63
Tactical Ops : Assault on Terror
  • FtranX
    #63
    na egy pár újdonság:

    Készül a Tactical Ops Unreal2 motorra épülő változata a Tactical Ops: Crossfire, egy másik csapat pedig a TO Source motorra épülő változatát készíti. Az utóbbi project azonban eltörpül a Crossfire mellett. Csak egy pár ember vesz benne részt. A crossfire listája viszont igen hosszú és ismert nevekből áll. Sokuk tagja a TOST fejlesztőcsapatának és a 350-es patch készítésében is kivették a részüket.

    itt egy pár kép a Crossfire-ből:




    http://to-crossfire.net/
  • FtranX
    #62
    azért nem voltam, mert csak fél 10-ig voltam itthon. :)
  • Puntigamer
    #61
    kerestelek msnen ott sem voltál, ha feljönnél msnre tudnék szólni, hogy na gyre, mert megyek fel...
  • FtranX
    #60
    nézegettem mindkét szervert, de úgy láccik pont nem láttalak.
    na nem baj, majd akkor ma este :))
  • Puntigamer
    #59
    fennvoltam, de te nem:(
    pedig többször is fennvoltam az este folyamán...
    de bazzeg, kurva szarul megy:(
  • FtranX
    #58
    ma este megyek, ha abba tudom hagyni GTA:SA-t. :D
  • Puntigamer
    #57
    :)
    ma este TO?
    Emberek kijött a 3.5 ös Tactical Ops
    Nagyon kira, szedje le mindenki, bővebb info:
    http://www.tactical-ops.hu
  • FtranX
    #56
    mi juli 18-án megyünk :)
  • Puntigamer
    #55
    naja:D
    meg ha 18.a van akkor már csak 2 nap, és indulunk balcsira, asszonnyal, csak ilyen fos időben.. remélem megjavul...
  • FtranX
    #54
    mi lesz akkor? :) vége a gyaxinak?
  • Puntigamer
    #53
    áhh, bár már jún 18 lenne:)
    háá király...
  • Puntigamer
    #52
    minden féle
    az épülő nissan 350z-m lehet figyelemmel kisérni ott pl, meg képeimet lehet majd látni... meg ilyesmiket...
    minden félét, de valszeg csak legális cumók lesznek...
  • FtranX
    #51
    hehe, az jó! :) és milyen oldalt raksz oda?
  • Puntigamer
    #50
    :)
    regelek majd magamnak www.puntigamer.hu-t :)
  • FtranX
    #49
    hát az sem :D
  • Puntigamer
    #48
    :(
    sebaj a TO se rossz :)
  • FtranX
    #47
    lehet, mert este úgy néz ki elmarad a kocsmatúra.
  • Puntigamer
    #46
    ma este TO? :)
  • Puntigamer
    #45
    ja :)
  • FtranX
    #44
    Gyere te is jáccaniii! :D
  • Puntigamer
    #43
    majdnem :)
    2000 ft amcsiből postaköltséggel együtt :)
    de nem tom mennyire basznak meg ha leszeded netről... de sokmindenki nem vette meg, de rohadt jó kis közösség, szóval ajnálom figyemedbe
  • Lacc
    #42
    Nem is hallottam még erről, csak most láttam meg a topikját. Először azt hittem mod de aztán kiderült hogy standalone cs-like shúter :D
    Ingyér van?
  • Lacc
    #41
    csókolom ezs játék?
  • FtranX
    #40
    Há' nem ír senki :(
  • Puntigamer
    #39
    mi ez a pangás itt srácok? :)
  • Puntigamer
    #38
    hehe, jaja az jó lenne, jó úton haladunk afelé...
    percek alatt nem fog visszaállni minden a rendes kerékvágásba, de szerintem jó úton vagyunk, jó kerékvágásban :D
  • FtranX
    #37
    hát majd ha majd megint az lesz, hogy este nem férünk be a szerverre, akkor kelleni fog két szerver... reméljük úgy lesz! :)
  • Puntigamer
    #36
    hehe, Gyeni csinál újat?
    Az nem olyan jó, tiszta poén adminnak lenni, mellesleg szerintem bőven nem ártana még1 szerver, mivan ha befagy, a másik?
    Kell 2 stabil server szerintem, én megpróbálok csinálni, egyet ha nélküled akkor nélküled :D
  • FtranX
    #35
    a c4 az maradjon csak, jól lehet vele mókázni! :DD
  • FtranX
    #34
    szerintem felesleges nekünk új szervert csinálni, mert Gyeni azt mondta, hogy ő hamarosan csinál újat.
  • Puntigamer
    #33
    há, amikor megcsináljuk :D
    dolgozom az ügyon, kell egy új, nem lagos, ahol normál fegyók vannak nem ilyen szar c4 meg lesz saiga is...
    le kell szervezni és befizetünk egyet...
    meg kell kérdezni ki fedezné, és ki nem, én fedezném! de nem biztos hogy tudnám teljes egészében
  • FtranX
    #32
    amúgy hi! :D
  • FtranX
    #31
    mikor lesz új szerver?
  • Puntigamer
    #30
    Hi!
    Na végre kezd újra fellendülni, én is öreg TO-s vagyok,már de még mindig szeretem, egy időban félreléptem kicsit csézni, de nem jó, nincs meg az a Feelingje mint a TO-nak!!
    A To ráadásul ingyenes, nemúgy mint a CS :D
    Igaz letölteni nem lehet, de amerikából 2000ftért kiküldik ide :D úgy hogy nem kell postaköltséget sem fizetned, vagyis a 2000ft a postaköltség :D
    http://www.tactical-ops.hu-ra nyomás fel!
    Aztán a magyar serverre nyomás fel!

