17159







WAREZ = azonnali BAN!

  • SnEaK MASTER
    #1
    Nos, nem találtam PS2-vel foglalkozó topic-ot (nagyon valószinu hogy bénaságom miatt, nem vagyok még jártas az SG-ben), így nyitottam egyet. Index-es és 576.hu-s haverok, gyertek csak!!!
  • [Jakuza]
    #3
    Nem baj.
    Legalabb van egy ertelmes cimmel ellatott PS2 topic.
    Minden ertelmes Ps2 rajongot keretik ide latogatni, es a PC-s jatekoknak lealdozott es egyebb balfasz cimu topicbol iderandulni, es akkor vegre megszunnek azok a flame topicok.
  • Dynamic
    #5
    Figy!
    Ha a keresőben nem találod, akkor klikk a "Témákra" (a fórumcímek felett van közvetlenül), a Játékosok fórumán belül és feljön az összes létező játék topik abc sorrendben.
    Amúgy már van egy kevéske PS2 topik
  • gergou
    #6
    Jah, mar itten is vagyok, kezdothet egy kis langolas basszer??:))
  • [Jakuza]
    #7
    Dehogy is adok neked egy ket Ultimas remake oldalt es elleszel veluk egy darabig. :)
    Ultima Remakes & More
  • Skynet
    #8
    felesleges volt a topic mer majd idegyűlik az összes pc-s és egéyb ellenkonzolos ember hogy nyomassa a hülyeségeit..:)
  • gergou
    #9
    Jah, ezeket mar en is ismerem, a gondd veluk, hogy mire valmelyik is elkeszul, addigra megoregszem:))
  • Gábor
    #10
    Általában a ps2 tulajokat a pcs játékoknak leáldozott topicban megtalálod,de értelmes beszélgetést mostanában ritkán találsz ott,mert jakuzához hasonló iq harcosok jönnek oda flémelni....:(
  • Sephi
    #11
    Szal a Pc-esek aze jonnek majd ide mert nekik nincs Ps2 es nem tudgyak milyen az hogy ugy jaccani hogy tuti menni fog a gama es nem kell atom gep meg atom directx meg atom kartyak hanem egy gomb lenyomasa :)))

    Gyerekek nem tudgyatok nekem elmagyarazni hogy a Primal jatekban hogy verekedem? Mert nem ertem a fenti gombokat!
  • magyar ember 2
    #12
    Ugyanmar, mi mindig csak tudomanyosan tajekoztaunk. :)
  • magyar ember 2
    #13
    Meg szerencse hogy ti sose flemeltek, nem irritaljatok az embereket "PS3 a PC vero", "PC-s jatekoknak lealdozott" es hasonlo baromsagtopikokkal, ugye? Akkor miert csodalkoztok a valaszon?
  • magyar ember 2
    #14
    Ha C64 szintu jatekokra vagyom, akkor inkabb benyomok 1 emulatort, nem adok ki ezert 60 rongyot egy PS2-re, meg 20 rongyot jatekonkent.
  • gergou
    #15
    jah, igaz, a ps2 lefutott lemez... Ilyen 11 eves kissracoknak valo, akik odamennek a mutterhoz, azt kikonyorgik tole holnapra a special fajnel fatazi 23 extra kiadasat dupla dvd, alig 50 rongyert:)) Na, meg a gombok nyomkodasahoz, es a kormany rangatasahoz nem kell esz, annnal nagyobb orom ol egy gamet a pcn ugy elinditani, hogy eleinte nem ment, de bizonyos butykolesek utan mar fullosan muxik( neveli az ugyessegunket, es ezaltal meg a 11 eves gyerek is tanul), de ha csak a dvdt tudja belenyomkodni a ps2 be, sokra nem megy vele, mint hogy vesz hozza ket origin gammat oszt 1 evig nyomja oket:)
  • magyar ember 2
    #16
    :D
  • Gábor
    #17
    Én voltam az,aki elindította a két topicból akárcsak az egyiket is? Nem. A jelenlegi konzolos gárdából vki? Nem. Akkor mi a francot akarsz?
    Egyébként,ha annyira biztos vagy a pc fölényében,akkor miért veszed ezeket a topicokat provokációnak? :/
  • Gábor
    #18
    A hozzáértő megint megszólalt. Egyszerűen imádom a hozzád hasonló okoskákat.
  • magyar ember 2
    #19
    Hat akkor tanulj tole, van mit!
  • magyar ember 2
    #20
    Ha vki elkuld a k. anyadba, akkor ugye jopofizol hozza, mer ugyis biztos vagy benne hogy anyad nem k...?
  • gyurmandia
    #21
    Ezt gondold át még egyszer. Persze csak akkor ha komolyan ez a véleményed.
  • Sephi
    #22
    Es ebbol is latszik hogy mekorra faszofejek vagytok mert olyan dolgokrol beszeltek amikrolfogalmatok sincs.

