32
??????
  • Davidus
    #32
    Kurvára nemtok franciául:) Nálam ez a lebuksz franciául:))
  • magus
    #31
    3,9...

    sok streber:)

    eppenhogy lecsusztam majdnem 4,9 let...
  • Pheel
    #30
    Vicces azért, hogy mennyire félnek az emberek igazat mondani. Később, ha kiderül - a legtöbb kiderül - sokkal nagyobb probléma van...
  • Lacee
    #28
    mi az hogy "löbő"? :P
  • Davidus
    #27
    Remélem l'e beux.
  • Lacee
    #26
    c'est une putaine de langue, n'est-ce pas? :)
  • nemcsakfél
    #24
    persze kemény lapra ( itt bizonyítvány ) csak olyan nyomtatóval lehet aminek a lapadagolója, és a lap útja végig egy síkban van. milyen nyomtatóval sikerült?
  • mateos
    #23
    ok: nem mentem át franciábol ami önmagában nem nagyok , hogy hamisitsak, de az a gáz ,h egy Francia 2tannyelvü suliba fogok menni ,és hogy nézmáki h pont abbol buktam ?
    (1ébként utálom ranciát, ahova járok suliba, angolul tanulom fontosabb tantárgyakat,a kevésbé fontosakat meg franciábol a nem fontosokat meg hollandulmeg németül, de ha pont francia 2tannyelvübe akarok menni BPen, akkor megbukhatok angolbol,németből vagy hollandbol de FRANCIÁBOL nem !! na ennyi a sztori

    jah és rájöttem a pecsét dologra : egy jonyomtató csodákra képes :)
  • nemcsakfél
    #22
    Én sajnos még nem hamistítottam bizonyítványt
    de szar suli klubokra már mennyit :))
    krumpli lol
    Egyébként vhol csinálnak talán 1500 vagy 2000 ért akármilyen pecsétet ( főleg ha úgy se tudják miaz ). A pénzes dolog is jó, a 10 fts nek a címere és az átmérője pont ugyan úgy néz ki mint a volt sulim pecsétje...
  • Bradley
    #21
    Mennyi parás ember...
  • Lacee
    #20
    tényleg, miért is kell hamisítani? az okot nem tudjuk :)

    BTW, 4,3 nekem is...
  • Lacc
    #19
    4.47 :P Egyébként én inkább megmondanám az (azokat? :) a karót, minthogy elkapjanak okirat-hamisításért.
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Nekem meg 4.3 :DD
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    jovan. nekem 4,67 :)
  • magus
    #16
    enis hamisitanek, de az agaz, en keszen kapom, szoval megtujak atlagot, es bukta...
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    lol ! egy bizit hamisítani ? :))
  • macilaci123
    #14
    Ha van belga régi pénzed, nyomd bele tintába az egyik felét és máris kész a pecsét. Itthon ugysem tudják milyen...
  • mateos
    #13
    lézer ??? hmmm .. najó annyi elég is volt :) többit megoldom ..köszi
  • shaba23 #12
    elhozod a mintát és kb 10 perc alatt kiégetem lézerrel :) + a szerkesztési idő. De ha CorelDraw-ban megszerkesztve elhozod, akkor szerkesztési idő nincs
    Na jó, persze nem csinálom meg, de megtudnám...
  • Madmaxx
    #11
    Nehogymár nem mersz megmondani egy 1-est vagy egy buktát. Tuti nem lesz semmi következménye.
  • mateos
    #10
    az mind1 , ugy sem jönnek rá .. nem fogják otthonrol felhivni a belga sulimat, h most igaz e vagy sem
  • Madmaxx
    #9
    Tökmindegy igyis-ugyis közokirathamisitás.
  • Gery1980
    #8
    Én már nem nagyon emlékszem, de általános suliban csináltunk rajzórán krumplipecsétet azt tudom:D
  • mateos
    #7
    hogy csináljam a krumplival ? vagy van más ötlet ?
  • mateos
    #6
    krumpli ? az jó ötlet ? milyen minőség lesz ?
  • Gery1980
    #5
    Burgonya powa!:D
  • mateos
    #4
    nekem csak suli pecsétet kéne ..külföldö vagyok és kéne egy hamis pecsétet gyártanom bizimre ... nem nagy kunszt .. de meg kell csinálnom !!!
  • Madmaxx
    #3
    Sehogy. Bebuksz azt mehetsz Yardra.
  • Ramza
    #2
    Nincs mese, krumplival :)
  • mateos
    #1
    LÉCCCCI !!!!
    SEGITSETEK !!!