330
Ez egy fos ember, egy rakás fos zenével
  • Armagedown
    #330
    Ma már elég semmitmondóak a zenéi
  • Qwerty4
    #329
    Nem utálom, de ti csak utáljátok ha akarjátok, jó utálást kívánok nektek, én is szeretek egyébként utálni egy-egy bandát.
    Szerintem elmegy a zenéje, de a 6 évvel ezelőtti számai jobban megállták a helyüket annak idején, mint a mostani számai most.
    Tehát óriási a visszaesés, de nagyon nagy,2000-ben a kedvencem volt, most pedig valahol ott van a kedvenceim listájának vége felé.
  • mila69en
    #328
    az nem is hülyeség:ÐÐÐ
    a zenéje=a 0-val

    huha lehet most megköveznek:O
  • OPM
    #327
    :ÐÐÐ
  • Daza500
    #326
    Nyissatok egy Tijesztó utáló topikot is :-)
  • Daza500
    #325
    Ez igaz. ATB legalább nincs annyira felkapva. :-)
  • Egzol
    #324
    MEnnyetek faszomba tán a tiesto jobb ti köcsögök?
  • báttyó02
    #323
    faszányos
  • mila69en
    #322
    lol:)) kárvolt linkelned ugyse tölti le senki:DD

    mivan AZB felvette a komolyarc stílust?:CC
  • VinylToy #321
    hallgatuk eleget, 9PM utána abba kellett volna hagynia.
  • nxfn
    #320
    ezmiapicsa :c
  • takitibi
    #319
    Enjoy!!!
    Előbb hallgassátok meg, és utána fika!

    ATB - Seven Years (2005)

    01. Humanity 04:25
    02. Let U Go (2005 Reworked) 04:24
    03. Believe In Me 03:17
    04. Trilogie Part 2 04:12
    05. Take Me Over 04:13
    06. Far Beyond 03:41
    07. Here With Me 03:38
    08. Ecstasy 04:09
    09. Marrakech 03:45
    10. In Love With The DJ 03:40
    11. Long Way Home 04:01
    12. I Don't Wanna Stop 03:34
    13. You're Not Alone 03:31
    14. Hold You 03:28
    15. Let U Go 03:28
    16. The Fields Of Love 03:44
    17. The Summer 03:47
    18. Killer 03:57
    19. Don't Stop 03:45
    20. 9 PM ('Till I Come) 03:17
    Letöltés: [URL=http://www.megaupload.com/?d=EYZDD3CN]Mirror #1 [/URL] ; Mirror #2: Part1 , , Part2 , Part3
  • Blenda Stompa
    #318
    Ez az ATB...ez ilyen detmetál vs. polka?
    Vagy még annál is szarabb?
  • mila69en
    #317
    részvétem
    [eggyüttérez]
  • aren
    #316
    hi all!
    bárki akár mit mond ATB jó dj jól nyomatja és sokan szeretik köztük vagyok én is!
    na by!

    Aren
  • mila69en
    #315
    étíbínek is mekjött a

    miklulás
  • mila69en
    #314
    ez nem túlzás:DD szerintem biztos örűlne egy ATB-s cd-nek
  • VinylToy #313
    túlzásokba ne essünk ha kérhetném :D
  • mila69en
    #312
    akkor szeressük eggyűt az ATB-t
    én küldök neki ajándékot karácsonyra:DDD
  • sonance
    #311
    jajj, én is írok ide egy mosolyt . Amúgy meg nincs harag.
  • mila69en
    #310
    ja közeleg a karácsony szeretet van és békesség
  • mila69en
    #309
    ja végülis a hatás megvolt de szerintem több szót nem is érdemel egy halott topic mert ugye márt nincs azt késsz.. ennyi

    meg ha jobban bele gondolok nekem nem is volt annyira fontos aza topic talán 3 kommentem volt bele összesen
    [nem is érti mért tépi még a szót ilyen hülyeségeken]:DDD
  • VinylToy #308
    nem kell fika topik, ezt nem értik itt meg egyesek, nem számít hogy te vagy más biztos nem ír olyat bele, de ha lesz egy vagy kettő akkor már igen, és ezt jobb elkerülni, én szóltam a moderátornak az egész "ámokfutásom" előtt priviben és a topikban is, ennyit tehettem hogy utána már miket írtam, szerintem így értem el a kellő hatást annak tudható be.
  • mila69en
    #307
    én megértem ha egy topicban elszabadúl a pokól cselekedni kell!!! ezért vannak a modik meg a jóravaló forumozók akik szóljanak a modiknak ha éppen nem tud róla a moderátor hogy mi folyik az említett topicban legyen az akármelyik is....

