828
Tribes 3 !!!
  • Borg
    #82
    119mb ? ez valami vicc?

    Amúgy már elindult a bétatesztelők toborzása, szal nem hiszem, hogy még csak alpha állapotban lenne.
  • grebber
    #83
    Majd irok róla 63kb/s-al szedi bittorentről.
    Itt van
  • grebber
    #84
    Basszák meg ez csak egy video :(
  • grebber
    #85
    Minden esetre jó kis movie és jó game lesz lehet repülni a hátunkon lévő rakéta segitségével.
    Én nem ismerem ezt a gamet csak multis lesz vagy single player is lesz???
  • Lacc
    #86
    "lehet repülni a hátunkon lévő rakéta segitségével"

    tényleg nem ismered a játékot
  • Lacc
    #87
    Kipróbáltam a Renegade modot tényleg nem rossz :) Csak még sokminden nem világos, meg szerintem felesleges annyi kaszt mert nem térnek el egymástól olyan sokban. De kerály volt, csak még gyakorolni kell.
  • Borg
    #88
    Kérdezz :)
    Van 5 favorit inventory pozicio, ha kell megirom, miket állíts össze:) Elég az 5, abba elég változatos taktikákhoz be lehet rendezkedni :)
  • arty
    #89
    sztem ird le, szeretnék eredményesebb lenni ;))

    napközben nem tudtok játszani? mehetnénk 1 szerverre... :)

    ARSENAL : a footage ből várhato volt, h film :)
  • Lacc
    #90
    Ok kérdezek :) Akkor pl. hol lehet összeállítgatni ezeket a favoritokat? Meg a tornyokat nem lehet lepakolni, hanem a map részei (azt hittem a mérnök tudja lepakolni de csak javítgatni tudtam azokat)? Mivel tudok kasztot váltani játék közben? :D
  • morgo
    #91
    minden kerdesedre a valasz az inventory. Abban tudsz tornyokat is venni, favoritokat beallitani, kasztot valtani.
    scripteleshez mennyire ertesz? mert vannak jok kis script packek(presto,sixpack) amik sokat segithetnek, peldaul fats_favorites szerintem eleg sokat szamit, ja es a jump script...
    bar en base szervereken jatszom, renegade-et nem ismerem annyira
  • Borg
    #92
    1. spy (magnum, plasma gun, cloak pack., gránát helyett detpackja van. többi mind1) - jól használható álcázott behatolásra, nagyobb bázisokba, majd detpackokat fel, és tűnés:) Magnum jó még sniperelni is. Vigyázni kell, mert ha motion sensorok vannak telepitve, észrevesznek. Baconja (B) asszem lerakható megfigyelőkamera.

    2. scout. Tökmind1 mit viszel, de lehetőleg repair packod legyen. Ezzel repülőzöl csak. Megvédeni úgysem nagyon tudod magad, ha lelőnek, viszont a repair jól jön, ha el tudsz menekülni, és meg akarod javítani a repülődet. Baconja nemtommi:)

    Medium armorok
    3. Engineer. Ez a legfontosabb nekem, főleg ha defenziv taktikával játszok. Alapból a laser turretet, vagy a lerakható inventoryt kell a hátára pakolni a favorittal. Előbbi azért jó, mert gyorsan lepakolva őket, a kör elején a rushereket meg lehet állítani. A másik pedig azért, ha olyan helyen kell a védelmet kiépíteni, ami messze van az inventory stationöktől. Ezután szabadon variálhatóan lehet pakolni a favoritba a pakkot. A fegyverei lényegében mind1, de a railgun legyen (best sniper), és nem árt ha van shockwave (lökő fegyver, lebegő bázisokról jó letolni vele az ellenfelet), és a mortar sem árt. Utóbbi hasznos, ha pl egy pár turrettel az ellenség bázisát is fel akarod szerelni, de azért pusztitani is akarsz:) (baconja ennek is kamera asszem)

    4. Burster. Medium támdadó fegyverzet, könnyedén lehet libbenni vele, viszont tud rocketet, meg mortart is vinni. Nem beszélve a detpackról, ami egy hűtőszekrény méretű atombomba :) Persze ezzel elég könnyen kiszúrnak, ahogy baktatsz vele az ellenség felé :) Energy packkal viszont gyors, és igen hatásos támadásokat lehet intézni. Flamethrower jó a heavyk ellen, azok ellen ugyanis a plazma, és a bullet fegyverek a leghatásosabbak. Mortar, rocket, grenade launcher pedig a rombolásra. Baconja egy úgynezvett haul ass pack:) CSAK akkor használd, ha még legalább fél healthed van! Sebez, viszont után 1 percig kurvagyorsan tudsz mozogni. 2x használható, főleg menekülésre jó.

