57
  • TneX
    #17
    Na milyen? Milyen újdonságok vannak ebbe hogy nem fért el 1 cd-n? :)
  • selwik
    #16
    Note: You need the original Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield installed for this expansion.

    Kell sajna:(
  • hykao #15
    Jó kérdés, 2CD-s.
  • YencY
    #14
    Kell hozzá a Rainbow Six 3 vagy tartalmazza?
  • hykao #13
    Kigyütt!!! (a boltokban és warezen is)
  • zaki
    #12
    aranyon van a game, és március 9-én jelenik meg
  • KM
    #11
    Jöhetne már...
  • zaki
    #10
    Korábban lábra kaptak olyan híresztelések, melyek arról adtak számot, hogy az előzetesen meghirdetettnél későbben, csak jövő januárban jelenik meg a Rainbow Six 3 kiegészítője, de szerencsére a UbiSoft cáfolta ezekeket a rémhíreket.

    Az úgynevezett taktikai katonai akciójátékok egyik, ha nem a legnépszerűbb képviselője a Tom Clancy regényei alapján íródott Rainbow Six sorozat, mely minden eddigi epizódja az eladási listák élcsoportjában kötött ki. Ezt figyelembe véve biztos nagyon csalódottak voltak a sorozat rajongói, mikor arról olvashattak, hogy nem kerül az üzletekbe október végén a harmadik rész addonja, az Athena Sword, mellyel csak jövő januárban találkozhatnak. Szerencsére a UbiSoft hivatalosan is cáfolta e híreszteléseket, és megerősítette, hogy a program az eredetileg tervezettnek megfelelően október utolsó napjaiban megjelenik az üzletekben.

    info: origo
  • KM
    #9
    Hopsz! Nem néztem az időt!
  • KM
    #8
    Mizújs veled Anulu?
  • zaki
    #7
    Felröppent a hír, miszerint a Rainbow Six 3 legújabb megvalósulása, nevezetesen az Athena Sword megjelenését eltolták 2004 januárjáig. Nos, röviddel a hír indulása után Blues utánajárt a témának és kiderítette, hogy nem, a híresztelések nem valós alapokon nyugszanak. Vagyis örüljünk, mert kacsa volt az egész. A végleges játék idén novemberben érkezik

    info: GameStar
  • a.carkey
    #6
    Szerintem inkább csinálják meg a multi játék kódját normálisra, na aztán jöhet a kiegészítő ... :(
  • zaki
    #5
    ezek PC-s képek, még nincs hír róla, hogy megjelenne ps2-re is
  • dikki*yysw
    #4
    Ezek a képek PS2-esek, vagy mi? Hogy lehet vmi ennyire homályos??
  • Dns5000
    #3
    miert mit fejlesztettek rajta?
  • Coco
    #2
    Marha jó lesz!
  • zaki
    #1
    képek