    de most tudjuk konkrétan hogy melyik topicról van/volt szó(béke poraira) és ott nem ez volt a helyzet szeretet volt és megértés sőt konkrétan nem lett megnevezve egy műfaj sem a topic címébe, hogy melyiket is kéne utálni... bár igaz hogy konkrétan le tüctüc-özték azt a zenei stílust amit én már évek óta halgatok(goa trance prog.goa prog.trancet) és elfogadtam hogy neki az egy semmit mondó tüctüc én meg konkrétan le sz@roztam az egész magyar zenei szcénát és elfogadták, hogy számomra az amit ők halgatnak az egy semmit mondó (még az autóm is jobban muzsikál)kategória és ha jobban vissza gondolunk te voltál az aki miatt megindúlt a fléém had ésetleg máshogy is el lehetett vólna ezt intézni pl: átrakatni a gumiba vagy a sajátba

    ja és elárulom neked soha sem halgattam technot úgy komolyabb szinten(nem tom emlékszel-e a technos topicba begyögtem, hogy chris liebing a király vagy mi.. te meg egyből le divat teknyóztál manapság egy ember nem egy nickel jár ez már divat itt az sg-n ez tény, és folytattuk a vitát egy másik topicba
    [jó a memóriája]
    azért csak sikerűlt ott is felhergelni téged
    [lehet hogy szándékosan csinálta?]
    [bevalja az ATB-t se szereti]
    huu ez jó hosszúra sikerült:DD
  • VinylToy #306
    az a baj, hogy csak olvastok, és nem látjátok hogy jót akarok, ahogy a másik topikban is.
  • mila69en
    #305
    látod ezt jól tetted hogy ?-jel nélkül írtad... a miértet és a mostot takard el és úgy olvad le amit írtál és megkapod a választ a kérdésedre ami nem is volt kérdés

    bár hazudsz mert most ebben a pillanatban és az elmult pár percben teljesen korrekten lehet veled beszélgetni vita és veszekedés nélkül...(igaz, hogy offolva ezzel a remek kis topicodat) szóval ez nem teljesen igazolja azt az állításodat amit teljesen elírtál az elöző hsz-ed ben:DDD
    [kicsit megkeveri a dolgokat]
  • VinylToy #304
    miért most nem vagyok jó fej :C
  • mila69en
    #303
    csak úgy általánosítottam ugyanis azt nem mondhatom, hogy ez nem vall rád mert személyesen nem ismerlek halkan megjegyzem még az is lehet, hogy a valós személyedben jó fej vagy:DD bár alikhanem már láttalak téged valós énedben is de erre nem mernék megesküdni régen jártam már keszthelyen:DD

    "69-es barátom!" azért ez egy kicsit erős kifejezés
  • VinylToy #302
    mire gondolsz? 69-es barátom! :D
  • mila69en
    #301
    ugyanmár nem kell szerénykedned az nem vall a nickedre
  • VinylToy #300
    lehet így is fogalmazni, bár nem kellenek ezek a nagy szavak.
  • mila69en
    #299
    aham és mét? csak akkor fogod megtalálni a lelki békéd?:D
  • VinylToy #298
    megértelek, ettől még én szeretném ezt a topikot bezáratni, bár van pár vicces dolog itt :D
  • mila69en
    #297
    akkor én is kicsit írok bele óóó nagy úr[tiszteleg]

    "azóta nem foglakozol ilyenekkel":DDD mióta? az utolsó hsz-ed ezt eltekintve 2005. márc. 17. 12:14 akkor mióta is? meg a másik topicba is te jöttél be gyűlölködni nézzél már magadba szánalmas teljesen magad ellen beszélsz.... tök jó hangnemben betudott kommentelni mindenki, hogy ezt utálom meg azt utálom és nem volt belőle vita amíg te benem jöttél és elkezdtél fikázni és gyűlölködni szerintem neked saját magaddal van bajod lehet belső külsö probléma nem tom és ezt nem tudod elfogadni.... és ezért másokat okolsz rajtuk vezeted le.... broáááf

    ja és halkan megjegyezném hogy az ATB a világ legjobb zenéjét csiálja nem volt nála jobb soha és nem is lessz!!!4
  • VinylToy #296
    Írok bele, csak hogy megtalálhasd prezi, tényleg zárd be, nem azt mondom hogy nem vállalom, de belátom akkor még nem értettem és se a dolgokat, azóta nem foglalkozom ilyenekkel tényleg nem kell a gyűlölködés mindenhol.
  • ugot2know
    #295
    Mert februárban csak jót tett:semmit!
  • VinylToy #294
    Februárban senki nem szólt egy mukkot se :D
  • ugot2know
    #293
    De minden honapban???
  • VinylToy #292
    Ma van ATB szülinapja :DD

    Dani felköszöntötted már? :D

    [viccel, kellett ürügy hogy felhozhassa a topikot]
  • Narcotic Syntax
    #291
    ma van izb birthday napja:DD

    vinyl felköszöntötted már?:D