    5. Defender. Ezt a heavy armort érdemes használni, mert ugyan bazilassú, de sok fegyvert tud vinni, és bírja a gyűrődést. Érdemes energy packkel felszerelni (bár ezt némeik mod revízió nem engedi), mert úgy repülni is tudsz vele valamennyit. Ha nem megy, akkor repair pack, vagy ammo pack, ugyis csak ezt a kettőt lehet. Ha defenziv, akkor repair, ha támadsz, akkor ammo. Nagyon nehezen mozog, tehát sutyiban eljutni a másik bázisáig kulcskérdés. Ha észrevesz egy medium, vagy light, nincs esélyed, csak nagyon nagy mákkal. Pattog körülötted, és nem tudsz mit kezdeni vele. Érdemes concussuion gránáttal, vagy rocket launcherrel (!) ellőni magad a saját bázisról, így picit sérülsz ugyan, de megdobnak, és nagyobb utat teszel meg egyszerre. Fegyvert mindent fel kell pakolni rá, aztán osztani az ellenséges bázist:) Jobb, ha bementek vele, és nem messziről szórjátok a bázisukat. Indoor könnyebb vele elintézni az ellenséget, mert nem tudnak röpködni, ekkor pedig a tűzerő a nyerő, nem a mozgékonyság. Outdoor érdemes HPC-vel szállíttatni magatokat. A robbanást nagyon bírja, azzal alig lehet kicsinálni, de a bullet fegyverek (golyoszoro) és a plasma (plasma gun, flamethrower) nagyon sebzik. Plasmából ha két lövést bekapsz egymás után, akkor égni kezd, és még a lövedék által okozott sérülésen felül is károsodni fogsz. Szal ha heavy jön ellenetek, gondoljatok erre;) Akna szinte nem sebzi. Jókis mortar gránátokat is tud vinni, legalább akkorát üt, mint a mortar fegyver. A baconja (B) asszem emergency shield, ami jól jöhet, támadás előtt. 2x lehet aktiválni, 1-1 percig él.


    Ezekkel jól el lehet játszogatni, minden szitura gyorsan reagálva :)
    Egyéb tippek trükkök jönnek még, ha lesz kérdés:)
  • antijedi
    #93
    tudna valaki adni egy linket az 1.8 - 1.11 patchre vagy az 1.9-1.11 patchre? :)
    más nem kell ugye?
  • morgo
    #94
    http://sierra.com/file_list.do?gamePlatformId=286
  • antijedi
    #95
    thx
  • arty
    #96
    borg thx !!!! sokat segitett!! vagyis csak ma fog majd ;)
  • Lacc
    #97
    Hmmm köszi, már nagyjából akkor tudom hogy melyik kaszt mire is való meg mik vannak nála.

    Láttam még ilyen kék erőtereket vagy falakat/pajzsokat nemtom, ami véd és ha a csapatodék és odamész átenged. Na azokat kik tudnak lerakni? Gondolom a mérnökök.
  • Borg
    #98
    Ofkorsz, az engineer :)

    Van large force field, és normal force field.

    DE! Amit leraksz, az nem enged át SENKIT! Csak a bázisok alaptartozékaként jelen lévő forcefieldek szolgálnak kapuként!

    Ezenkívül van blastwall is, ami egy kurvaerős rendes fal darab. De ezt csak talajra lehet lerakni.

    Meg van deployable plattform is, ami vizszintesen van ugye. Lehet építkezni :)

    Marha sok lerakható cucc van, ha valamelyiket nem értitek, szoljatok :) Vagy ha irtok egy teljes listát, odairom melyik mire jo leginkább.
  • Borg
    #99
    Egyébként tényleg nem ártana, összehangoltan játszanunk. Nincs jobb, mint amikor több emberes taktikákat lehet játszani. 2-3 ember, aki összebeszél, verhetetlen dolgokat tud megvalósítani.

