63
Starsky & Hutch
  • BALINT98X
    #63
    szasztok!remélem tudtok segíteni!kéne 1 letöltési link a full versióra!!kösz előre is!
  • Bence98007
    #62
    A teljes verziót innen letöltdheted:bitshare.com/files/y6qunlfe/Starsky.Hutch.rar.html

    Telepítés:
    1. Ha letöltötted, az egész rar fájlt kicsomagolod (ajánlott hogy az asztalra csomagold ki).
    2. Megnyitod a kicsomagolt mappát
    3. Rákattintasz a setup.bat fájlra (lehet hogy neked MS-DOS fájltipust fog írni)
    4. Megvárod míg szépen települ.
    5. Elindítod a játékot a starsky.exe fájlal!

    Remélem sokat segítettem mindenkinek!
    Ha kérdésed van, írj egy emailt: [email protected]
  • Beny1998
    #61
    holl kell letölteni a full versiót?léccives aki tudja az írjameg! az lenne a legjobb ember a földön ki meg tudná írni!
  • Zooly
    #60
    Hol lehet letölteni a STARSKY & HUTCH teljes verzióját????
  • Kalóz Jack
    #59
    J
  • Kalóz Jack
    #58
    Valakinek kell kód.Mert nekem van J
  • DJ Skyline
    #57
    hát nem tudom...igaz,hogy semmit nem kellett leszednem,mert az egyik műzlihez adták (komolyan) aztán,gondoltam ha már itt van a dobozban,akkor megnézem,hogy milyen a játék...well...felejtős...ez a non-stop autó lövöldözés nem tetszik...pláne,hogy egy autót 5-10 percig kell lőni...meg kihagyhatták volna azt is,hogy a kísérendő autót is becélozza az ember...nagyban lövöm az ellent erre átugrik a célkereszt a kísérendő autóra...ha 3x eltalálom akkor annyi,de a másik autóba meg belelövök 20 tárat és még csak akkor kezd el füstölni...ez ilyen "téli unalmas délutánokra jó" típusú játék...
  • Ger1
    #56
    akinek még nincs + de szeretne vele játcani
    az töltse le innen holnap 6-ig fenn lessz
  • zaki
    #55
    most olvastam, hogy lesz folytatás. jeee, már alig várom :P
  • dikki*yysw
    #54
    Sztem egész jó. Idővel megunja az ember, de grafika is jó, gyors is, szerintem kircsi.
  • zaki
    #50
    ha van, akkor a gamecopyworld.com-ról letöltheted
  • zaki
    #48
    mesélj, hogy tetszett?
  • Deajka
    #47
    Wow... Csak megszerzem :)
  • Skynet
    #45
    A kocsi irányítása ebben arcade...Tapad a betonra mint állat,kéziféknél viszont egész faszán csúszik,vagy pördül meg...
    Sajnos a játék tiszta driver feeling de az irányítás a közelébe sem ér...Ott csúszott kapart pörgött driftelt a kocsi,itt meg tapad és kézifékkel csúszik.
    Amúgy ettől elekintve faja,én már két kocsit üldözök elég kemény:))
  • gergou
    #44
    En elismerem, hogy szar fizikaja van a colin 3 nak, de attol meg miert nem tetszhet nekem, egyebkent nekem nagyon tetszik a gta 3, vice city, bar igen csak alul marad a Mafiaval szemben mindket gamez...
  • KG21
    #43
    a te vélemeényedre adok a legkevesebbet miután neked tetszik a colin3
  • gergou
    #42
    Na, annyira nem kell dicserni azer a gta fizikajat, mer az sem egy nagy eresztes...:)
  • KG21
    #41
    az erős tulzás hogy "mint a gta-ban", mert abban sokkal jobb a fizika.
  • Deajka
    #39
    Aki próbálta már, válaszoljon légyszi:
    Van belső nézet?
    Fizikai megvalósítás milyen?
    Gyalogosok, forgalom van-e?
    thx
  • Skynet
    #38
    Dynamic: sebződik a sárga célkeresztnél is csak jóvaal kevésbé!
    Piros akkor lesz a célkereszt ha befogta a szöszi...
    Amúgy jól fogja be ha az ellen közvetlenül elötte vagy a kocsid orrától kicsit balra van..
    Mellesleg a legtöbbet az sebez ha a tereptárgyakat ráuszítod (pl hordó ellövése mellette)...
    Nem rossz a stuff én elvagyok vele,inkább mint egy colin 3:)
  • Dynamic
    #37
    Eh tettem egy újabb próbát, de harmadikra sem tudtam megcsinálni a 2. pályát.Akkora egy baromság hogy piros célkeresztnél sebződik a kocsi.Van amikor 20 centire vagyok tőle, de akkor is 95%-ban sárga a célkereszt.Piros meg csak nagyritkán lesz akkor is csak egytized másodpercre.
    Feladom...Pedig még nem is lenne olyan rossz a játék, de ezt nagyon elkúrták.
  • And5
    #36
    most ebbena gémben tényleg van multiplayer meg cooperative mer én nem látom sehol a menüben avgy cska én vagyok a vak vagy nincs is
  • Deajka
    #35
    Sajnálom, hogy bejött amit jósoltam és az a vicces,hogy ezzel a névvel azért az idősebb(???) korosztályt tudnák megfogni. A fiataloknak nem mond semmit. Ergo, egy kicsit figyelni kellett volna. Nah , mind1. Sajnálom.
    Azért megpróbálom ;) hátha előjön belölem a 9 éves.
  • Esrohnoil
    #33
    Max. korhatár 11 év? :) Ezt most ugye úgy érted h. alulról??? :D
  • zaki
    #32
    akkor örülök, hogy tetszik neked, szórakoztasd vele magad
  • gergou
    #31
    Arrol nem tehetek, hogy neked nem tetszik, en el tudom magam vele szorakoztatni, de hat ahogy mondtad, szerencse, hogy nem az izot toltotted le..:)
  • zaki
    #30
    még az volt a szerencsém, hogy a RIP-et töltöttem le (100vmennyi mega), nem pedig az egész cd-t
  • zaki
    #29
    mindent ripityára lehet törni, csak a kocsit nem, még 1 kicsit se
  • KG21
    #28
    kipróbáltam én is és csalódtam benne:(
    Ezzel az egérrel lövök, billel autókázok rendszerrel nem tudok mit kezdeni, ezenkívül az autó elég gagyimódra viselkedik, mondom ezt úgy hogy tisztában vagyok árkád mivoltával, de a gta is az és ott mégis valóságosnak hat a vezetés élménye.
    Ezenkívül a város elnagyolt, a játékmenet unalmas.
  • gergou
    #27
    sztem meg abszolut nem rossz, elegge ripityara torheto a kornyezet, latvanyosak a lassitasok, es hangulatos:)) Nekem tetszik.
  • Dynamic
    #26
    Csatlakozom.Nagyon jól el lehet szórakozni...kb.10 percig.
    Első pálya egy kocsit kell üldözni és szarrá lőni.Na most ez igen érdekes mert az üldözött kocsi körül megjelenik egy sárga célkereszt, és ha ez piros akkor van célban(kb egytized másodpercig) akkor kell lőni.No ezt meg kell csinálni vagy 30-szor , de nem olyan könnyű, mert a célkereszt szerintem tök véletlenszerűen pirosodik be.Végre sikerül...
    ...Következő pálya ugyanez csak furgont kell szarrá lőni miközben már visszalőnek.
    Jó köszi...

