1929
Híres vagy poénos filmidézetek
  • Floppsy
    #1769
    -A G5 airplane?
    -Yes....and lots of money....playaaaa!
  • Kojiro
    #1768
    - I don't read the script. The script reads me.

    egy másik ugyanabból:

    - Man, I don't drop character 'till I done the DVD commentary.
  • Jano
    #1767
    - Steven, mi van itt? Minden vevő kikészült.
    - Csak úgy megszoktam Dougot a kasszánál, hiányzik.
    - A vendégházban van, 5 méterre tőled, fedél alatt.
    - Ott nincs kábeltévé.
    - De van! Cinemax is!
    - DE HBO NINCS, JÉZUS!
  • Floppsy
    #1766
    -Gondolkodtál arról amiről ma beszéltünk?
    -Hogy arról?.. Ja igen, persze, egész nap törtem a fejem, alaposan végig gondoltam mindent és úgy gondolom hogy annyira igazad van és olyan jó ötleteid vannak, hogy hú...!
    -Ne hárítsd rám az egészet, ugyanúgy a te gyerekeid is.
    -... figyelj... szerintem ebből inkább hagyjuk ki a gyerekeket...
    -Te a gyerekek nélkül akarsz menni Disney World-be?...
  • Jano
    #1765
    Kéböl gáj?
  • Kojiro
    #1764
    Én tudom ezt, de nem mondom meg :D.

    - Nincs villám. Kisasszony, hozna nekem egy villát.
    - A középkorban olyan, hogy villa meg kanál nem létezett. Ellenben hozhatok még egy kis Pepsi-t.
  • Kojiro
    #1763
    - Doug, jól vagy? Minden rendben?
    - Csak kiugrott a térdem. Régi futbalsérülés.
    - Te fociztál is?
    - Leestem a lelátóról.

  • Floppsy
    #1762
    Igen, ráadásul fejből
    Előzőt nem tudja senkise?
  • edhi8
    #1761
    Adam's family 2
  • Floppsy
    #1760
    "Várj. Mi nem ehetünk egy tálból veled. Elvetted a földet, ami jog szerint miénk. Még néhány év és a népem rezervátumokba kényszerül, ócska lakókocsikba. A tieid koktélt isznak, golfoznak és meleg előételeket esznek. Az enyéimnek megaláztatás jár, a tieidnek automata sebváltó. Beszéltek hozzám az isteneink, azt mondták ne bízzatok a zarándokokban. De legfőképpen Sarah Miller-ben nem. Mindezek alapján úgy döntöttem megskalpollak, és a földig leégetem ezt a települést."
  • Ben C
    #1759
    -Ez az ember szívbeteg. De rengeteg gyógyszer van nálam.
  • Kojiro
    #1758
    Leköpnélek, de koszos lesz a nyálam.
  • Floppsy
    #1757
    "Most is trauma, ha a szeretteid elhagynak. Az élet nem olyan, mint a Papa tudja a legjobban-ban... hanem mintha egy szombat este jól pofánrúgnának egy acélorrú csizmával, és te vérző sebekkel rohansz a kórházba, hogy plasztikai műtétet csináljanak..."
  • RelakS
    #1756
    -Hol van a belépője?
    -Jöjjön csak ide?
    *leleplez, a másik hátrahőköl*
    -ITT az én belépőm
    -M-menjenek csak!
  • bertino
    #1755
    -Tudod haver... ezen a hétvégén ugy volt, hogy otthon leszek. Erre most tessssssék, vonszolhatom azt a kétmázsás seggedet ezen a rohadt sivatagon keresztül. Te meg csak lógatod a rrrronda csápjaidat. Kellett nektek leszállni erre a kurva bolygóra, és a faszagyereket játszani.( :DDDD ) Éésssss miért vagy ilyen ROHADT BÜDÖS ??? -THUNG, THUNG, THUNG- Zabálhatnám a grillcsirkét! De nem haragszom... szóra sem érdemes, semmi gond öreg.

    nehéz kitalálni :))
  • fifi
    #1754
    az "Egy nehéz nap"-ot én olyan egy hónapja le tudtam tölteni, nézz körül itt-ott...
    műsoros dvd-n még nem találkoztam vele...
  • atr0p0sz
    #1753
    Az első film továbbra is kérdés marad. :)
  • atr0p0sz
    #1752
    Köszönöm szépen!!! :)
    Már csak azt kellene megtudjam, hogy honnan szerezzem be. :)
  • fifi
    #1751
    ez egy kurva jó film...
  • Cvd
    #1750
    A második ez, a magyar címe "Egy nehéz nap".
  • atr0p0sz
    #1749
    Sziasztok!

    Két filmet keresek, de nem tudom ki játszik benne, sem teljesen pontosan azt, hogy miről szól, de hátha ismeritek.

    1. film

    Egy pali iszonyat gyorsan megeszik egy cső főtt kukoricát (szinte ledarálja a fogaival másodpercek alatt), előtte pedig bugyuta vigyorral az arcán annyit mond, hogy: "Teeeengeriii!