    Az ugye nem gond hogy mostanaban mar potpm 350 Euroert kapsz mar egy Ps2 chipelve es egy jatek ugyertem egy DVD amin van egy jatek kemeny 2000 forint! Irottan! Erdeti DVD akarsz? 8000 forint a maximalis ar a Game City-ben bazd meg. 3000 - 8000 vannak a EREDETI DVD arak baszod meg :)

    Es egy Ps2 gama 1000 hangulatosabb mint egy rohadt bugos PC jatek mert valjuk be PC-re az utobbi evben ha keszult 3 vagy 4 jatek amit erdemes volt jaccani akkor sokat mondok.

    Mondjal te nekem egy jatekot ami feler egy Ps2 jatekal! A GTA VC az is mar mult evben volt PS2-re es csak most nem reg jelent meg PC re es a grafika eszeveszet szar lett a PS2 hoz kepest :)

    Szal ha gemar vagy akkor Ps2 ha meg programazo dizajner vagy mas akkor Pc kell.

    Es faszikamatol meg hogy jaccok FF meg Ps2 jatekokat nem leszek 11 eves es nem megyek sirni az anyamhoz :)
  • gergou
    #23
    mondok is, a vice city kutyaszar a Mafiahoz kepest, az Anachronox, Ultima IX, Gothic 1/2, Freedom force, Dungeon siege, Morrowind+tribunal+bloodmoon, Gabriel Knight 3, Sea dogs, Thief 1/2...soroljam meg???
  • gergou
    #24
    Komolyan mondom, nem tudom mi ert teged Sephi, pedig te agy pc fan voltal... Ezer, meg ezer olyan game van, ami Konzolon sosem volt, es nem is valoszinu, hogy lesz... En mindig is alapvetoen pc gamer maradok, neha egy kis onzol is, de csak nagy ritkan... Ja, es a pcm egyben Nintendo 64 konzol is, ezt ugy tudod:)
  • Skynet
    #26
    magyar ember te mindig csak nyomatod a hülyeségeidet de érdemben nem tudsz nyilatkozni semmiről...Lásd: Colin rallyk azér szarok mert körpályásak..stb..:)))

    Az hogy a ps2 ideje lejárt még korántsem igaz,mert még igencsak nagy nevek jönnek ki rá amitőlé simán a többi konzol fölé tornyosul...Xbox visszaszorult a 3. helyre a konzolok között,1-2 jáékot tudott fölmutatni,annyi...Szemben a gamecube-bal és a sonyval..
    És amíg ezen a két konzolon jönnek ki a nagy nevek (mgs,GT,Metroid,stb..) amik pc-n vagy sohasem,vagy csak sok idő elteltével,addig igencsak nem áldozott le az idejük...
    Lehet hogy a pc grafikailag a topon van (bár GT3-4-et még mindig nem üti:) ) de játékélményre,és játékélettartalomra a konzolok igen erősen kimagaslanak..Pc-n havonta ha 1 olyan játék kijön amire lehet elég sok időt szánni,konzolra ez havonta 2-3 is megvan...
    És hiába nyomatja a vakert a sok pcfan hogy konzol így úgy....90 %-uknak nem volt normális konzolja,csak kamuzza...Esetleg látta haverjánál...De nem vlt tulajdonosa...Érdekes módon akárhány haverom van mindegyikük venne pc mellé konzolt mert tömve van olyan stuffokkal amik frankók és nem jönnek ki pc-re...
  • SnEaK MASTER
    #27
    Na, látom ez a SuperGamez a legszókimondóbb gamer-fórum amit valaha láttam. Én nem szoktam veszekedni, fikázni, de hogyha már ilyen személyek járnak ide akkor megteszem. Megjegyzem, hogy az index.hu-n ezekért a bunkó hozzászólásokért má rég ki lettetek volna moderálva.