    Amúgy még vannak ilyen kilőhető bónusz biszbaszok is, lehet látványosakat ugratni stb.
    ANNYIRA nem lenne rossz, ha igényesebb lenne a mind a játszhatóság, mind a látvány.
  • Coco
    #25
  • zaki
    #24
    na én kipróbáltam, és szerintem aki elkezdte letölteni a game-t, az azzonal állítsa le a letöltést. a grafika az átlagosabbnál is átlagosabb, a játék maga halál unalmas, vezetni kell végig, és közben lőni az általunk üldözött kocsit. irányítás, kicsit furcsa, mivel vezetsz, és közbe az egérrel kell lőni + acélkeresztet irányítani, elég uncsi a game, kb 10 percig lőttem mint az őrült, és csak ezután lett vége a küldinek. a város az jó nagy meg minden, a játék menüje meg olyan, mintha egy mickey egeres játék lenne, vagy olyasmi. kb 10 éves gyerekeknek való ez a game, na mind1 megyek vissza vice city-zni
  • Xboxman
    #23
    Öhh a trailer alapján felejtős a cucc.Tiszta Carmagedon 2 feelinge van ahogy rallyzik a kocsival...
  • gergou
    #22
    jah, nekem is van valmi ilyesmi erzesem, de kicsit siessetek mar a letottessel, mert csak akkor rangatok lefele, ha megeri:)
  • zaki
    #20
    ok, de még csak a 11-es fájlnál járok, a többit még nem töltöttem le
  • Coco
    #19
    Nekem most jött le még nem tudom kipróbálni, de azért írd le lécci hogy milyen!
  • zaki
    #18
    én is most cibálom lefelé...na majd +látjuk milyen a game
  • Coco
    #17
    Én most szedem wco-ról...Cooperative lehet hogy jó lesz...
  • M@TriX
    #16
    ja majd infózzatok. A képek alapján sztem kb. Knight Rider szintű, de majd meglátjuk...