81624
  • Breki33
    #402
    sztem Milan-Arsenal döntő lesz

    remélem a következő körben nem lesz má spanyol csapat
  • gercse
    #401
    Ha a zaragóza elleni meccset nézem akkor még a bajnokságot sem fogják megnyerni
  • csum666
    #400
    REMÉLEM:)
  • #399
    bazzeg idén a Real nyeri a BL-t
  • zaki
    #398
    hmm, csak most néztem a sorsolást. jó csapatot kaptunk. én csípom a franciákat, jó kis meccs lesz.
  • zaki
    #397
    láttam a meccset :(
  • Rudee
    #396
    Real Madrid - Real Zaragoza 1-1
    Gólok: Portillo ('27) illetve Toledo ('32)



  • a.carkey
    #395
    Egy pillanara azt hittem a "Negyedöntők" felsorolása utáni "Elődöntőknél", hogy már előre megadtad a "bizalmat" a Realnak, de aztán láttam a vagy-vagy ágat.
  • Rudee
    #394
    A döntőben az 1. elődöntő győztese lesz a "hazai".
  • Rudee
    #393
    Negyeddöntők:

    FC Porto (POR) - Olympique Lyon (FRA)
    Real Madrid CF (ESP) - AS Monaco (FRA)
    Chelsea FC (ENG) - Arsenal FC (ENG)
    AC Milan (ITA) - Deportivo la Coruna (ESP)

    Elődöntők:

    Real Madrid CF (ESP) / AS Monaco (FRA) - Chelsea FC (ENG) / Arsenal FC (ENG)
    FC Porto (POR) / Olympique Lyon (FRA) - AC Milan (ITA) / Deportivo la Coruna (ESP)
  • Rudee
    #392
    Real Madrid - AS Monaco
  • Rudee
    #391
    Fú de kurva sokat dumálnak
  • Rudee
    #390
    Kezdődik a sorsolás.
  • zaki
    #389
    nem, én csak néztem a meccset :)

    hát, őszintén megmondom, nem érdekel a Kahn hibája, nyertünk és kész. Ronaldo, és Roberto Carlos nélkül, és ez nagy szó!
  • Breki33
    #388
    Ja teis játszottál?


    Amúgy Kahn hibája nélkül nehezen ment volna.
  • gercse
    #387
    gyökér vagy te
  • zaki
    #386
    ehe, sok gyökér most nagyon csendben van, mi van, csak nem kiejtettük a kicsi bayern-t?
  • zaki
    #385
    2007? annál jobb :) remélem nem mondja le idén a válogatottságot, és ott lesz 2006-ban is a francia csapatban
  • Rudee
    #384
    2007-ig hosszabbított múltkor.
  • zaki
    #383
    Zidane az isten. öröm nézni, ahogyan a ladbához ér. nincs még egy ilyen játékos... meddig is marad 2006-ig? az sajnos mindjárt itt van, már csak 2 év... . a másik Solari. nagyon jól tolja. sajnos csak akkor játszik, ha valaki hiányzik a standard kezdőből, de rendszerint nagyon jól helyettesíti őt. volt róla szó, hogy Interhez megy, a Ronaldo tranzakció keretében... nem szabad eladni. most már senkit sem ebből a csapatból
  • robotnyk
    #382
    Hala Madrid!! Két nagy meccs volt, de megérdemelten magyünk tovább. Zizou, Casillas, Salgado és Helguera voltak a legjobbjaink szvsz. Raul Bravo meg bebizonyította hogy jó kis játékos ő, csak a középhátvéd poszt idegen neki. Mejíának egy hibája volt, de monnyuk abból majdnem gól lett :) Figo és Beckham egy kicsit szürkébb volt. Guti hátul eladott 1-2 labdát, de támadásban nagyon jó volt, úgy mint Solari. Raúlnak majdnem összejött a gól, de még nem volt 100 %-os.
  • Rudee
    #381
    Pénteken lesz sorsolás.
  • zaki
    #380
    kérjük a következőt
  • zaki
    #379
    hát, sajnos lemaradtam a gólról, kb a 15 perctől elaludtam, és a 35.-ben keltem fel. nem baj, most leöntöm magamat egy lavor vízzel, hogy nehogy elaludjak :)
  • gercse
    #378
  • zaki
    #377
    gercse húzz már innen a faszba, komolyan, ki a fasz kíváncsi rád? kezdesz kurva idegesítő lenni
  • gercse
    #376
    Jó, nem akarom a veszteteket de akkor legalább legyen szoros meccs
  • gercse
    #375
    Úgy mint mi tegnap
  • gercse
    #374
    Remélem kikaptok
  • zaki
    #373
    jó kis meccs lesz, már várom :)
  • zaki
    #372
    ja jó
  • robotnyk
    #371
    az a kisebb gyűjtemény most perpill 100 mega körül van :) de privátban megbeszéljük!
  • zaki
    #370
    robotnyk írtad, hgoy van egy kisebb gyűjteményed a realos gólokból. felteszed vhova őket? pls...
  • zaki
    #369
    zsíír :)
  • Breki33
    #368
    De remélem a Fradinak szurkoltál........
  • robotnyk
    #367
    okés, köszi
  • Rudee
    #366
    A 16os széléről lőtte, minnyá fölmegyek.
  • robotnyk
    #365
    "alra" auuuuu
    arra
  • robotnyk
    #364
    a Sevilla elleni az onnan jól kívülről volt, nem? kicsit hajazott alra a régi RC gólra, nem? gyere fel icqra, átküldheted ott is, nem haragszom meg érte
  • Rudee
    #363
    Van huszonvalahány, a Sevilla elleni meccs összes gólja egybe van meg.