    Szal találjunk ki valami egységes elnevezést magunknak, mondjuk HUN- előtag az egyszerűség kedvéért, és 2-3 bejáratott szervert, amin ha játszunk, megtaláljuk egymást.
    Nos?
  • Borg
    #100
    Én az "|SKB| Renegades" szervert ajánlom. Általéban 100 körüli ping, és 30-40 player jellemzi. Sima renegades mod fut rajta.

    Csináljatok egy filtert, ami a server type contains "rene", és a ping<200 szűrőket tartalmazza, ezzel kb 10 renegades szervert dob ki, köztük lesz ez is.

    Engem megtaláltok bent, HUN-Locutus
  • arty
    #101
    megjegyeztem :) mondjuk en 12-16 player felettiekre nem mentem, mert az eleg hent :)

    ma game ?
  • arty
    #102
    jah, a mouse wheelre hogy lehetne a next weapont .. ?

    letoltottem egy scriptet, 2 BINDel, de nem valtott fegyvert :(
  • Borg
    #103
    Most léptem ki :)

    Sok hentes map van, de ezeken is be lehet szorítani az ellenséget a bázisába. Persze teamwork nélkül lehetetlen.

    Bindeket nemtom, én megvagyok nélkülük is:)

    Majd estefelé még lehet játszok egyet.
  • arty
    #104
    emmar naon mexoktam a mswheelt, mint next weapoint... mielott valtok gombbal, mindig tekerek egyet rajta :D

    ird meg melyik serveren leszel :) igyexem gyakrabban frissiteni a lapot.
  • Borg
    #105
    Nekem is tilt wheeles IME4 egerem van, de nem gond, mert tribesben mindig gombbal váltok:)
    Más játékokban meg wheellel.

    Irok majd mielőtt megyek renegadesni.
  • arty
    #106
    ok :)
  • arty
    #107
    |SKB| Renegades - szerver-kedvencekhez hozzaadva :) varom a tobbieket :)
  • Borg
    #108
    Egy jó fél óra kb.
  • arty
    #109
    19 perc eltelt ... varok ;)
  • Borg
    #110
    Több is eltelt, de most lépek be :)
  • antijedi
    #111
    hmm, 2perc game után megűllapitotam hogy ez nem az én játékom :P
  • arty
    #112
    nna, ez sz*r volt .... SZVSZ :) ez egy agyatlan hent, meg cucclepakolas esz nelkul ;)

    legkozelebb valami ritkabb serveren jatszunk.. mert igy azt se latom ha nekem irtok ;)
  • arty
    #113
    antijedi: sztem ne add fel! jatszunk egyszer egyutt, kisebb letszammal, meglatod, jo lesz ez ..
  • antijedi
    #114
    remélem :)
    ennek igy 0 értelme volt :)
  • Borg
    #115
    A desertes mapon voltatok bent, igaz?

    Most ebben az egy órában szinte csak a mostani Broadside volt az értelmesebb map, de egy jó sem volt köztük.
  • arty
    #116
    nem a map a gond... hanem, hogy van 20 ember egy csapatban, mindenki csinalja magaban amit akar, kommunikacio nincs, csapat nincs, kimesz a tomegbe, jo esetben megolsz vkit, aztan lelonek... :) nincs hangulat :)

    en amikor jatszottam, kb. osszesen 10 ember volt... ketten beoltoztek vedonek, mi meg mentunk csapatszallitoval ellenseges bazis ellen :) na, az jo volt ...

    ma delutan kertasas, nem hinnem h tudnek jatszani, majd hetkoznap :)
  • Borg
    #117
    Akkor a következő az ötletem.

    Hostolok! én vs ti :)

    Közben pedig magyarázom, hogy mit hogyan csináljatok.

    Jókis practice lenne, nem? vmikor este.
  • antijedi
    #118
    hmm, hát én végülis benne vagyok, csak akkor addig fel kell raknom gamet (win reinstall rulez :P)
  • Lacc
    #119
    Én is jönnék ha lehet.
  • antijedi
    #120
    lassan megalapul az önképző szakkör (borg: én a helyedben tuti szednék valami belépési dijat, vagy órabért kérnék :PPP)
  • arty
    #121
    ok, de inkabb mar csak holnap/holnaputan :)