    UI: hamarosan készül egy új magyar server!
  • FtranX
    #29
    Az biztos, hogy a játékmenet valamivel gyorsabb mint a CS-ben, de szerintem ez csak előnyt jelent. Van egy pár pálya, ami mindkét játékban megvan (Aztek, Bombing Dust, Italy) és amelyeken CS-partykon (mert hogy ilyenekre is járok :)) a játék legtöbbször hatalmas campelésekbe torkollott. (mert ugyebár mozgás közben nem igen lehet lőni) de ez jellemző az egész cs-re.

    Jelenleg a 3.4-es patch van kint. Ennél bevezették a sebzés alapján történő pontozást és egy csomó dolgot megváltoztattak (fegyverek, GUI, stb). Az biztos, hogy a 1.x,2.x óta szinte alig lehet ráismerni.

    Most csak egyetlen egy gond van, hogy a magyar TO-sok tábora kritikus szint alá csökkent, ezért magyar szervereken nem nagyon van élet. Játékos van elég csak nem elegendő, hogy folyamatosan legyenek a magyar szerveren. (így hát mindenki külföldi szervereken nyomul)

    Ha csak 10 új tag lenne, újra beindulhatna az egész.
  • cifuatwork
    #28
    Még az ősidőkben, az 1.6 idejében játszottunk vele, mikor az 1.0-ás CS-től éppen kiborultunk, át is ált rá a FUZIO, de sajnos alig volt rajta játékos.
    Aztán volt ugye SF és INF is. A TO szvsz az 1.6 idején verte a CS-t, de a 2.0-tól kezdve kicsit kiábrándultam belőle, mintha gyorsabb, pergőbb lett volna, és épp ez volt a CS-vel is a bajunk. Pár hónapja fent volt az UT egy LAN miatt, és kiváncsiságból letöltöttem, de csalatkoznom kellett - a CS-nél még mindig szebb, de az animációk továbbra is darabosak és gyengék (a kedvencem a halál animja... :)), és nincs benne olyan extra, ami miatt többet nyújtana bármely konkurensénél (AA, Raven Shield, stb.), viszont elég kevés a játékos.
    Ugyan az a bajom vele, mint az INF-el is volt: három éve nagyon jók volt, de ma már van jobb és szebb. Ha egy kicsit megemberelnék magukat, és (ugorva egy lépcsőfokot) kihoznák UT2k4-re, járműtámogatással, meg miegyébbel, talán a régi fényében tündökölhetnének (az INF-nél már 3 éve igérgetik a járműveket...)...
  • FtranX
    #27
    :D
  • FtranX
    #26
    na még egy a buymenu-ről:
  • FtranX
    #25
  • FtranX
    #24