    2. film

    Ha minden igaz testvérpárról van szó, de nyugodtan el lehet ettől vonatkoztatni, mert nem biztos. Egyikük jó fiú, feleséggel, vagy barátnővel, a másik meg "rossz fiú", belekeveredik pár balhéba, és hirtelen megjelenik a jó fiú életében, fel is forgatja, majd a film végén a rossz fiút (talán) meglövik, aki egy telefonfülékéből még felhívja a testvérét, hogy bocsánatot kérjen tőle, amiért belemászott a életébe, és sok kellemetlenséget okozott, és valami ilyesmit mond neki, hogy: "Majd ha egyszer a tengerparton pótkerékkel az oldaladon (derekadon)sétálsz a tengerparton, és koktél szürcsölgetsz, majd akkor megbocsátasz nekem" Valami ilyesmit mond, és meghal. A jó fiú rájön, hogy mit akart a testvére (vagy haverja) mondani a pótkerékkel, ugyanis abban lett eldugva sok sok pénz, és megtalálja, és nagyon öül neki.
    Legalább annyira örül neki, mint ahogyan én örülnék, ha valaki meg tudná mondani, hogy ez melyik film, mert már hónapok óta meghülyülök, hogy nem tudok rájönni. :)

    Segítsetek kérlek! :)


  • NecroJoe
    #1748
    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, keresek egy filmet/idézetet, melynek elemei elég kaotikusan vannak meg. Valami olyasmiről lenne szó hogy egy időutazás (vagy hasonló után) valaki nagyon kiakad hogy (kb. napjaink idejébe kerülve) hol vannak azok a technológiák (mágnesvasút vagy ilyesmi) amiről úgy gondolta hogy már teljesen természetesek lesznek. Köszi a segítséget előre is!
  • Kojiro
    #1747
    Let's put a pencil on that face!
  • RelakS
    #1746
    Why _so_ serious? Let's put a smile on that face! h-h-h-he-he-he-hE... Why so serious?
  • STREEX
    #1745
    "Mit szólnátok egy kis varázslathoz?! El fogom tüntetni ezt a ceruzát! "
  • schrank
    #1744
    "2400$ egy szamár kiképzése ??? Miért nem építenek már ezek az afgánok pár kurva utat ..." charlie wilson háborúja
  • Jano
    #1743
  • fifi
    #1742
    A dobozt megnyitottad, hát eljöttünk! Ezzel szólítanak minket. A tapasztalás távoli vidékeinek felfedezői vagyunk, egyeseknek démonok, másoknak angyalok. ...
    Óóó csak könnyeket ne, az nem méltó az igaz szenvedéshez. Nincs idő alkudozni...
    ........Széttépjük a lelkedet..........
  • Kojiro
    #1741
    - De kirááááály!
    - ... Bocsi, mondtál valamit?
    - Ööö, igen, két sikosító egy áráért: De kiráááááály!
  • bertino
    #1740
    "Tervezel még valamit mára, vagy mehetünk végre aludni... ?
    -Beláthatod, hogy amikor vén ribancnak nevezte a mamánkat...
    -Nah mert tán nem ribanc ?!
    -De, de vénnek nem vén..."

    :D
  • Adam69852
    #1739
    jó rég láttam de ezek megmaradtak
  • Jano
    #1738
    - Sokminden kell ahhoz, hogy a szerelem megmaradjon. Legelőbbis tisztelet. Nem élhetek olyan emberrel, akit nem tisztelek.
    - Tiszteld a...



    - Egy avas ürge dugni akar a csajommal. Hideg bökőt neki, vagy trét a vinkójába, mit szólsz?
    - Kár belé, le se szard. Tuti, hogy kajakra venné, de vastag a majréja.
    - Rá is faragna, mert hazaküldöm. Úgy éljek, miből áll az nekem?
    - Nehogymá alátegyé! Az a csávó is a brancsban van, mégha ráz is tőle a herót.



    - Táviratot kaptál a főhadiszállásról.
    - Táviratot? Mi van benne?
    - Semmi, csak betűk, meg összevissza számok, de most nem is ez az érdekes.

    (Airplane)
  • bertino
    #1737
    eh, ennek max a fele fedi a valódi idézeteket a Blöffből :D

    de majd irogatok ujra én is -.-
  • Adam69852
    #1736
    am remélem hogy ennek hatására beindul ujra a tábig
  • Adam69852
    #1735
    -Elmegyünk Londonba
    -Londonba?
    -Igen, Londonba... tudod szar konyha mégszarabb időjárás, kibaszott Mary Poppins?



    -Minek nektek még egy lakókocsi már igyis egy csomó van nektek?
    -Anutámnak
    -Kinek?
    -ANUTÁJÁNAK (mindenki)


    -Nyisd ki a kutyát
    -Miva? Nem konzerv ez ember.... Na jó de nem jó szívvel teszem
    ...... ... .. De sípol basszameg
    -Mivan nemláttál még sípoló kutyát?



    Legyen benne hableányos szökőkút, kedvenc színe a babakék .....(halandzsa nem értem) XD


    -Tekintve hogy másolat van a pisztolyotokra vésve és Sivatagi Sas .50 van az enyémre vésve.... tovább zsugorodásra késztet.... úgyhogy kapjátok be

    Ennyi jutott most eszembe a kedvenc filmemböl :D
  • csoxer
    #1734
    -Mivan Narancs,elpilledtél? xD
  • gErIbÁ
    #1733
    azt nem láttam majd pótolom :D
  • Kojiro
    #1732
    Amerika kedvencei :)
  • gErIbÁ
    #1731
    Ja bocs Javítok
    -Gernték nem szárazföldiek
    - Bánja a fa..om csak szólj nekik!
  • gErIbÁ
    #1730
    -,de Grenték nem tengerész gyalogosok
    - Bánja a fa..om csa szolj nekik!

    Na miből van?