6506
The Movies & Stunt Effects
  • Plata
    #6491
    Vagy talán egyszer végre ki jön egy remake.
    Vagy remaster,vagy akárminek is hívják.
    Nagyon szerettem a Movies-t,gyerekekkel sokat játszottunk vele.
  • PiszkosFred
    #6492
    Ha par evvel kesobb jon ki, a youtube korszakban, nagyot robbantott volan vele Molynoux. Nagyon sok tekintetben megelozte a korat az a jatek, es megis eltunt a sullyesztoben.

    Evek ota nem lattam isot, de a NOLF1-2 es a Movies kulon el vannak rakva vinyora es felhobe, mert mai napig nem lehet megszerezni.

    Remakere nincs esely, azt hiszem par eve volt valami interju es a jogokkal problema van.
  • Plata
    #6493
    Nagy kár,jó lett volna felújítva játszani vele.
  • Norbertboy
    #6494
    nCore-on is fent van, ha valaki kipróbálná.
  • Plata
    #6494
    Egyáltalán elindul még win 10-en a játék?
    Pár régi játék GoG vagy steam-es felújítása is borzalmas.
  • Norbertboy
    #6496
    Nézzétek mit találtam A kérdésedre is van válasz
  • Norbertboy
    #6497
    Itt is egy halom mods
  • Plata
    #6496
    Sg fórum megint jó vacak,nem látom amit írtatok.
  • Plata
    #6499
    Jön a játék folytatása.
  • Norbertboy
    #6500
    Király! :)
  • Plata
    #6500
    Hasonlít a The Movies-ra,de összetettebb azt hiszem.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.24. 01:52:20
  • Norbertboy
    #6502
    Itt ki is lehet próbálni
  • Norbertboy
    #6502
    .
  • Plata
    #6504
    Tudom,én csináltam a képet.
  • Norbertboy
    #6505
    Aki 1080p felbontásban szeretne játszani. (Ha nem tudsz angolul a fordítóba másod be a szöveget.)


    To run The Movies in a custom resolution open the Registry Editor by clicking the Start button > Run and typing regedit in the run box.
    After pressing OK the editor will load. Navigate to HKEY_CURRENT_USER\Software\Lionhead Studios Ltd\TheMovies.
    A list of information will display on the right hand side of the editor after clicking on The Movies folder. The ones we will be changing are ""GD: Screen Width"" and ""GD: Screen Height"".
    Next, right click on GD: Screen Width and click modify. Enter the width you want (for example 1440) and click OK.
    Then right click on GD: Screen Height on click modify. Enter the height you want (for example 900) and click OK.
    Next time you run the game it will start in your custom resolution.
    Note: The game must be ran before the information appears in the registry editor."
    I would also advise that you do not mess around with anything else in the Registry Editor, it can screw over your PC totally

    Hope it works! This game is a masterpiece
  • Norbertboy
    #6506
    A játék szövegeinek a módosításához keresd meg a játék telepítésének a helyét majd ott, Data/fronts/eng-uk mappában megtalálod a fontsetup txt fájlt és ott kedved szerint méretezheted a szövegeket. (előtte azért készíts egy biztonsági másolatot) Ez különösen 1080p méretnél lehet előnyös mert kisebbek lesznek a szövegek.