330
Ez egy fos ember, egy rakás fos zenével
  • Homaly
    #126
    Egyebkent sztem nem igazan lehet osszehasonlitani ATB-t mondjuk Johan Gielennel, vagy John Digweeddel, Moguai-al, mert mind-mind mas tipusu zenet jatszik. ATB-t hasonlitsd mondjuk Dj Dean-nal, Blank&Jones-sal, vagy hasonlo nemet Dj-vel
  • Homaly
    #125
    Ja, most nezem, hogy tavaly is ATB kapta meg ezeket a dijakat, 2001-ben pedig Blank&Jones!
  • Homaly
    #124
    Bocsi, hogy beleszolok, de sztem egy kicsit elkallodott a topic valodi cime!
    En nem akarok fikazni senkit, vedeni sem, megis ezt kell tennem, mert a valosagban nem is olyan szar ez az Andre Tanneberger gyerek!
    Ugyanis tortent az, hogy kb 95-ben letrehozott egy Sequential One nevu formaciot, ami egy uj tipusu dance mufaj volt, amit evett egesz Europa!
    Kesobb letrehozta a Kontor Recordings lemezkiado ceget, ami a mai napig is fut. 2001-ben Hollandia egyik legnagyobb trance rendezvenyen lepett fel (Trance Energy 2001-02-17) az ID&T szervezeseben, nem kisebb nevek mellett, mint: Rank 1, Storm (Mark Spoon), Push, Safri Duo, Dj Jean, Mauro Picotto, valamint az elobb emlitett Johan Gielen. Ezen felul bejarta az egesz vilagot, mindenhol eszik a zenejet, tehat valamit tud a sracc! En nem mondom, hogy szeretem, de nem hanyom le azert, mert nem tettszik a zeneje! Meg egy erdekesseg: az iden is megrendeztek a Kontor Dj Meeting elnevezesu rendezvenyt nemet orszagban, ahol nemet dj-knek adtak dijakat. A legjobb nemzetkozi dj dijat ATB kapta meg, a legjobb nemzetkozi remixer Pulsedriver lett, es Tomcraft utan a 3. helyen ATB vegzett, es a legjobb nemzetkozi eloado dijat is a gagyi, fos zenet krealo ATB soporte be. Es a legjobb nemzetkozi kiado, az a Kontor Recordings lett, amit ATB alapitott. Ezek utan szerintem barmit lehet ra mondani, csak azt nem, hogy egy szar ember, meg hogy nem tud zenet csinalni, es nem ert a zenehez!!
  • Dani19..
    #123
    még a melleslegen ott van westbam 2000-es Lp setje. az se eccerü. a Liebinget letöltöm, mert én is szeretem a technot.
    .)
  • neménvoltam
    #122
    Akit érdekel: http://195.228.254.112/zene/klip5/003816/johan_gielen__live_at_trance_nrg_by_chryss.mpg
  • Hype
    #121
    Hát hallomásból meg hallottam egy pár számát, de már mondtam hogy nem rajongok a trance-ért
  • Hype
    #120
    Dani! Chris Liebing-et szereted? Akkor nézd meg ezt a videót én ezen haltam be. asszem a www.tar.hu/mayday oldalon vmi ilyet keress hogy Chris Liebing - Sensation 2002 Black Edition.mpg A sensation a világ legnagyobb, legjobb bulija
  • neménvoltam
    #119
    Te ismered Johan Gielen-t?
  • neménvoltam
    #118
    Fasza klipp.
  • Dani19..
    #117
    jo kis video.. 4. percnél born slippy... na én annál a pontnál haltam volna meg.
    :))
  • Hype
    #116
    Na izébé vagy hogy hívnak ezt a videót kukkantsd már meg(2000-res Innercity-ről). Igazi trance buli igazi trance djkkel(kivéve Sven Vath mer ő techno dj). Ilyen bulira ATB-t még takarítani sem hívnák meg

    http://www.mellesleg.hu/zene/klip3/002940/paul_van_dyk,dj_tiesto,sven_vath__live_by_samurai.avi
  • Dani19..
    #115
    pedig jol indult.. na mind1,majd nyitunk még 1et ha törlik.
  • PAYNE
    #114
    Hát ez ott!
  • zaki
    #113
    bazz, ez a topic 100 hogy a gumiba fog végezni
  • Hype
    #112
    Na ki bakker?
  • Dani19..
    #110
    LOL
  • izb
    #109
    Szánalmas vagy nem,fingotok sincs arrol,hogy mik a zenei alapok!Igy azt kell hogy mondjam nullák vagytok!
    Neked a neved is sokat elárul,hogy ki vagy!!
  • Hype
    #108
    Látom, látom elég szánalmas a srác
  • Jano
    #107
    Persze, csak viccbő montam.
  • Jano
    #106
    MEGAFLÉM VÓT ITT!
  • Taranov
    #105
    DJ Bobo tök más szvsz
  • Taranov
    #104
    Scooternek a számai másak, mint ATB-nek, csak a zenei aláfestés ugyanolyan.
  • Dani19..
    #103
  • neménvoltam
    #102
    Ha már így belejöttetek

  • izb
    #101
    Vinyl
  • VinylToy #100
    100.



    ATB

  • VinylToy #99
    99.
  • VinylToy #98
    98.
  • VinylToy #97
    Az ATB-s topikban 70 db hozzászólás van annak is a felét mi írtuk, hát ez eléggé gáááz, hogy úgy mondjam :)))
  • VinylToy #96
    ATB ATB
  • VinylToy #95
    Már csak 6 hozzászólás és meg van a 100.
  • VinylToy #94
    Ez az izé gyerek itt okoskodott utánna meg jött a kromanyoni ember salátájával, ami a komolyzenében biztos sokat számít, de hogy az ATB féle eurogagyi szartarisznya zenéknél nem az is biztos! :)
  • VinylToy #93
    Későn jöttél Hype, lemaradtál az osztásról :)
  • VinylToy #92
    Ma a 100. el kell érni szóval még egy kicsit fikázuk! :))
  • Hype
    #91
    Mész a francokat. A te igényeidet teljesen kielégíti a sarki sláger diszkó. ott mennek az ilyen kemény zenék hogy étíbi!!
  • Dani19..
    #90
    ok,majd meglatjuk,csao.

    ATB
  • VinylToy #89
    Na lépek jó legyél, azért néha írjál már be a Gyiikhoz is ha már netezel, mert szerintem amíg nem ír senki addig pangás lesz ott!

    Csááá


    ATB suuuuuuxxxxxxxxx
  • Dani19..
    #88
    szegény izébizé biztos kipukkadt.. lengeti a fehér zászlot..
  • VinylToy #87
    nem kell majd jön mindig valaki, biztos vagyok benne :)))
  • Dani19..
    #86
    kéne vmi script, ami ugy féloránként betesz ide 1 jelet.. :))