:)