63
Starsky & Hutch
  • zaki
    #1
    nemsokára fog megjelenni a Starsky & Hutch, a GS-ban azt írják, hogy 20-án, egész jó játéknak ígérkezik a képek alapján
  • zaki
    #2
    itt is van néhány kép
  • I.C.ram
    #3
    Szerintem kb Hulk szintű arkád lesz. :(
  • Esrohnoil
    #4
    Nee már... :D
  • zaki
    #5
    sztem fincsi lesz, legalábbis remélem
  • zaki
    #6
    de nagyon remélem nem olyan lesz, mint a muszklikár3
  • Coco
    #8
    Hát nem tudom...Ott volt pl. a Knight Raider:The Game, azt hitt(ük)em, hogy mekkora jó lesz, aztán kiderölt hogy "nem vmi jó"...

    Bár egész sokáig ellehetett vele szórakozni, meg túl nehéz is volt.Ebbe majd ki lehet szállni, vagy csak autó?
  • TheZsenyka
    #9
    Tök jó sorozat volt régen :D Volt valami hangulata. Olyan San Francisco Utcái jellegű.
  • cypher
    #10
    Kijött az ISO...
    Csekk nf...
  • zaki
    #11
    "nem vmi jó", az valami ultrabrutál sz*r volt
  • zaki
    #12
    ja, 1 cd
  • Deajka
    #13
    Ejnye, a képek alapján "konzolos" lesz és a max korhatár 11 év. (Attól még lehetne jó!)
    A legutóbb amit megpróbáltam és valami hasonló képi elemei voltak az a crazy taxi volt.
    Ááá, szegény én.
  • zaki
    #14
    egy próbát megér a játék, ha nem jó, akkor meg megy a levesbe
  • gergou
    #15
    http://www.gothamgames.com/games/starskyandhutch/pc.shtml

    Itt van egy videjo, egeszen jonak tunik ez alapjan, bar mar sokszor tevedtunk:)
  • M@TriX
    #16
    ja majd infózzatok. A képek alapján sztem kb. Knight Rider szintű, de majd meglátjuk...
  • Coco
    #17
    Én most szedem wco-ról...Cooperative lehet hogy jó lesz...
  • zaki
    #18
    én is most cibálom lefelé...na majd +látjuk milyen a game
  • Coco
    #19
    Nekem most jött le még nem tudom kipróbálni, de azért írd le lécci hogy milyen!
  • zaki
    #20
    ok, de még csak a 11-es fájlnál járok, a többit még nem töltöttem le
  • gergou
    #22
    jah, nekem is van valmi ilyesmi erzesem, de kicsit siessetek mar a letottessel, mert csak akkor rangatok lefele, ha megeri:)
  • Xboxman
    #23
    Öhh a trailer alapján felejtős a cucc.Tiszta Carmagedon 2 feelinge van ahogy rallyzik a kocsival...
  • zaki
    #24
    na én kipróbáltam, és szerintem aki elkezdte letölteni a game-t, az azzonal állítsa le a letöltést. a grafika az átlagosabbnál is átlagosabb, a játék maga halál unalmas, vezetni kell végig, és közben lőni az általunk üldözött kocsit. irányítás, kicsit furcsa, mivel vezetsz, és közbe az egérrel kell lőni + acélkeresztet irányítani, elég uncsi a game, kb 10 percig lőttem mint az őrült, és csak ezután lett vége a küldinek. a város az jó nagy meg minden, a játék menüje meg olyan, mintha egy mickey egeres játék lenne, vagy olyasmi. kb 10 éves gyerekeknek való ez a game, na mind1 megyek vissza vice city-zni
  • Coco
    #25
  • Dynamic
    #26
    Csatlakozom.Nagyon jól el lehet szórakozni...kb.10 percig.
    Első pálya egy kocsit kell üldözni és szarrá lőni.Na most ez igen érdekes mert az üldözött kocsi körül megjelenik egy sárga célkereszt, és ha ez piros akkor van célban(kb egytized másodpercig) akkor kell lőni.No ezt meg kell csinálni vagy 30-szor , de nem olyan könnyű, mert a célkereszt szerintem tök véletlenszerűen pirosodik be.Végre sikerül...
    ...Következő pálya ugyanez csak furgont kell szarrá lőni miközben már visszalőnek.
    Jó köszi...

