10
Playstation 2 DVD másolása melyik íróval?
  • minikahona
    #10
    Ja és még annyi hogy nem csak a menü ill más töltéseknél lassú hanem pl a San Andreas-nél játék közben olyan 20m-enként megáll és tölti a köv városrészt. Illetve az NFS Underground 2-nél is ezt csinlja verseny közben és ez elég zavaró.
  • minikahona
    #9
    Helló!
    Van egy problémám és remélem tudto megoldást rá!
    Szóval az a gondom hogy egyes játékokat amiket kiírtam nagyon lassan tölti be. Pla a SW Force Unleashed menüjét kb 5 perc alatt tölti be. Van egy pár játékom és csak 1-2 vel csinálja eszt. Mínuszos maxell dvd-re szoktam írni. Már sokat kiírtam és csak össz 4 játékkal van problémám. A gép már elég régi. Egy vasdagkiadású SCPH-30003-as. Az összes játékot a DVD Decrypter-el írtam ki 2,4x-es opcióval írtam ki. A legtöbb játékot 1-re vagy 2-ra beolvassa de ezt a 4-et nem. Ez miért van? Még annyi hogy nemtudom hogy milyen típusú chip van benne de az összes régióju játékot viszi, legyen az EU , US vagy Japán. A sokáigtartó beolvasás pedig nem régiófüggő mert 3 EU-s és 1 US-es. Remélem tudtok valami megoldást!
    A válaszokat várom és köszönöm!
  • crx
    #6
    Teljesen mindegy mijen iród van.
  • Birk@
    #5
    aham, talán emiatt -> Buffer Underrun Proof +PoweRec Technology
  • Birk@
    #4
    De hogy miért 20 rugóval olcsóbb, mint a Plextor? Gondolom Plextor is jo ra, csak ua miatt drágább, mint sima CD íróban :D
  • Birk@
    #3
    Köfi, mindjárt ránézek mit tud :) Ezexerint PS2-t igen
  • Birk@
    #1
    Hali!
    Teljesen össze vagyok zavarva, valaki mondja már meg pls milyen DVD író kell konzol másolásához? plusszos (pl Plextor 502A), vagy jó a minuszos (pl Toshiba SDR5002) is? help!