6506
The Movies & Stunt Effects
  • DBoy
    #82
    :))
  • DBoy
    #81
    Már kinnvan?
  • Help17
    #80
    És milyen? Hány perces?
  • Csacsi
    #79
    www.hardwired.hu
  • Help17
    #78
    Honnan töltöd le?
  • Csacsi
    #77
    Hát megnézve a "filmet", azért vannak fentartásaim a dologgal kapcsolatban. Remélem csak azért, mert elég bugyuta kis filmecske ez.
  • Csacsi
    #76
    Kijött egy videó. Az első film, amit a játékkal csináltak. Most jön le nekem Hardwiredről.
  • Davidsned
    #75
    Azt mondják, a fejlesztés most már végső fázisba ért...
  • antijedi
    #74
    igen jólmondod ... készülőben de hogy mikor lesz már belőle valami... :/
  • Davidsned
    #73
    Nah, hosszas keresgélés után ráakadtam erre a topicra. Hát látom eléggé megcsappant a látogatottsága. Nem értem, pedig sztem qrva jó játék van készülőben. Videókat lehet már letölteni??
  • Faterx
    #72
    Csak a Jóisten...
  • hen-tes
    #71
    jaok :)
    juni ??
  • Faterx
    #70
    Várjuk
  • hen-tes
    #69
    ezzel a gémmel mivan ?
  • Davidus
    #68
    WoW Danika topikja?:D Ez szent hely
  • PiszkosFred
    #67
    Naja, viszont addig be kell fejeznem minden felbehagyott jatekot amelyet akartam folytatni valaha, mert jun14 utan nem lesz idom rajuk ;]
  • OPM
    #66
    de a jún 14 még iszonyat messze van... :(
  • OPM
    #65
    látod, így már más a helyzet :)
  • zaki
    #64
    gamespoton június 14-ét írnak a megjelenéshez
  • zaki
    #63







  • zaki
    #62
    igaz... mindjárt be is nyomok pár screenshotot
  • OPM
    #61
    ja, de jó lenne vmi nem offtopic is, ha már veszed a fáradtságot és bepötyögsz ide vmit...
  • zaki
    #60
    de jó, ezt a topicot még anno a hatalmas danika nyitotta... szal nem semmi :)
  • OPM
    #59
    úgy néz ki, nem
    ott van az 54-es hozzászólásban a hivatalos lap címe
  • Johnyy
    #58
    Még nem jelent meg?
  • OPM
    #57
    senki?
  • OPM
    #56
    van valami új hír a játékkal kapcsolatban? :(
  • Serpa
    #54
    még nem tudni ...

    http://www.themoviesgame.com
  • cenobite
    #51
    Akciófilmnél (vagy olyannál, ahol ez megkívánja) jó ha effektere is áldozol.
    Nyilván egy drámánál nem fontos, ott mondjuk mehet a state of art-ra.
    Groundbreaking-et bármelyik filmhez rakhatsz, de nem muszáj. Ez is olyan dolog, hogy ha már ráköltöttél 100milliót egy filmre, akkor 5-6 misit rakhatsz groundbreaking-re.
  • cenobite
    #45
    Hát, azért egy ilyen programnál -és általában a stratégia/kaland/manager/rpg vonalnál- fontos az angol nyelvtudás. Azt tanácsolom, hogy szótarázzal mint a gép. Én is úgy kezdtem, kb. 15-17 éve Commodore Plus/4-esen, szöveges kalandjátékokkal.
  • cenobite
    #41
    Reklámra mennyit költöttél? Ilyen kaliberű filmnél célszerű kb. 20-30 milliót reklámra költeni.
  • cenobite
    #36
    Nem tudom... Én 800x600-ban játszom (mármint a monitorbeállításom annyi) és minden látszik.
  • cenobite
    #33
    Olvasd el az info file-okat, hogy az igazi szereplők foto-it hogyan tudod használni!
  • cenobite
    #32
    http://hm.uw.hu

    Ha tudod minél hamarabb szedd le, nem tudom az uw-nál nem törlik -e le....
  • cenobite
    #31
    Most töltöm fel, mindjárt mondom a linket...
  • Tibre
    #26
    Ez a Hollywood Mogul mikori játék?
  • cenobite
    #25
    Amúgy NAGYON jó játék a HM, ajánlom minden manager-rajongónak. Ja és van hozzá kiegészítő, amivel igazi színészek/rendezők/producerek (és ezek fotoi) kerülnek be a játékba. Ezt is feltöltöm, így, ezzel az igazi játszani.
  • cenobite
    #24
    Asszem 8-10 mega körül van az install-ja a Hollywood Mogulnak.... Hmmm.... akkor felrakom egy szerverre, beírom majd ide az elérést és onnan le tudod szedni. Nem kell semmi hókusz-kókusz. :) Holnap tudom felpakolni, mert most húzok el itthonról.
  • cenobite
    #21
    Nekem megvan, ha van DC-d, holnap délelőtt+du.4-ig fent leszek, leszedheted tőlem.
    Koli-n, vagy Elite-en, vagy Wishmaster-en nézz szét, Pocokarc néven vagyunk. :)
  • Fehérember
    #19
    A Hollywood Mogul kinek van meg teljesben?