    PC??? Az utóbbi évbe alig jelent meg valami nagyobb eresztés erre a platformra, az E3-on is már csak egy harmadrangú platformnak tekintik. Hogy tudnék egy olyan platformot szeretni, ahol már csak 4 játékstílus létezik: FPS, RTS, manager, szimulátor. Ezzel szemben, konzolokon csak RTS-ek nincsenek. Ja és PC-sek, ha anyázni akartok akkor legyetek tunjetek innen a bús pic*ába ebbol a nem nektek szóló topic-ból!
  • gergou
    #28
    Nekem volt dreamcastom fel evig, es playstation 1 em vagy 2 evig, parhuzamosan a pcvel... En tudom, hogy konzolra is tudnak pc vero gamezt csinalni, pl ott van a shenmue 1, 2 amikor az kijott, pcn sehol sem volt olyan grafik... De ennek ellenere en mindig is a pc gameket kedveltem jobban...
  • gergou
    #29
    tudod mit mondok neked, a 4 jatekstilusodat kiegeszitenem, ha mar olyan okos vagy:))

    Kaland, Rpg, tps, platform, sport.... Nem tom hol elsz, de hogy nem szoktal pcs jatekokkal nyomulni az biztos, egyebkent az idei e3 on a plajsztejson 2 od hatterbe szorul, ha nem vetted volna eszre, ugyanis kezdenek apadni ra a gamek:)

  • gergou
    #30
    Egyebkent szamomra egyetlen konzol letezik tovabbra is: a Nintendo 64... A dreamcastot egy jatek miatt sajnaltam eladni: Az Eccho the Dolphin miatt... Egyik legkedvencebb jatekom meg ma is... a tobbi game felejtos volt elegge... A Nintendo 64 meg amiatt a kedvenc konzolom, mert :
    Conker`s Bad Fur Day...no comment:)
  • SnEaK MASTER
    #31
    Hogy meghal a PS2??? Hisz még a PS1 is él (igaz nem virúl), nemhogy a PS2! Olyan exclusive géjmek jonnek ki PS2-re, hogy akiknek nincs PS2-juk azok szétpukkadnak az irigységtol. És nagyon sok király multiplatform gamé is van erre a konzolra. Ja, és erre a konzolra jelenik meg a legtobb, így a legtobb király játék is.

    PC??? Ha már az RTS-ek is átkerulnek konzolokra és az online-játék is rendesen kiforr konzolokon, akkor (néhány év múlva) nagy valószínuséggel a PC-t számuzetik a videójátékok világából és visszakerul régi helyére, ahol nem játékra hanem más rengeteg hasznos dologra fogják használni.

    Ja és nemtom, hogy miért olyan egetrengeto a legbikább PC-k grafikája, hisz azokon is érzodik a PC-s fíling, hogy nem valósághu hanem mu a grafika, nemúgy mint konzolokon .
  • gergou
    #33
    Veled allitom van valami problema:

    `PC??? Ha már az RTS-ek is átkerulnek konzolokra és az online-játék is rendesen kiforr konzolokon, akkor (néhány év múlva) nagy valószínuséggel a PC-t számuzetik a videójátékok világából és visszakerul régi helyére, ahol nem játékra hanem más rengeteg hasznos dologra fogják használni. `

    Joember mi volt elobb a tyuk, vagy a tojas???????
    Hat a pc, es a pcs gamek, es pcs jatek mindig volt, es mindig lesz... A ps2 rol meg annyit, hogy a multiplatform gameket nemsoka elfelejtheted, mert pl doom 3, es half life 2 sose lesz ps2n, csak xboxon valamikor, meg pcn..., egy kicsit tajekozodj, mielott ilyen lamasagokat irsz:))
  • gergou
    #34
    Meg annyit, hogy sztem te meg agyat mozgato jatekkal nem jatszottal mi?:) A gagyi konzolgamek mennek, de ha pl egy Anachronoxot, vagy egy Gothic 1/2 ot kiprobalnal, vagy neagyisten a kedvencemet, Az Ultima Ix et, rajonnel, hogy ezek muveszi gamek, nem ugy, mint amiket azer csinalnak, hogy a sok kis pocs kisirja anyucitol az arat, es a Capcom, meg a tobbi ps2 es kiado gazdagodjek... Mert hogy az Ion storm, A valamikori Origin systems nem ezert dolgozott, az biztos, mi mas bizonyitja, hogy csodbemnetek:( ...
  • gyurmandia
    #35
    Miért?
  • SnEaK MASTER
    #36
    PC-n csak 4 játékstílus van, mert:
    - sportjátékok: csak EA Sports és kész! Ezzel szemben konzolokon 1-szer királyabb sportjátékok tucatjai.
    - Kaland: a trágya és egyszeru Syberia-n kívul max majd a Runaway. Knzolokon pedig tobb száz kalandjáték kapható, amik kituno minoséguek.
    - Rpg: néhány american RPG és kész! De tudsz mondani legalább egy japán RPG-t PC-re???
    - platform: viccelsz???! Ezzel szemben konzolokon Jak, Ratchet and Clank, Dr Muto, Sly Cooper, Mario, Blinx, Crash, Spyro és még sorolhatnám...