    Amúgy még vannak ilyen kilőhető bónusz biszbaszok is, lehet látványosakat ugratni stb.
    ANNYIRA nem lenne rossz, ha igényesebb lenne a mind a játszhatóság, mind a látvány.
  • gergou
    #27
    sztem meg abszolut nem rossz, elegge ripityara torheto a kornyezet, latvanyosak a lassitasok, es hangulatos:)) Nekem tetszik.
  • KG21
    #28
    kipróbáltam én is és csalódtam benne:(
    Ezzel az egérrel lövök, billel autókázok rendszerrel nem tudok mit kezdeni, ezenkívül az autó elég gagyimódra viselkedik, mondom ezt úgy hogy tisztában vagyok árkád mivoltával, de a gta is az és ott mégis valóságosnak hat a vezetés élménye.
    Ezenkívül a város elnagyolt, a játékmenet unalmas.
  • zaki
    #29
    mindent ripityára lehet törni, csak a kocsit nem, még 1 kicsit se
  • zaki
    #30
    még az volt a szerencsém, hogy a RIP-et töltöttem le (100vmennyi mega), nem pedig az egész cd-t
  • gergou
    #31
    Arrol nem tehetek, hogy neked nem tetszik, en el tudom magam vele szorakoztatni, de hat ahogy mondtad, szerencse, hogy nem az izot toltotted le..:)
  • zaki
    #32
    akkor örülök, hogy tetszik neked, szórakoztasd vele magad
  • Esrohnoil
    #33
    Max. korhatár 11 év? :) Ezt most ugye úgy érted h. alulról??? :D
  • Deajka
    #35
    Sajnálom, hogy bejött amit jósoltam és az a vicces,hogy ezzel a névvel azért az idősebb(???) korosztályt tudnák megfogni. A fiataloknak nem mond semmit. Ergo, egy kicsit figyelni kellett volna. Nah , mind1. Sajnálom.
    Azért megpróbálom ;) hátha előjön belölem a 9 éves.
  • And5
    #36
    most ebbena gémben tényleg van multiplayer meg cooperative mer én nem látom sehol a menüben avgy cska én vagyok a vak vagy nincs is
  • Dynamic
    #37
    Eh tettem egy újabb próbát, de harmadikra sem tudtam megcsinálni a 2. pályát.Akkora egy baromság hogy piros célkeresztnél sebződik a kocsi.Van amikor 20 centire vagyok tőle, de akkor is 95%-ban sárga a célkereszt.Piros meg csak nagyritkán lesz akkor is csak egytized másodpercre.
    Feladom...Pedig még nem is lenne olyan rossz a játék, de ezt nagyon elkúrták.
  • Skynet
    #38
    Dynamic: sebződik a sárga célkeresztnél is csak jóvaal kevésbé!
    Piros akkor lesz a célkereszt ha befogta a szöszi...
    Amúgy jól fogja be ha az ellen közvetlenül elötte vagy a kocsid orrától kicsit balra van..
    Mellesleg a legtöbbet az sebez ha a tereptárgyakat ráuszítod (pl hordó ellövése mellette)...
    Nem rossz a stuff én elvagyok vele,inkább mint egy colin 3:)
  • Deajka
    #39
    Aki próbálta már, válaszoljon légyszi:
    Van belső nézet?
    Fizikai megvalósítás milyen?
    Gyalogosok, forgalom van-e?
    thx
  • KG21
    #41
    az erős tulzás hogy "mint a gta-ban", mert abban sokkal jobb a fizika.
  • gergou
    #42
    Na, annyira nem kell dicserni azer a gta fizikajat, mer az sem egy nagy eresztes...:)
  • KG21
    #43
    a te vélemeényedre adok a legkevesebbet miután neked tetszik a colin3
  • gergou
    #44
    En elismerem, hogy szar fizikaja van a colin 3 nak, de attol meg miert nem tetszhet nekem, egyebkent nekem nagyon tetszik a gta 3, vice city, bar igen csak alul marad a Mafiaval szemben mindket gamez...