    A tps rovidítés nem tudom, hogy mit takar.
  • gergou
    #38
    Kezdve ott, hogy blinx nincs ps2 re, csak xboxra, japan rpg: Grandia 2:)) Van pcre joember:) kaland? Sztem te rossz helyen ebredtel fel ember, akkor sorolok parat:
    Gabriel Knight 3, Syberia, Lochness, Necronomicon, Zork , The Longest jorney, Largo winch.......stb...van meg par:)

    Az rpgrol meg ne beszeljunk, mert abban a pc verhetetlen, de neked minek magyarazom, te nem ertesz hozza:)) Ott kezdem, hogy ha mutass nekem Ultima Ix, vagy Anachronox kozeli gamet ps2n joember:)) Nem fogsz talalni, mindket gamben kozel 6 ev munka van fejenkent:) A ps2 alig ket eves, szal sokat nem dolgoztak a jatekokon:))
  • NormalisEmber
    #39
    " gagyi konzolgamek mennek, de ha pl egy Anachronoxot, vagy egy Gothic 1/2 ot kiprobalnal, vagy neagyisten a kedvencemet, Az Ultima Ix et, rajonnel, hogy ezek muveszi gamek, nem ugy, mint amiket azer csinalnak, hogy a sok kis pocs kisirja anyucitol az arat,"

    Elöször nézz meg egy xenosaga-t , és utánna tegyél ilyen meggondolatlan kijelentéseket.
  • gergou
    #40
    Pedig ez a stilus ps2 -n is van, mondom eloszor jarj utana dolgoknak, es utana eresszed rank gondolataidat, mert egyebkent mindenki lamanak fog tartani... Ez egy jo tanacs.
  • SnEaK MASTER
    #41
    Agyat mozgató játékokból konzolokon annyi van, mint a szemét. De PC-sek, legyetek szívesek elhagyni ezt a nem PC-seknek szánt topic-ot és menjetek írogatni valamely PC-seknek szánt topic-ba. Megy az agyamra ez a konzol-PC háború, és ezt csak ti élvezitek. Amúgy az szokja fikázni nagyon a másikét, akinek rosszabbja van a másikénál.

    Megértem, hogy ti SuperGamez-osok vagytok és hogy ide mindenféle analfabéta stílustalan muveletlen bunkó járhat ide, de szépen kérlek titeket, Pc-seket hogy távozzatok!
  • gergou
    #42
    Oszinten, te jatszottal mar a fent emlitett gamekkel? Mert ha nem, addig ne irkajj arrol, hogy hulyeseget beszelek ok? Ha van pctek, ezeket erdemes kiprobalni, talan megvaltozik a velemenyetek...
  • gyurmandia
    #43
    Szerinted egy vállalkozás nem a profit miatt dolgozik? Valamilyen magasztos cél miatt? Ezt nem gondolhatod komolyan.
  • Ramza
    #44
    Igazán nagyszerű, hogy megnyílt a negyvenhatodik olyan topik, amiben folytatódhat a pc vs. konzol háború. Ezt köszönjük meg mindkét oldal harcos képviselőinek.
  • gergou
    #45
    Figy, ha mi innen elhuzunk, 2 nap mulva ez a topic eltunik, mert ahol nincsenek pcsek, ott postok sincsenek nagyon:) Egyebkent en a konzolokat nem szidom, meg a ps2 sem, csak annyit mondok, hogy en szivesebben vagyok pc gamer, mint konzolgamer... Egyebkent egyetlen konzolt szeretek, ezt mar emliettem:
    N I N T E N D O 6 4